نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تا چه حد از قوانین سایت راضی هستید؟

رأی دهندگان
131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

27 20.61%
  • خوب

58 44.27%
  • متوسط

24 18.32%
  • ضعیف

22 16.79%
صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

پیش فرض پاسخ : نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام و احترام

این امکان فقط تا 15 دقیقه بعد از درج پست فعال است و بعد از ان امکان ویرایش برای شما موجود نیست. اگر مطلب حیاتی می باشد می توانید آن ارسال را گزارش نمایید تا مدیران حذف کنند.

ارادت
    اما باید بگم برای من این امکان اصلا فعال نیست!!! با توجه به سابقه طولانی و تدد پستها اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید این امکان را چگونه فعال کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظر ها | انتقادهای مرتبط با قوانین فروم " نحوه اجرا و خود قوانین "

سلام

این مورد جز تنظیمات پیش فرض هست و نیاز به فعالسازی ندارد. شما مثل سایر کاربران قادر هستید ارسال خود را به کمک کلید ویرایش سمت چپ زیر ارسال ویرایش نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    اما باید بگم برای من این امکان اصلا فعال نیست!!! با توجه به سابقه طولانی و تدد پستها اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید این امکان را چگونه فعال کنم؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

شاید من تنونستم درست مطرح کنم: من الان می خوام همین پستی که دیروز گذاشتم رو ویرایش کنم میشه بگید چه جوری این کار رو باید انجام بدم؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

این امکان موجود نیست. شما می توانید آن ارسال را گزارش نموده تا حذف شود و مجدد ارسال اصلاح شده را پست نمایید. (برای هر کاربر فقط 2 درخواست حذف پست امکانپذیر می باشد)

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    شاید من تنونستم درست مطرح کنم: من الان می خوام همین پستی که دیروز گذاشتم رو ویرایش کنم میشه بگید چه جوری این کار رو باید انجام بدم؟؟؟

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    در صورتی که حداقل تعداد ارسال های لازم برای امکان ایجاد موضوع جدید کمتر بشه میتونه مناسب تر باشه

یا مثلا تا زمانی که ارسال ها به 10 و روزها به 7 نرسیده , امکان تشکیل موضوع جدید باشه ولی در صورت تایید
    با تشکر
    ویرایش توسط Simon : November 9th, 2016 در ساعت 09:39 AM دلیل: ترکیب پستها

به نظر من 10 تا ارسال معنی نداره و باعث میشه عده ای از جمله خودم من برم تو تاپیک های مختلف بیخودی نظر بدم
    الان من میخوام به یکی از دوستان پی ام خصوصی بدم ولی نمی تونم .چون 10 ارسال ندارم .

Junior Member

با سلام
    در مورد سقف پیام های خصوصی برای کاربران جدید

سقف تعداد پیام های فقط ۲ تا !!

درسته که تعداد پیام های ارسالی هر کاربر باید محدود باشه به دلایل مختلف ...

اما صندوق پستی با سقف ۲ تا پیام تقریبا با صفر فرقی نمیکنه، افزایش این تا ۵۰ تا به نظرم منطقی هست و به جایی هم ضرر نمیزنه، تکست هست دیگه جایی هم که نمیگیره

ممنون از زحمات شما

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و احترام

ضمن خیرمقدم به شما عزیزان

اعمال این محدودیت ها فقط و فقط به علت برخورد منطقی با برخی از افراد هست که دچار اختلالاتی هستند یا تنها علت عضویت ایشان نشر پست های تبلیغاتی می باشد. اقدام به ایجاد مزاحمت برای باقی کاربران چه قدیمی؛ با تجربه و فرهیخته و چه جدید، از طرف مدیران این سایت قابل قبول نبوده و اگرچه این محدودیت ها ممکن است برای اعضای تازه وارد تا حدی زحمت آفرین و موجب نارضایتی این عزیزان گردد، ناچاریم از شما دوستان استدعای همکاری داشته باشیم تا با اینگونه تخلفات مغایر با قوانین فروم به درستی و قاطعانه برخورد شود.

قدردان صبر و شکیبایی شما عزیزانیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    کاربران گرامی
    با سلام و احترام
    ضمن خیرمقدم به شما عزیزان

اعمال این محدودیت ها فقط و فقط به علت برخورد منطقی با برخی از افراد هست که دچار اختلالاتی هستند یا تنها علت عضویت ایشان نشر پست های تبلیغاتی می باشد. اقدام به ایجاد مزاحمت برای باقی کاربران چه قدیمی؛ با تجربه و فرهیخته و چه جدید، از طرف مدیران این سایت قابل قبول نبوده و اگرچه این محدودیت ها ممکن است برای اعضای تازه وارد تا حدی زحمت آفرین و موجب نارضایتی این عزیزان گردد، ناچاریم از شما دوستان استدعای همکاری داشته باشیم تا با اینگونه تخلفات مغایر با قوانین فروم به درستی و قاطعانه برخورد شود.

قدردان صبر و شکیبایی شما عزیزانیم
    سیمون عزیز ممنون از پاسخ شما

ولی یا من ربط پاسخ شما را به سوال خودم درک نمی کنم!

و یا احتمالا شما متوجه درخواست بنده نشده اید.

درخواست من این است که تعداد پیام هایی دریافتی که می توانیم داخل صندوق پستی داشته باشیم افزایش یابد، که بتوانیم پیامهای بیشتری دریافت کنیم

در حالی که برای کسی که قصد مزاحمت، تبلیغات و امسال آن را دارد، تعداد پیامهای ارسالی باید محدود شود.

ظرفیت صندوق ۲ تا باشد به قول شما با دو تا پیام تبلیغاتی پر می شود و دیگر هیچ پیامی دریافت نمی شود
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

احتمالا مورد اول درست هست. ما کاربرانی داریم که برای تبلیغ خدمات خود اعم از تدریس خصوصی و ... از شیوه های عجیبی استفاده میکنند. برای مثال پستی شبیه این پست شما ارسال میکنند و به نوعی دیگران رو اغواء میکنند که به خاطر سطح زبانشون که 8 هست با اونها تماس حاصل کنند. قطعا کنترل اینطور تبلیغات فقط با محدود کردن پیام خصوصی دریافتی قابل اجرا هست تا افراد کمتری به دام این سودجویان بیوفتند. امیدوارم توضیحات بنده ابهامات شما رو تا حد قابل قبولی پاسخ داده باشه.

موفق باشید

پ.ن قطعا اگر مطمئن بودیم ارسال شما از این دست هست با مسدودیت حساب کاربری و حذف پست روبرو میشدید. این مثال صرفا جهت ملموس ترکردن قضیه بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha1NLP نمایش پست ها
    سیمون عزیز ممنون از پاسخ شما

ولی یا من ربط پاسخ شما را به سوال خودم درک نمی کنم!

و یا احتمالا شما متوجه درخواست بنده نشده اید.

درخواست من این است که تعداد پیام هایی دریافتی که می توانیم داخل صندوق پستی داشته باشیم افزایش یابد، که بتوانیم پیامهای بیشتری دریافت کنیم

در حالی که برای کسی که قصد مزاحمت، تبلیغات و امسال آن را دارد، تعداد پیامهای ارسالی باید محدود شود.

ظرفیت صندوق ۲ تا باشد به قول شما با دو تا پیام تبلیغاتی پر می شود و دیگر هیچ پیامی دریافت نمی شود
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)