نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تا چه حد از قوانین سایت راضی هستید؟

رأی دهندگان
131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

27 20.61%
  • خوب

58 44.27%
  • متوسط

24 18.32%
  • ضعیف

22 16.79%
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60

موضوع: نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات شما در مورد قوانین فروم و نحوه اجرای آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    همونطور که آمار فروم نشون میده، فروم 55,000 عضو بیش از 400,000 پست داره. فکر میکنید اگز وصواصی که مدیران به خرج میدن نبود میشد کوچکترین مطلبی رو توی فروم پیدا کرد؟ کاملا قابل درک هست که کاربران میخوان جوابشون رو هر چه زودتر دریافت کنن، ولی هدف اینه که فرود برای همه کابران و در دراز مدت هم مفید باشه. بعضی قوانین سخت گیرانه هم تامین همین هدف رو دنبال میکنن.

ممنون.
    قوانین سخت گیرانه خیلی خوبه اما گاها برخوردهای خیلی جدی از طرف بعضی مدیرا کمی آدمو ناراحت میکنه.
    اگر نظارت به عملکرد مدیران هم همینطور سخت گیرانه باشه هیچ نقصی وجود نداره.

موفق باشید.
    -----------------------

God Knows The Best

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان با توجه به طرح ساماندهی و جزیی سازی بخش پیشنهاد ها در این تاپیک تنها به بحث ، تبادل نظر ، انتقاد در مورد قوانین فروم و نحوه اجرای آن ها بپردازیم لذا در صورت ارائه پیشنهاد مبنی بر قوانین فروم و نحوه اجرایی آن ها با ایجاد تاپیکی مجزا منحصر به پیشنهاد ( برای هر بخش ) و با ذکر عنوان مورد انتقاد و پیشنهاد از قوانین می توانین مسئله رو از سر بگیرین و به روال بندازین تا بررسی شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ka نمایش پست ها
    .....بهتره تاپیکهایی ویژه برای معرفی شرکتها و موسساتی که خدمات مرتبط ارایه میکنن ایجاد بشه تا با ایجاد رقابت و انتقال تجربیات جلوی سواستفاده و فیمتهای بالای بعضی از این نوع موسسات گرفته بشه
    هیچ شرکتی هیچ خدمتی جز برای جیب خودش انجام نمیده. من پذیرش گرفتم و تا 2 ماه دیگه هم دارم میرم و جز اینترنت و همین فروم به هیچ جای دیگه نیازی پیدا نکردم.
    اگه سراغ شرکتا رفته بودم الان به جای اینکه 2 ماه مونده باشه تا عزیمتم به بهترین دانشگاه آلمان، باید شبا خواب دانشگاه UPM رو میدیدم و همون رو هم واسم درست انجام نمیدادن
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member amir_step آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

سلام دوستان

من تازه عضو شدم و اصلا هم دوست نداشتم اینطوری فعالیتم رو شروع کنم.

تویه قوانین امده که تا ارسال نداشته باشید نمیتوانید موضوع جدیدی را آغاز کنید.... خوب من در این انجمن عضو شدم تا دوستان راهنمایی کنن که چطور برای بورسیه اقدام کنم و.... و اطلاعاتی در مورد این اقدام ندارم ، اونوقت شما انتظار دارید من سه ارسال اسپم داشته باشم تا بتوانم فعالیتم رو آغاز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_step نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تازه عضو شدم و اصلا هم دوست نداشتم اینطوری فعالیتم رو شروع کنم.

تویه قوانین امده که تا ارسال نداشته باشید نمیتوانید موضوع جدیدی را آغاز کنید.... خوب من در این انجمن عضو شدم تا دوستان راهنمایی کنن که چطور برای بورسیه اقدام کنم و.... و اطلاعاتی در مورد این اقدام ندارم ، اونوقت شما انتظار دارید من سه ارسال اسپم داشته باشم تا بتوانم فعالیتم رو آغاز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی خوش امدین به انجمن

دوست بزرگروار ,شما برای ارسال پست و طرح سوال هیچ محدودیتی در شروع فعالیت خود در انجمن ندارید و براحتی میتوانید در موضوع مرتبط سوالات خود را مطرح کنید و یا حتی دیگران را راهنمایی کنید.

بحث عدم ایجاد موضوع جدید بحث جدایی هستش , علت آن هم کاملا مشخص هستش , کاربری که هنوز با فروم اشنا نیست و مطمئن نیست چه موضوعاتی بطور کامل در انجمن وجود داره خیلی زوده که در شروع فعالیت بخواد موضوع جدید ایجاد کنه .

چرا که در بسیاری از مواقع هم موضوع ایجاد شده توسط کاربران جدید تکراری بوده و به دلیل عدم مطالعه کامل انجمن , موضوع جدید ایجاد شده.

جدا از اینکه با توجه به آرشیو اطلاعاتی غنی انجمن, کمتر موضوعی پیش میاد که وجود نداشته باشه و به سوال دوستان مرتبط نباشه , ولی خوب موارد زیادی هم هست که برای پرهیز از ایجاد موضوعات کلی اقدام به ایجاد موضوعات تخصصی توسط مدیران و کاربران انجمن می شود.

در هر حال شما میتوانید سوالات خود را در انجمن مرتبط مطرح کنید( مثل همین پستی که ارسال کرده اید) و اگر تاپیک و موضوع مرتبط را پیدا نکردید از مدیر آن بخش راهنمایی بخواهید

موفق و شاد باشید
    ویرایش توسط nima_AA : February 1st, 2013 در ساعت 05:30 PM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member amir_step آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    خیلی خوش امدین به انجمن

دوست بزرگروار ,شما برای ارسال پست و طرح سوال هیچ محدودیتی در شروع فعالیت خود در انجمن ندارید و براحتی میتوانید در موضوع مرتبط سوالات خود را مطرح کنید و یا حتی دیگران را راهنمایی کنید.

بحث عدم ایجاد موضوع جدید بحث جدایی هستش , علت آن هم کاملا مشخص هستش , کاربری که هنوز با فروم اشنا نیست و مطمئن نیست چه موضوعاتی بطور کامل در انجمن وجود داره خیلی زوده که در شروع فعالیت بخواد موضوع جدید ایجاد کنه .

چرا که در بسیاری از مواقع هم موضوع ایجاد شده توسط کاربران جدید تکراری بوده و به دلیل عدم مطالعه کامل انجمن , موضوع جدید ایجاد شده.

جدا از اینکه با توجه به آرشیو اطلاعاتی غنی انجمن, کمتر موضوعی پیش میاد که وجود نداشته باشه و به سوال دوستان مرتبط نباشه , ولی خوب موارد زیادی هم هست که برای پرهیز از ایجاد موضوعات کلی اقدام به ایجاد موضوعات تخصصی توسط مدیران و کاربران انجمن می شود.

در هر حال شما میتوانید سوالات خود را در انجمن مرتبط مطرح کنید( مثل همین پستی که ارسال کرده اید) و اگر تاپیک و موضوع مرتبط را پیدا نکردید از مدیر آن بخش راهنمایی بخواهید

موفق و شاد باشید
    سپاس به خاطر جواب کامل و شفافتان و ببخشید که نیومده اعتراض کردم

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

به نظر من واقعا قوانین خوبه و اصلا ایراد نداره پستی که مرتبط نیست حذف بشه ولی تا اونجا که میشه امتیاز منفی ندید چون باعث میشه بخوره تو ذوق آدم و دیگه نیاد و از تعداد کاربر های فعال کم میشه و در مورد کاربر های تازه وارد بیشتر مراعات کنید و با پیام خصوصی راه نماییشون کنید چون بعضی هاشون واقعا با اطلاع هستند(و فکر نکنید اگه کسی ستاره هاش کمه اطلاعاتشم واسه اپلای کمه؟!) و خیلی مفیدن و مهمترین پیشنهادم اینه که یه امتیازه خیییییییییلی ویژه واسه کسائی که اکثرا جواب همه رو میدن در نظر بگیرید و اگه تو جوابی پست خلاف دادن با اقماض بیشتر باهاشون رفتار کنید و تو پیام خصوصی تذکر بدید تا مثل الان نشه که کسی جرات نکنه جواب کسی و بده. و خواهشا تا اونجا که میشه جولوی لابی کردن و بگیرید.

Junior Member

سلام
    به نظرم اگر قسمت نتایج پذیرش را طبقه بندی کنید فک کنم خیلی بهتر باشه مثلا لیست تمام کسانی که تو رشته مهندسی نفت پذیرش گرفتند با نام دانشگاه ها مقطع تحصیلی و فاندی که گرفتند مشخص باشد که نخایم دنبال یک رشته بگردیم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط chempet نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم اگر قسمت نتایج پذیرش را طبقه بندی کنید فک کنم خیلی بهتر باشه مثلا لیست تمام کسانی که تو رشته مهندسی نفت پذیرش گرفتند با نام دانشگاه ها مقطع تحصیلی و فاندی که گرفتند مشخص باشد که نخایم دنبال یک رشته بگردیم
    درود

دوست عزیز لطفا قوانین فروم رو مطالعه بفرمایید ... اینجا جای مناسبی برای پرسی این سوال نیست ....

این امکان وجود دارد . به قسمت جستجو در نتایج پذیرش بروید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member Caltech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_step نمایش پست ها
    سپاس به خاطر جواب کامل و شفافتان و ببخشید که نیومده اعتراض کردم
    قوانین این فروم به تدریج تکامل یافته و به اینجا رسیده. یا مثلا همین نتایج پذیرش اول که اینطوری نبود به مرور زمان کامل تر شده و ظاهرا کم نقض هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)