صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: apply-تماس با استاد-امتحانات زبان

پیش فرض پاسخ : apply-تماس با استاد-امتحانات زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    دانشگاه وقتی جواب مبده که شما نتایج امتحانات رو بفرستی براشون. به این زودیا که جواب نمیدن. شما تا دسامبر باید نتیجه امتحانات آماده باشه تا بفرستی برای دانشگاهها. در بعضی موارد خاص دانشگاه ممکنه با دانشجو راه بیاد و بهش فرصت بیشتری بده، یا اینکه اگه نمره اش حد نصاب رو نیوورده وقت میدن که دوباره امتحان بده. ولی در هر صورت تا ماه فوریه مارس که review ها شروع میشه باید نتایج رو بفرستی.
    پس چه فرقي مي كنه بزاريم بعداز امتحانات يا قبل از امتحانات APPLY كنيم؟ يعني تفاوتش روي فاند دادند يا كلا پذيرش؟

Senior Member

مثه اینکه موضوع رو درست متوجه نشدین. بجه ها گفتن هر چه زودتر امتحانا رو بدین تا موقع تماس با استادا (چند ماه قبل از application deadline) استاد بهتر بتونه در مورد شرایط نظر بده. ولی کلا تا موقع اپلای کردن حتما باید نمره ها تو دستتون باشه.

چطور میشه ارتباط برقرار کرد؟؟

Junior Member

سلام
    من برای آزمون تافل و gre دارم میخونم، ولی اساتیدی که زمینه کاریشون به من نزدیکه پیداکردم،آیا از همین حالا برای ایمیل اقدام کنم یا صبر کنم تا حدود یک ماه و نیم دیگه و با نمره زبانم ایمیل زدن رو شروع کنم؟

Junior Member

منم دقیقا سوال n_t رو دارم. مخصوصا که با این مورد هم مواجه شدم که شما می‌توانید گزارش نمره (Report) امتحان GRE خود را برای 4 دانشگاه به صورت رایگان ارسال کنید. از آنجا که می‌بایست در روز امتحان مشخصات این دانشگاه ها را به صورت آنلاین وارد کنید، لذا این مشخصات را در روز آزمون به همراه داشته باشید. پس باید قبل از شرکت تو ازمون جی ار ای با استادها تماس بگیریم و نظر مساعدشونو بدونیم تا نام دانشگاه های اون اساتید خاص رو زمان شرکت تو ازمون بدیم. نمیدونم برای تافل هم ایا به این صورته؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)