نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 257 از 282 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

سلام دوستان
    من هنوز منتظر کلیر شدن هستم ولی فک میکنم که نمیرسم به این ترم.
    با داشگاه هم صحبت کردم گفت میتونید دیفر کنید
    حالا می خوام بدونم که اگه من الان دیفر کنم و بعد یکی دو هفته کلیر شم باید بیخیال ویزا بشم و دوباره برم مصاحبه؟ (یعنی دقیقا مثل سری قبل)

Junior Member

سلام دوستان، من از دانشگاه نامه late arrival گرفتم كه توش نوشته ميتونم تا تاريخ ١٧ آگوست اونجا باشم يعني ده روز پس از تاريخ i-20. حالا ميخوام ببينم هنگام پيك آپ ويزام اين مدرك هم بايد جز مداركي باشه كه به ايمپست تحويل داده ميشه يا نه لازم نيست، فقط به هنگام ورود به خاك آمريكا بايد نشونش بديم? مرسي از كمكتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از دانشگاه نامه late arrival گرفتم كه توش نوشته ميتونم تا تاريخ ١٧ آگوست اونجا باشم يعني ده روز پس از تاريخ i-20. حالا ميخوام ببينم هنگام پيك آپ ويزام اين مدرك هم بايد جز مداركي باشه كه به ايمپست تحويل داده ميشه يا نه لازم نيست، فقط به هنگام ورود به خاك آمريكا بايد نشونش بديم? مرسي از كمكتون
    هزینه اش یه پرینت اضافه اس، بذاری لای مدارک بهتره. قاعدتاً اگه قبل آی بیست پیکاپ کنی سفارت مشکلی نداره و فقط توی فرودگاه اون نامه رو می بینن که مطمئن شن دانشگاه شما رو ثبت نام می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام. یه سوال در مورد نامه Late Arrival داشتم. از دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم کمک کنند.
    تو سایت سفارت ارمنستان زده که اگر شماره کیستون تو اون جدول مربوطه ظاهر شد برای پیکآپ اقدام کنید. ولی بالای همون جدوله نوشته:

Student (F and J visa) applicants should notify us of any changes to their program start date, school, field of study, or SEVIS number before returning their passport to us for issuance. Without being notified of this information, student visas may be printed with errors. Misprinted student visas will not be reprinted.
    فرض کنید من به دانشگاه درخواست Late Arrival دادم. سوالم اینه که آیا دانشگاه درحین صدور این نامه برای من تغییراتی سیستمی روی SEVIS و یا تاریخ ورود و... انجام میده؟ آیا تغییرات رو ما باید قبل از پیکآپ به سفارت ایمیل کنیم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghasemi نمایش پست ها
    سلام
    من تاریخ ای 20 ام 3 اگوسته. تقاضای late arrival کردم که جواب دادن i20 رو اپدیت کردن به 13 اگوست. حالا نمیدونم این اپدیت i20 بهتره یا بگم همون یه نامه ای بنویسن که میتونم تا اون تاریخ اونجا باشم؟
    یه سوال دیگه اینکه تاریخ شروع کلاسام 23 اگوسته. میتونم بگم تا اون تاریخ بهم وقت بدن یا همین که 10 روز وقت دادن باید کلاهمو بندازم هوا؟
    راستی اگه قبل 3 اگوست کلیر بشم اصلا نیازی به ارایه i20 جدید دارم یا نه؟
    به نظر مياد كه تاريخ I20 شما رو در سيستم سويس آپديت كردن. اگه اينطور باشه شما نيازي به نامه جداگانه نداريد و همون I20 كافيه چون هم در سفارت و هم در فرودگاه مي تونن ببينن كه تاريخ شما در سيستم سويس چي هست. اينكه دانشگاه حاضر بشه يك بار ديگه تاريخ شما رو در سيستم سويس آپديت كنه بايد از خودشون بپرسيد. ولي اگه قبول نكنن و بخواهيد ديرتر از تاريخ فعلي (يعني ١٣ آگست) بريد به نامه احتياج خواهيد داشت. توضيح بيشتر رو در FAQ بالاي اين صفحه مي تونيد بخونيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadtb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز منتظر کلیر شدن هستم ولی فک میکنم که نمیرسم به این ترم.
    با داشگاه هم صحبت کردم گفت میتونید دیفر کنید
    حالا می خوام بدونم که اگه من الان دیفر کنم و بعد یکی دو هفته کلیر شم باید بیخیال ویزا بشم و دوباره برم مصاحبه؟ (یعنی دقیقا مثل سری قبل)
    ديفر كردن رو بذاريد براي وقتي كه از رسيدن به اين ترم نااميد شديد. الان زوده. اگه ديفر كنن و شماره سويس عوض بشه، كارهايي بايد انجام بديد كه در FAQ بالاي همين صفحه توضيح دادم.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfallahpou نمایش پست ها
    سلام. یه سوال در مورد نامه Late Arrival داشتم. از دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم کمک کنند.
    تو سایت سفارت ارمنستان زده که اگر شماره کیستون تو اون جدول مربوطه ظاهر شد برای پیکآپ اقدام کنید. ولی بالای همون جدوله نوشته:

Student (F and J visa) applicants should notify us of any changes to their program start date, school, field of study, or SEVIS number before returning their passport to us for issuance. Without being notified of this information, student visas may be printed with errors. Misprinted student visas will not be reprinted.
    فرض کنید من به دانشگاه درخواست Late Arrival دادم. سوالم اینه که آیا دانشگاه درحین صدور این نامه برای من تغییراتی سیستمی روی SEVIS و یا تاریخ ورود و... انجام میده؟ آیا تغییرات رو ما باید قبل از پیکآپ به سفارت ایمیل کنیم؟
    همه دانشگاهها در مورد late arrival يكسان عمل نمي كنن. بعضيهاشون تاريخ رو در سيستم سويس آپديت مي كنن و بعضيهاشون فقط يك نامه late arrival صادر مي كنن. شما هماهنگيهاي لازم رو با دانشگاه انجام بديد و نتيجه رو به سفارت اطلاع بديد. توضيح بيشتر در FAQ بالاي همين صفحه هست.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط estakhrian نمایش پست ها
    I was not able to join in Spring semester because F1 visa clearance was received after the joining date. I informed the university about the same, but the university cancelled my SEVIS record. Now the new I-20 will have new SEVIS record for the same university and same course but a different semester. Will my F1 visa remain valid even then (validity is of
    5 years)?
    اگه هنوز ويزا رو پيكاپ نكرديد، مشكلي نيست و فقط بايد پول سويس رو انتقال بديد به شماره سويس جديد. توضيح بيشتر رو مي تونيد در FAQ بالاي همين صفحه بخونيد.

دوستان سلام، تاریخ ریپورت به دانشگاه 16 AUG و من ا الان 31 JULY هنوز کلیر نشدم. بهتره واسه differ اقدام کنم یا صبر کنم واسه کلیر شدن؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط setar_soloist نمایش پست ها
    دوستان سلام، تاریخ ریپورت به دانشگاه 16 AUG و من ا الان 31 JULY هنوز کلیر نشدم. بهتره واسه differ اقدام کنم یا صبر کنم واسه کلیر شدن؟
    هنوز زوده براي ديفر. فعلا براي late arrival اقدام كنيد و اگه تا نزديكي مهلت late arrival هم خبري نشد، اون موقع براي ديفر اقدام كنيد. براي توضيح بيشتر FAQ بالاي همين صفحه رو ببينيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)