نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تا چه حد از قوانین سایت راضی هستید؟

رأی دهندگان
131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

27 20.61%
  • خوب

58 44.27%
  • متوسط

24 18.32%
  • ضعیف

22 16.79%
صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

لطفا نظر ها و انتقاد ها رو در مورد قوانین قوانین فروم و نحوه اجرای اونها در این تاپیک مطرح کنید.

لطفا جهت ارائه پیشنهاد ها از تاپیک های مجزا و منحصر به پیشنهاد و عنوان بخش مورد نظر از قوانین استفاده نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : June 19th, 2012 در ساعت 11:13 PM دلیل: آپدیت لینک و متن

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات شما در مورد قوانین فروم و نحوه اجرای آنها

به نظر من بعضی از قوانین سخت گیرانه است برای کاربران تازه وارد. البته درسته که هر کاربری که عضو می شود باید در ابتدا قوانین را مطالعه کند ولی با این وجود نظر من این این است که برای کاربرانی که اعداد زیادی پست ندارند یه کم به اعتدال بیشتری رفتار شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

با تشکر از اینهمه اطلاعات خوب و مفید
    انتقاد من اینکه بعضی از مدیرا خیلی نظز شخصی خودشونو اعمال میکنن و فقط پستی باید حذف بشه که در تضاد زوشن با قوانین باشه نه اینکه مدیر از پست خوشش نیاد (البته با توجه به محدوده سنی مدیران و کاربران این نوع مسائل اجتناب ناپذیره ولی میتونه کمتر بشه) و جدالامکان جز در موارد شدید از اخطار استفاده نشه (تاثیر بدی داره)
    بهتره تاپیکهایی ویژه برای معرفی شرکتها و موسساتی که خدمات مرتبط ارایه میکنن ایجاد بشه تا با ایجاد رقابت و انتقال تجربیات جلوی سواستفاده و فیمتهای بالای بعضی از این نوع موسسات گرفته بشه

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

در مورد شرکت ها هم اکنون انجمنی مخصوص این کا ایجاد شده است. در مورد برخورد شدید تا حدی با شما موافق هستم و سعی می کنیم که نظر شما رو بررسی قرار دهیم. خیلی ممنون از نظرتتون دوست عزیز

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ka نمایش پست ها
    با تشکر از اینهمه اطلاعات خوب و مفید
    انتقاد من اینکه بعضی از مدیرا خیلی نظز شخصی خودشونو اعمال میکنن و فقط پستی باید حذف بشه که در تضاد زوشن با قوانین باشه نه اینکه مدیر از پست خوشش نیاد (البته با توجه به محدوده سنی مدیران و کاربران این نوع مسائل اجتناب ناپذیره ولی میتونه کمتر بشه) و جدالامکان جز در موارد شدید از اخطار استفاده نشه (تاثیر بدی داره)
    بهتره تاپیکهایی ویژه برای معرفی شرکتها و موسساتی که خدمات مرتبط ارایه میکنن ایجاد بشه تا با ایجاد رقابت و انتقال تجربیات جلوی سواستفاده و فیمتهای بالای بعضی از این نوع موسسات گرفته بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

این انجمن جای خوبی نیست مثلاً باید داخل خود بخش ویزای امریکا یه تاپیکی ایجاد بشه برای معرفی موسساتی که پیکاپ ویزا یا خدمات مشابه انجام میدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014 نمایش پست ها
    در مورد شرکت ها هم اکنون انجمنی مخصوص این کا ایجاد شده است. در مورد برخورد شدید تا حدی با شما موافق هستم و سعی می کنیم که نظر شما رو بررسی قرار دهیم. خیلی ممنون از نظرتتون دوست عزیز

موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من فقط یه چیزی دوست دارم بگم اونم اینه که اینجا پادگان نظامی نیست...کسایی هم که اینجا هستن ارازل و اوباش نیستن...که بخواد مثل اونا باهاشون رفتار بشه...قانون مند بودن خوبه اما مدتی طول میکشه تا تازه وارد ها آشنا بشن...هر کسی با هر نیتی میاد اینجا مطمنا قصد ایجاد بی نظمی رو نداره...و باید باهاش مدارا کرد...از زحمت های مهرداد و سجاد عزیز تشکر میکنم. واقعا خالصانه تلاش میکنن...
    بعضی از قوانین مثل پینگلیش نوشتن و تبلیغ کردن با دادن شماره موبایل یا ایمیل رو من درست میبینم. واقعا باید حذف بشن...دورد بر شما

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    من فقط یه چیزی دوست دارم بگم اونم اینه که اینجا پادگان نظامی نیست...کسایی هم که اینجا هستن ارازل و اوباش نیستن...که بخواد مثل اونا باهاشون رفتار بشه...قانون مند بودن خوبه اما مدتی طول میکشه تا تازه وارد ها آشنا بشن...هر کسی با هر نیتی میاد اینجا مطمنا قصد ایجاد بی نظمی رو نداره...و باید باهاش مدارا کرد...از زحمت های مهرداد و سجاد عزیز تشکر میکنم. واقعا خالصانه تلاش میکنن...
    بعضی از قوانین مثل پینگلیش نوشتن و تبلیغ کردن با دادن شماره موبایل یا ایمیل رو من درست میبینم. واقعا باید حذف بشن...دورد بر شما
    بله کاملا درست هست، به همین دلیل در انجمن مدیران دائما این موضوع یادآوری میشه و ادمینهای محترم مهرداد و سجاد عزیز هم بر این موضوع اسرار دارند.
    واقعا کاربرانی که تاره عضو این مجموعه میشوند تا از سیستم کاری مطلع بشوند زمان میبره.

مرسی رضا جان از یادآوری مجدد این موضوع،
    موفق باشید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

نظر من اینه مدیرای فروم به جای اینکه بیان ببینن کی پستشو جای اشتباه گذاشته پاک کنن سعی بکنن جواب بدن کمکی بکنن...بقیه هم که خب خرشون از پل گذشته...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Hossein نمایش پست ها
    سلام دوستان

عضو جدید هستم ، چرا تاپیک جدید نمیتونم ارسال کنم ؟
    توی اولین پست قبل از هر ارسالی می خواین تاپیک بزنین کمی صبر و حوصله هم خوب چیزیه
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط annie نمایش پست ها
    نظر من اینه مدیرای فروم به جای اینکه بیان ببینن کی پستشو جای اشتباه گذاشته پاک کنن سعی بکنن جواب بدن کمکی بکنن...بقیه هم که خب خرشون از پل گذشته...
    همونطور که آمار فروم نشون میده، فروم 55,000 عضو بیش از 400,000 پست داره. فکر میکنید اگز وصواصی که مدیران به خرج میدن نبود میشد کوچکترین مطلبی رو توی فروم پیدا کرد؟ کاملا قابل درک هست که کاربران میخوان جوابشون رو هر چه زودتر دریافت کنن، ولی هدف اینه که فرود برای همه کابران و در دراز مدت هم مفید باشه. بعضی قوانین سخت گیرانه هم تامین همین هدف رو دنبال میکنن.

ممنون.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)