نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 282 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

سلام به همگی

آیا اگه از تاریخ I-20 گذشته باشه و هنوز Clear نشده باشیم باید حتما Differ کرد یا بدون Differ کردن هم پروسه Clearance ادامه داره و ممکنه Clrear بشیم.

ممنون از راهنماییتون

با اجازه شما عنوان تاپیک به defer و Clearance تغییر یافت.
    The only person who can make your dreams come true is YOU!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Differ و Clearance

مشکلی نداره
    فقط باید حواستون باشه موقع pick up با I-20 جدید برید که تاریخ جدید داشته باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Differ و Clearance

سلام.
    طبق معمول دانشگاههای آمریکا شما میتونید 2 ترم differ کنید. پس 2 تا I-20 جدید میتونید بگیرید. اگه زمان زیادی از روی تاریخ آخرین فرصتتون برای ورودتون به آمریکا گذشته و هنوز کلیر نشدید بهتر حتما differ کنید، چون ممکنه اینطور به نظر برسه که شما منصرف شدید. من کسی رو میشناختم که 6 ماه منتظر بود و کلیر نشد ولی به محض اینکه I-20 جدید صادر شد، ویزاش اومد.

afma
    Guest

پیش فرض چند ترم Defer؟

سلام دوستان
    من DEC 2007 مصاحبه داشتم وهنوز Clear نشدم. استادم دیروز email زده گفته تکلیفمو مشخص کن که ویزات صادر میشه یا نه ؟در واقع برام خط و نشون کشیده و داره کم کم می زنه زیرش.I-20 من برای January 2007 بود که بعدا استادم گفت بزار Clear بشی Differ میکنم برای May 2008 و اینجور که مشخصه به ترم Summer هم نمی رسم. در این شرایط می خواستم بدونم که من چی به استادم بگم و حالیش کنم که Clearance دست ما نیست و ثانیا اینکه تا چند ترم differ کردن مجازه ؟آیا سایتی چیزی هست که اینا رو توضیح داده باشه من معرفی کنم به استادم؟لازم به توضیحه که من از طریق Grant استادم Fund گرفتم و استادم میگه اگه دیر بیای من Grant رو از دست میدم.
    لطفا اگه کسی چیزی میدونید کمکم کنید. ایشالا همه بموقع clear شیم، شرایطتون مثل من نشه.
    ارادتمند

عنوان تاپیک از differ به defer تغییر یافت

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

defer کردن اگه fund به صورت RA داشته باشین دو مرحله داره.

توی مرحله اول باید دانشگاه رو راضی کنید که پذیرش شما رو به تاخیر بندازه که معمولاً اکثر دانشگاه ها مشکلی با این موضوع ندارن و این کارو انجام می دن. شرایط این کار حتماً توی وب سایت دانشگاه توضیح داده شده اگه پیدا نکردی بهشون میل بزن.

مرحله دوم راضی کردن استاد برای دادن ساپورت مالی مجدد برای ترم جدید هست.

استادت حق داره نگران شده ولی اگه شما براش توضیح بدی که این اتفاق معمولیه و شما حتماً clear خواهی شد قانع می شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

من به شخصه دیدم کسی رو که 3 ترم به تعویق انداخته سر اینکه clearanceش 1 سال طول کشید. البته TA داشت.

Junior Member

سلام
    طبق قانون دانشگاههاي آمريكا پذيرش شما براي 3 ترمه. ترم اصلي و دو ترم اضافي. پس دو ترم مي توني Deffer كني ولي خوب اگه استادت بخواد بيشتر هم ميشه.

hopeful111
    Guest

Thanks alot for your responce , Could you please let me know the web- address of these informatin(I mean the number of defered term

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful111
    Thanks alot for your responce , Could you please let me know the web- address of these informatin(I mean the number of defered term
    you can go to the some university site like LSU, UCSB, UCLA,Temple, Upenn,PSU and ask the graduated coordinator or ISO section.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-beh
    سلام
    طبق قانون دانشگاههاي آمريكا پذيرش شما براي 3 ترمه. ترم اصلي و دو ترم اضافي. پس دو ترم مي توني Deffer كني ولي خوب اگه استادت بخواد بيشتر هم ميشه.
    من فکر می کنم همه جا اینجوری نباشه ها. انشگاه من فقط 1 بار اجازه دیفر می ده. این 1 بار می تونه 1 ترم باشه یا 1 سال.بیشتر از 1 بار هم نمی تونم دیفر کنم. فکر می کنم بستگی به دانشگاه داره. هر دانشگاهی یه سیاستی داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)