صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: گرفتن مجوز خروج ساز از وزارت ارشاد!

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : گرفتن مجوز خروج ساز از وزارت ارشاد!

دوستان سلام. من دیشب رسیدم آلمان. اینم تجربه من:
    از اونجا که مطالب ضد و نقیض زیاد بود و روی سایت وزارت ارشاد هم نتونستم مطلب مفیدی پیدا کنم، و همچنین اینکه تلفنی هم اصلاً جواب نمیدادند، چهارشنبه هفته پیش (26 شهریور) پا شدم حضوری رفتم تا یه وقت مشکلی برام پیش نیاد.
    بغل تالار وحدت یه دربی هست که نوشته دفتر امور فرهنگی وزارت ارشاد، دفتر موسیقی هم زیرمجموعه اونه. رفتم داخل دفتر موسیقی. سه تارم رو هم برده بودم. یه آقایی اونجا بود گفتم میخوام سازم رو ببرم آلمان ظاهراً باید مجوز بگیرم. پرسید سازت چیه؟ عتیقه است؟ گفتم سه تاره معمولیه و عتیقه نیست. یه نگاه بهش انداخت و گفتش وردار ببر مشکلی نیست. فقط اونهایی که عتیقه هستن مجوز میخوان!
    دیروز هم که پرواز داشتم، قبل از پرواز دوباره با دفتر هواپیمایی قطر چک کردم، گفتن اگه طولش از 120 سانت بیشتر نیست میتونی ببری داخل هواپیما. خلاصه سه تارم رو داخل کیفش گذاشتم و بردم داخل کابین. هیچ مشکلی هم نبود و هیچ کس بهم هیچ ایرادی نگرفت. نه توی فرودگاه امام، و نه توی فرودگاه قطر که پرواز عوض کردم و به سمت برلین رفتم. دو تا هم هارمونیکا داشتم که داخل کیفهاشون گذاشته بودم و لا به لای لباسهام توی چمدون گذاشته بودم.
    امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره. موفق باشید.

Junior Member

خیلی توضیح کاملی بود.من دف دارم که باید حتما داخل هواپیما برد. به خاطر شکل خاصش امیدوارم مشکلی پیش نیاد و راحت جا بشه.
    موفق باشید

Junior Member

آقا من تمبك دارم
    اونو چي كارش بايد كرد؟

Junior Member saeed_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNIVERSITY OF TEHRAN - CHEMICAL ENGINEERING

من یه ویلن میخام ببرم
    keinman درست میگه

سازهای دست ساز خاص نیاز به مجوز دارن

اکثر (بیش از 98درصد)(چقدر دقیق!!!) سازهایی که ما استفاده میکنیم معمولی ان و مجوز نمیخان

بعضی از سازها اونقدر مهم هستن (مثل سازهای دست استاد قمبری مهر یا اکبری و ... ) که حتی با مجوز هم نمیشه خارجشون کرد :دی

اگه ساز خاصی دارید (دست ساز و قیمتی و ...) بهتره بببرید کارشناسی بشه.... طوری وانمود کنید که ساز رو از جوب سر کوچه تون پیدا کردید تا متحمل دردسر های بعدش نشید D:
    موفق باشید

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)