نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 247 از 282 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz17 نمایش پست ها
    خیلی ممنون ار زاهنماییتون...مسئول اینترنشنال دانشگاه میگه فقط من SEVIS number رو اپدیت کنم کافی و تاریخ رو هم برات تغییر میدم و دیگه نیازی به فرم جدید نیست و با همون فرم قبلی میشه بری سفارت.....واقعا این جوری میشه؟
    و میگه
    I need to confirm that it is the *embassy/consulate* that is requesting a hard copy of your DS-2019 form and not you yourself.
    حالا من چه جوری ثابت کنم؟
    یک سوال دیگه ...لازم به سفارت اطلاع بدم که تاریخ شروع دورم رو 2 ماه غقب انداختم یا اینکه با DS-2019 جدید برم کافیه؟ با ویزای J میرم

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

وقتي اطلاعات فايل سويس شما رو با تاريخ جديد آپديت كنن، سفارت هم مي تونه اطلاعات رو روي سيستم خودشون ببينه و نبايد مشكلي باشه. با اين وجود مي تونيد با سفارت تماس بگيريد و بگيد دانشگاه تاريخ فايل سويس رو آپديت كرده و اگه گفتن حتما بايد DS2019 جديد باشه، همون ايميل سفارت رو براي دانشگاه فوروارد كنيد. البته همونطور كه گفتم آپديت شدن سويس معمولا براي سفارت كافيه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    وقتي اطلاعات فايل سويس شما رو با تاريخ جديد آپديت كنن، سفارت هم مي تونه اطلاعات رو روي سيستم خودشون ببينه و نبايد مشكلي باشه. با اين وجود مي تونيد با سفارت تماس بگيريد و بگيد دانشگاه تاريخ فايل سويس رو آپديت كرده و اگه گفتن حتما بايد DS2019 جديد باشه، همون ايميل سفارت رو براي دانشگاه فوروارد كنيد. البته همونطور كه گفتم آپديت شدن سويس معمولا براي سفارت كافيه.
    خیلی ممنون از راهنماییتون....دانشگاه میگه در صورتی فرم رو میدیم که مطمئن شیم سفارت فرم جدید می خواد....من به سفارت ایمیل زدم میگه
    This Contact Desk is for technical issues regarding the service only. If you are inquiring about visas or appointment scheduling, please contact a call center agent or visit our website at <a href="https://usvisa-info.com/" target="_blank">https://usvisa-info.com/</a>.
    Call center phone numbers and operating hours are available on our website, as well as visa and appointment scheduling information. Please see the FAQs for answers to applicants’ most common issues.
    شما میدونین به کجا باید ایمیل بزنم؟ الان دانشگاه منتظر جواب سفارت....یکم حساس شده فکر می کنه فرم رو واسه خودم می خوام....اگر هم رنگ بزنم سفارت دانشگاه حرف من رو شفاهی نمیپذیره
    ممنون میشم راهنماییم کنین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz17 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون....دانشگاه میگه در صورتی فرم رو میدیم که مطمئن شیم سفارت فرم جدید می خواد....من به سفارت ایمیل زدم میگه
    This Contact Desk is for technical issues regarding the service only. If you are inquiring about visas or appointment scheduling, please contact a call center agent or visit our website at <a href="https://usvisa-info.com/" target="_blank">https://usvisa-info.com/</a>.
    Call center phone numbers and operating hours are available on our website, as well as visa and appointment scheduling information. Please see the FAQs for answers to applicants’ most common issues.
    شما میدونین به کجا باید ایمیل بزنم؟ الان دانشگاه منتظر جواب سفارت....یکم حساس شده فکر می کنه فرم رو واسه خودم می خوام....اگر هم رنگ بزنم سفارت دانشگاه حرف من رو شفاهی نمیپذیره
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    در پستهاي تاپيك كليرنس آنكارا و همچنين تاپيك مربوط به تماس گرفتن با سفارت، ايميل براي پيگيري كردن اين موارد هست. الان حضور ذهن ندارم كه ايميل چي بود. مي تونيد به ايميلي كه از سفارت گرفتيد (مثلا براي ١٦ سوال) ريپلاي بزنيد و بپرسيد آيا با وجود آپديت شدن فايل سويس نيازي به DS2019 جديد هست يا نه.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-نقشه برداری

سلام آقا مهرداد،
    من تمام پیجها رو زیرو رو کردم اما مثل کیس خودم پیدا نکردم،
    من واسه فال 2014 توی کنسول شانگهای ( چون اونجا مستر می خوندم) اپلای کردم ( 14 می 2014)، تاریخ آی20 من واسه 17 آگوست 2014 بود، اما کلیرنس من 6 سپتامبر 2014 اومد و ویزام 16 سپتامبر 2014 صادر شد (بدون هیچ درخواستی مبنی بر ارائه آی20 جدید یا نامه لیت ارایول) از نوع مالتیپل و روش نوشته تا 14 سپتامبر 2016 اعتبار داره، من مجبور شدم دفر کنم و سویس هم دانشگاه دفر کرده واسه اسپرینگ 2015.
    دانشگاه برام آی20 واسه اسپرینگ 2015 صادر کرده به تاریخ 20 ژانویه 2015.
    من سوالم این هست که آیا با همین ویزا و این آی20 جدید و اون سویس دفر شده، میشه وارد گیت امریکا شد بین 20 دسامبر 2014 تا 20 ژانویه 2015؟

پیشاپیش از جوابتون نهایت تشکر رو دارم.

ناصر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nsr.najibi نمایش پست ها
    سلام آقا مهرداد،
    من تمام پیجها رو زیرو رو کردم اما مثل کیس خودم پیدا نکردم،
    من واسه فال 2014 توی کنسول شانگهای ( چون اونجا مستر می خوندم) اپلای کردم ( 14 می 2014)، تاریخ آی20 من واسه 17 آگوست 2014 بود، اما کلیرنس من 6 سپتامبر 2014 اومد و ویزام 16 سپتامبر 2014 صادر شد (بدون هیچ درخواستی مبنی بر ارائه آی20 جدید یا نامه لیت ارایول) از نوع مالتیپل و روش نوشته تا 14 سپتامبر 2016 اعتبار داره، من مجبور شدم دفر کنم و سویس هم دانشگاه دفر کرده واسه اسپرینگ 2015.
    دانشگاه برام آی20 واسه اسپرینگ 2015 صادر کرده به تاریخ 20 ژانویه 2015.
    من سوالم این هست که آیا با همین ویزا و این آی20 جدید و اون سویس دفر شده، میشه وارد گیت امریکا شد بین 20 دسامبر 2014 تا 20 ژانویه 2015؟

پیشاپیش از جوابتون نهایت تشکر رو دارم.

ناصر
    فكر نكنم همه پيجها رو زيرورو كرده باشيد. جواب سوالتون در صفحات قبلي همين تاپيك هست. بالاي همين صفحه هم روي لينك FAQ كليك كنيد جواب اين سوال رو دادم. اگه شماره سويس I20 جديد با شماره سويس مندرج در ويزا مغايرت نداشته باشه و فايل سويس مربوطه بسته نشده باشه مي تونيد با همين ويزا بريد. در غير اين صورت بايد با سويس چي دانشگاهتون تماس بگيريد كه فايل سويس قبلي رو باز كنن و I20 جديد رو با همون شماره سويس قبلي صادر كنن. توضيح بيشترش هم در همون FAQ هست با لينك به پستهاي مربوطه.

با سلام
    من ویزام هنوزبعد از 100 روزخبری ازش نیست. دانشگاه هم با دیفر موافقت کرده و این ترم برخلاف ترم قبل به من فاند خوبی داده. ترم قبل فاند نداشتم. آیا این مورد مشکلی ایجاد خواهد کرد؟ به سفارت اطلاع بدم؟

سلام، آقا مهراد ، من دیفر کردم به اسپرینگ و لی دپارتمان از 45 هزار تا 25 هزار تا ساپورت کرده . ترم فال 45 تا کامل ساپورت بودم. وقتی از دپارتمان پرسیدم چرا، جواب داد:
    The department is still offering you the original amount we had previously. The difference is that because you had to defer entrance from Fall to Spring, we are giving you only half because the original amount was for FALL 2014 and Spring 2015. Technically, you are fully funded, however when the UA Visa Office calculates the amount needed they do it on a yearly basis and therefore, that the amount we are offering you is not covering the entire funds needed. I am going to see if the grad college ever just calculates on a semester basis. Does this all make sense? Please let me know if you have anymore questions.

و منم گفتم که برام مهمه در فرم آی 20 دوباره کامل ساپورت بشم که نوشت:
    Unfortunately, we don't know what the financial status of the department will be for the 2015-2016 academic year and since the amounts we submit on the form have to accurate we cannot estimate what we will be giving you Fall 2015. The amount that has been offered will be the only amount offered, unless the Grad College will be calculate fees for just SPRING 2014. If they won't, another option could be for you to start FALL 2015 to ensure that you would not need to provide any financial guarantee. But before we decide on this, I would want to hear back from the grad college.
    ممنون میشم که بهم بگین چه کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaki81 نمایش پست ها
    سلام، آقا مهراد ، من دیفر کردم به اسپرینگ و لی دپارتمان از 45 هزار تا 25 هزار تا ساپورت کرده . ترم فال 45 تا کامل ساپورت بودم. وقتی از دپارتمان پرسیدم چرا، جواب داد:
    The department is still offering you the original amount we had previously. The difference is that because you had to defer entrance from Fall to Spring, we are giving you only half because the original amount was for FALL 2014 and Spring 2015. Technically, you are fully funded, however when the UA Visa Office calculates the amount needed they do it on a yearly basis and therefore, that the amount we are offering you is not covering the entire funds needed. I am going to see if the grad college ever just calculates on a semester basis. Does this all make sense? Please let me know if you have anymore questions.

و منم گفتم که برام مهمه در فرم آی 20 دوباره کامل ساپورت بشم که نوشت:
    Unfortunately, we don't know what the financial status of the department will be for the 2015-2016 academic year and since the amounts we submit on the form have to accurate we cannot estimate what we will be giving you Fall 2015. The amount that has been offered will be the only amount offered, unless the Grad College will be calculate fees for just SPRING 2014. If they won't, another option could be for you to start FALL 2015 to ensure that you would not need to provide any financial guarantee. But before we decide on this, I would want to hear back from the grad college.
    ممنون میشم که بهم بگین چه کار کنم؟
    دوست عزیز، من دقیقا همین مشکل رو داشتم، به دانشکده دقیقا مواردی که شما ذکر کردید رو گفتم و دانشگاه گفت که ما برای پاییز 2015 هنوز بودجه بندی نکردیم ولی عرض کردم که همونطور که میدونید ویزام به مشکل خورد و با فاصله زمانی بسیار طولانی اعلام شده و هر گونه تناقض مثل اسم دانشگاه، مبلغ فاند .... در فرم I20 جدید میتونه باعت ریکلیرنس بشه، لذا لطف کنید و مبلغ فاندم رو یکسال ببندید، ریس دانشکده که فاند رو دانشکده داده بود رایزنی کرد و آفری که به من دادند مجدد برای یکساله بستند.
    امیدوارم که شما هم بتونید متقاعدشون بکنید. هر چند اگه هم نهایتا نتونستید اینکار رو کنید بنظر من البته سفارت خیلی گیر نباشه وقتی تمکن مالی بانکی ارائه بدید.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabangahan نمایش پست ها
    با سلام
    من ویزام هنوزبعد از 100 روزخبری ازش نیست. دانشگاه هم با دیفر موافقت کرده و این ترم برخلاف ترم قبل به من فاند خوبی داده. ترم قبل فاند نداشتم. آیا این مورد مشکلی ایجاد خواهد کرد؟ به سفارت اطلاع بدم؟
    به نظر من لازم نیست به سفارت چیزی بگید چون وقتی ویزاتون آماده شه خودشون میگن که با I20 معتبر بیاید برای پیکاپ.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)