صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: گرفتن مجوز خروج ساز از وزارت ارشاد!

پیش فرض پاسخ : گرفتن مجوز خروج ساز از وزارت ارشاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7
    راستی. من هم یک سؤال معکوس دارم:

آوردن ساز هم امکان داره؟! (مثلا ً یک گیتار)
    بله! مثلا هر مسافر می تونه از اسپانیا 2 تا گیتار بیاره که البته حتما بیمه کنید.

چند نفری هم هستند که براتون بگین ساز می خرن میارن.

اما شما این کار رو نکن بیا گیتار منو بخر!!!

P.S.: تبلیغ اینجا آزاده؟
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Junior Member

يه مشكل:

من مي‌خوام با خودم يه ساز ببرم. اگه بخوام اونو تو يكي از چمدونام بذارم، ارتفاع اين چمدون بايد يك متر و ده سانت باشه!!

خواستم ببينم كه اگه سازو جزو اضافه بار ببرم چقدر بايد پول پرداخت كنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering /TU Darmstadt

دوستان من یه سنتور خیلی‌ خوب دارم که می‌خوام با خودم ببرم. می‌شه بگین چجوری باید اینکارو بکنم؟ santoor رو که دیدیدن خیلی‌ بد سایز هست با کیفش. لطف کنید رهنمایی کنید.آیا باید اضافه بار ببرم یا میشه برد تو کابین. من میترسم سازو بدم دست این وحشیا تو فرودگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_iut
    دوستان من یه سنتور خیلی‌ خوب دارم که می‌خوام با خودم ببرم. می‌شه بگین چجوری باید اینکارو بکنم؟ santoor رو که دیدیدن خیلی‌ بد سایز هست با کیفش. لطف کنید رهنمایی کنید.آیا باید اضافه بار ببرم یا میشه برد تو کابین. من میترسم سازو بدم دست این وحشیا تو فرودگاه
    منم همین مشکل رو دارم. منم میخوام سنتور ببرم. عمرا دست بار نمی تونم بدم چون خیلی گرونه. اما یه بابایی که اینکاره بود می گفت باید ببرید تو هواپیما , بدید به یه مهماندار تا بزاره پشت صندلی آخری هواپیما. تازه می گفت اگه خودتونم شد برید جاتون رو با نفر آخر عوض کنید. حالا من موندم با توجه به دراز بودن راه تا کانادا این کار شدنی هست یا نه؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Language and culture

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    منم همین مشکل رو دارم. منم میخوام سنتور ببرم. عمرا دست بار نمی تونم بدم چون خیلی گرونه. اما یه بابایی که اینکاره بود می گفت باید ببرید تو هواپیما , بدید به یه مهماندار تا بزاره پشت صندلی آخری هواپیما. تازه می گفت اگه خودتونم شد برید جاتون رو با نفر آخر عوض کنید. حالا من موندم با توجه به دراز بودن راه تا کانادا این کار شدنی هست یا نه؟
    سلام،
    منم این مشکل رو با گیتارم دارم ،با case میشه حدود 12 کیلو. واقعآ میشه برد داخل هواپیما یا نمیشه به عنوان fragile بدم قاطی بار؟

Junior Member

دوست عزیز من تاحالا ۲ بار سنتور فرستادم که هر دو دفعه هم به بار دادم، بهتره که توی هارد کیس زیر و روی سنتورت رو با حوله یا پارچه نرم یا اگه از این پلاستیک حبابی داری که بهتره پر کنی‌ یا چند تا تی شرت و لباس نرم بذاری و کامل کیپ کنی‌ جعبه سنتورتو، اون وقت و خیال راحت یه برچسب شکستنی بزن روش و بفرست به بار، اما اگرم چیز دیگه همرات نداری که بخوای ببری تو هواپیما میتونی‌ چونه بزنی‌ با مسئول بار و ببریش تو هواپیما، اما من سنتورمو تاحالا با انواع اقسام وسایل نقلیه حمل کردم چه تو ایران چه خارج چه با هواپیما و چه با قطار، و هر دفعه همین بسته بندیرو براش می‌کردم و حتا کوکشم تغییر نمیکرد با این کارا چه برسه به اتفاق دیگه.. باز هر جور خودت دوست داری اقدام کن،
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_iut

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط PJK
    دوست عزیز من تاحالا ۲ بار سنتور فرستادم که هر دو دفعه هم به بار دادم، بهتره که توی هارد کیس زیر و روی سنتورت رو با حوله یا پارچه نرم یا اگه از این پلاستیک حبابی داری که بهتره پر کنی‌ یا چند تا تی شرت و لباس نرم بذاری و کامل کیپ کنی‌ جعبه سنتورتو، اون وقت و خیال راحت یه برچسب شکستنی بزن روش و بفرست به بار، اما اگرم چیز دیگه همرات نداری که بخوای ببری تو هواپیما میتونی‌ چونه بزنی‌ با مسئول بار و ببریش تو هواپیما، اما من سنتورمو تاحالا با انواع اقسام وسایل نقلیه حمل کردم چه تو ایران چه خارج چه با هواپیما و چه با قطار، و هر دفعه همین بسته بندیرو براش می‌کردم و حتا کوکشم تغییر نمیکرد با این کارا چه برسه به اتفاق دیگه.. باز هر جور خودت دوست داری اقدام کن،
    والا من استادم یه ساز خیلی خفن رو برای کنسرت برده بود لبنان ، داده بود به بار هواپیما ولی دست آخر سازش شیکست! حالا ما هم چشممون ترسیده.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Language and culture

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    والا من استادم یه ساز خیلی خفن رو برای کنسرت برده بود لبنان ، داده بود به بار هواپیما ولی دست آخر سازش شیکست! حالا ما هم چشممون ترسیده.
    دوستان در مورد بردن ساز داخل کابین با چونه زدن که گفتین واقعآ قضیه حله؟ چون نمی خوام ریسک کنم میپرسم که اگه کسی راهی رو برای بردن به داخل کابین امتحان کرده به منم بگه، البته محکم کردن داخل ساز با روکشهای حبابدار فکر خوبی به نظرم میاد ولی اولین راه رو ترجیح میدم .لطفآ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. مرسی.

Junior Member

کسی میدونه که همچنان برای بردن ساز (سنتور به طور خاص) مجوز ارشاد لازمه یا نه؟
    دوست من پارسال تارش رو برده بود (داده بود به قسمت بار) و مجوز هم نگرفته بود.

Junior Member

من تابستون 85 يه ويولن داشتم که همراهم بردمش تو هواپيما. مجوزی هم نداشتم، هيچکی هم گير نداد. پرواز ماهان بود برای دوسلدورف (آلمان).

در ضمن يه کوله پشتی هم داشتم که موقع رفتن نه اما موقع برگشتن اينقدر کتاب متاب توش بود که از زمين بلند نمی شد. اون هم هر دو طرف همراهم بود توی هواپيما.

اگه سازتون رو توی بار جا بديد وقتی که از هواپيما خارج شديد و بارتون رو گرفتيد مجبور نيستيد چند تا چيز مختلف رو همراهتون بکشيد، اما تا وقتی که سازتون همراهتون باشه خيالتون راحته که آسيب نمی بينه. اون روز می گفتن که بارها رو پرت می کنن به جای جابه جا کردن! من سازم و کوله رو توی جعبه های بالای سر خودم و ديگران جا دادم!

البته سنتور و تار خيلی بزرگترند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)