صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54

موضوع: گرفتن مجوز خروج ساز از وزارت ارشاد!

پیش فرض پاسخ : گرفتن مجوز خروج ساز از وزارت ارشاد!

دو ستان اینقد این بحث را کش ندید ! من خودم اهل موسیقی هستم و تا حالا بدون هیچ مجوزی ساز ایرانی با یا بدون case hard ساز به امریکا فرستادم .....شما که تجارت ساز نمی کنید!! ساز و فرش در حد استفاده شخصی مجوز نمی خواد که
    ضمنا هر چی پلمب شه حتما باز ش میکنن ! 8)
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

دوست من آلمان میرفت. چه فرقی میکنه کجا بری؟!
    این که کاری نداره. فردا زنگ میزنم فرودگاه میپرسم. مایه ش یه زنگه اینقدر بحث نداره

(در راستای پاس داشتن انگلیسی: بابا شماها که تافل دادین پلمپ چیه دیگه؟!! خوب شد دکتر شروین درستشو نوشت والا نا امید میشدم)
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Veteran

7- در صورتيكه سازهاي غربي و سنتي ايراني از نظر قدمت و ساخت جز و ميراث فرهنگي نشود و نياز به اخذ مجوز ندارندو خروج شان از كشورآزاداست
    خب ساز ما که یه گیتار کره ای معمولیه چی؟ اینم باید ببریم وزارت ارشاد که تایید کنه این ارزش فرهنگی نداره(!) ؟ یا اینکه چیکار کنیم بالاخره من نفهمیدم چی شد!
    مدیر جان خبری شد به ما هم بگو...

I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

بچه ها خواهش می کنم بهم نخندید: بردن سازدهنی هم مجوز میخواد؟
    آخه اینکه لنگ جوجه هم نمیشه

ApplyAbroad Veteran

آقایون، خانوما من دیروز از یکی از دوستام که استادش نوازنده ی حرفه ایه پرسیدم. می گفت استاده گفته قبلا که می رفتیم خارج مجوز باید می گرفتیم، ولی الان نه نمی خواد! (برای گیتار و سازهای غربی البته. ایرانیها رو نمی دونم)

مدیر جان خبری نشد؟

I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

من دیروز یه سری وسایلم رو از طریق Cargo فرستادم. این قدر دیر راه افتادیم و عجله کردیم سازم رو یادم رفت ببرم. 2 نوع چک اونجا انجام میشه. یه سری مامورهای گمرک چک میکنند و اغلب دنبال اشیاء قیمتی هستند. تو X-ray در واقع چک امنیتی انجام میشه. اشتباهاً تو وسایلم یه اسپری بود که به خاطرش 3 ساعت الاف شدیم. ولی به ساز اصلاً گیر نمیدادن. من خودم پرسیدم ازشون و گفتن موردی نداره. سینی نقره و اسلحه عتیقه (حتی نوشتنشم نمیدونم درسته یا نه) هم که مورد داشت از زیر دستشون رد شده بود.

Junior Member

سلام

برادر من 1 ماه پیش رفت انگلستان و یک سه تار با جعبه برد و به هیچ مجوزی هم نیاز نبود. اصلا کسی کاریش نداشت. مجوز و این حرفها مال قدیم بوده . حتی 5 سال پیش هم یک سه تار دیگه با خودش برد که اون موقع هم کاریش نداشتن.

درسته. مجوز به گورستان تاریخ رفته. مال زمانی بوده که نذاشتن لطفی تار یحیی شو ببره !
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Veteran

خب پس این قضیه هم ختم به خیر شد الحمدالله.

راستی. من هم یک سؤال معکوس دارم:

آوردن ساز هم امکان داره؟! (مثلا ً یک گیتار)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)