نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 278 از 282 نخستنخست ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

سلام دوستان

یک سوال شاید تکراری باشه. من برای ویزا از آنکارا اقدام کردم و مجبور شدم شروع تحصیلم رو دیفر کنم برای بهار 2017. هنوز آی بیست جدید دستم نرسیده خواستم بپرسم آیا میشه با همون آب بیست قبلی پیک آپ کرد؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط fmk_sgh نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال شاید تکراری باشه. من برای ویزا از آنکارا اقدام کردم و مجبور شدم شروع تحصیلم رو دیفر کنم برای بهار 2017. هنوز آی بیست جدید دستم نرسیده خواستم بپرسم آیا میشه با همون آب بیست قبلی پیک آپ کرد؟
    اگه شماره سویس تغییر کرده باشه، I20 قدیمی به درد نمی خوره چون فایل سویسش بسته شده و باید حتما منتظر I20 جدید بمونید. اگه شماره سویس در I20 جدید تغییر نکرده باشه، سفارت میتونه وضعیت شما رو در سیستم چک کنه. ولی در این حالت هم اگه I20 جدید رو داشته باشید بهتره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Western Michigan University

من زمانی که پاسپورتم توی سفارت بود به خاطر تاخیر زیاد سفارت مجبور شدم دیفر کنم. حالا ویزامو اومده که سینگل هست و فقط تا 7 دسامبر اعتبار داره (با اعتبار 75 روزبه جای 90 روز معمول). از طرفی ترم اسپرینگ از 9 ژانویه شروع میشه و من طبق قانون حداکثر میتونم سی روز قبل یعنی 9 دسامبر وارد بشم که توی اون تاریخ ویزام اعتبار نداره. آی 20 جدیدم شماره سویس قبلی رو داره و ازین نظر مشکل نیست. ایا با آی20 جدید میتونم وارد امریکا بشم؟ ایا اگه 33 روز قبل از شروع ترم برم امریکا منو از فرودگاه برمیگردونن؟ پیشنهاد شما چیه؟ من دیگه مغزم هنگ کرده

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

کلیه ارسال های خلاف مقررات فروم بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفا برای تشکر از کلید ستاره زیر پست ها استفاده بفرمایید.

با تشکر
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض درخواست راهنمایی

با سلام

با توجه به اینکه من تاریخ ds ام بین اول جولایو 30 دسامبر بوده و با توجه به پروسهکلیرنس ویزای من در سپتامبر با آپدیت دانشگاه از طریق سایت صادر شده و تاریخ شروع دوره از اول نوامبر زده شده و اینکه Expiration DATE Visa در پاسپورتم یازدهم دسامبر است و الان با توجه با هماهنگی بااستاد میخواهم اول دسامبر بیام آیا مشکلیبرای ورود به آمریکا(port of entry ) ندارم باتوجه به اینکه ds من قدیمی است یا اینکه باید نامه late arrival یا دی اس جدید داشته باشم؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfeshan نمایش پست ها
    با سلام

با توجه به اینکه من تاریخ ds ام بین اول جولایو 30 دسامبر بوده و با توجه به پروسهکلیرنس ویزای من در سپتامبر با آپدیت دانشگاه از طریق سایت صادر شده و تاریخ شروع دوره از اول نوامبر زده شده و اینکه Expiration DATE Visa در پاسپورتم یازدهم دسامبر است و الان با توجه با هماهنگی بااستاد میخواهم اول دسامبر بیام آیا مشکلیبرای ورود به آمریکا(port of entry ) ندارم باتوجه به اینکه ds من قدیمی است یا اینکه باید نامه late arrival یا دی اس جدید داشته باشم؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
    اگه شماره سويس شما در DS2019 تغيير نكرده و با شماره سويس توي ويزا مغايرت نداره، موقع ورود به آمريكا افسر CBP مي تونه وضعيت شما رو در سيستم چك كنه و ببينه كه اطلاعات شما آپديت شده. بهتره يك نامه داشته باشيد كه دانشگاه با دير اومدن شما در تاريخ اول دسامبر مشكل نداره. الان براي گرفتن DS2019 جديد خيلي ديره. ولي حتما قبل از سفرتون با دانشگاه هماهنگي كنيد كه فايل سويس شما فعال هست و تاريخ رو آپديت كردن كه بتونيد اول دسامبر وارد آمريكا بشيد. اگه كسي حداكثر ٣٠ روز بعد از تاريخ I20 يا DS2019 وارد آمريكا نشه، سيستم فايل سويس رو باطل مي كنه. اين ٣٠ روز كه ميگم "حداكثر" هست و در مواردي ممكنه دانشگاه زودتر از ٣٠ روز هم فايل سويس رو به دليل no-show باطل كنه. براي توضيح بيشتر FAQ بالاي همين صفحه رو ببينيد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام. من ویزای F1 رو پیکاپ کردم و مالتیپل هست. دانشگاه هم نامه ی late arrival داده ولی من نمیتونم به تاریخشون برسم. میتونم به ترم پاییز دیفر کنم. و میخوام بگم که شماره ی سویس فعلی رو حتما نگه دارند. ولی اگر نگه داشتن کد فعلی براشون امکان پذیر نباشه چه اتفاقی میفته؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط new_st نمایش پست ها
    سلام. من ویزای F1 رو پیکاپ کردم و مالتیپل هست. دانشگاه هم نامه ی late arrival داده ولی من نمیتونم به تاریخشون برسم. میتونم به ترم پاییز دیفر کنم. و میخوام بگم که شماره ی سویس فعلی رو حتما نگه دارند. ولی اگر نگه داشتن کد فعلی براشون امکان پذیر نباشه چه اتفاقی میفته؟
    وقتی‌ فایل سویس فعلی‌ بسته بشه، امکان باز کردنش وجود داره ولی مقداری دردسر داره.‌ بهتره زودتر به دانشگاه بگید که با همون شماره سویس I20 قبلی‌ برای شما I20 جدید صادر کنن. برای توضیح بیشتر FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.

Junior Member

اگر من پذیرش چند دانشگاه رو دیفر کنم(قائدتا پرونده سوسیم توی اون دانشگاه ها باز میمونه) ولی برای دانشگاهی که ویزا گرفتم وارد امریکا بشم، آیا ممکنه مشکلی در فرودگاه به وجود بیاد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط new_st نمایش پست ها
    اگر من پذیرش چند دانشگاه رو دیفر کنم(قائدتا پرونده سوسیم توی اون دانشگاه ها باز میمونه) ولی برای دانشگاهی که ویزا گرفتم وارد امریکا بشم، آیا ممکنه مشکلی در فرودگاه به وجود بیاد؟
    مشکلی‌ نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)