نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 280 از 282 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-آب دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

سلام، من بخاطر کلیرنس طولانی و البته فرمان مهاجرتی، پذیرشمو موکول کرده بودم به ترم بعد. حالا با I-20 آپدیت شده ام می تونم برم پیکاپ یا اینکه اول بهتره I-20 را برای سفارت ایمیل کنم و مطمئن شم که مشکلی نیست و ریکلیرنس نخوردم و بعدش برم پیکاپ؟
    من بعد از فرمان مهاجرتی اول کلیر شده بودم و بهشون گفته بودم که دیفر کردم به پاییز 2017 و برای همین بلافاصله نمی تونم پیکاپ کنم. فرم I-20 من نسبت به قبلی تغییری نداره بغیر از تاریخ شروع و پایان تحصیل.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

ریکلیرنس از قبل تحویل پاسپورت معلوم نیست. تاپیک ریکلیرنس رو برای توضیح بیشتر ببینید. می تونید I20 جدید رو ایمیل کنید ببینید چی میگن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال پذیرش بدون فاند از لویزیانا گرفتم برای مستر فاینانس.از یه طرف هم شاید بتونم F2 برم. میخام دانشگاه رو یه سال دیفر کنم.حالا 2 تا سوال:
    - اگه بخوام یه سال دیرتر برم باید درخواست صدور I20 رو طی بکنم و برم برای سفارت و مصاجبه یا به دانشگاه ایمیل بزنم بگم اصلا مشکل خانوادگی دارم نمی تونم امسال بیام.
    -اونوقت برای سفارت که میرم برای ویزای F2 مشکلی پیش نخواهد آمد؟
    ممنون

با سلام
    ممکنه سوال تکراری باشه اما به علت تعدد صفحات نتونستم جواب رو پیدا کنم.من برای ترم پاییز 2017 پذیرش داشتم اما به علت کلیر نشدن کیسم در سفارت ارمنستان مجبور به دیفر شدم.اما دانشگاه دیفر به ترم اسپرینگ نداره و مجبور به دیفر به پاییز 2018 هستم.سوالم این هست اگر ویزام سینگل بود،ایا سفارت با توجه به I-20 جدید ویزای من رو برای سپتامبر 2018 ایشو میکنه یا مجبور به مصاحبه مجدد میشم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahhashemi نمایش پست ها
    با سلام
    ممکنه سوال تکراری باشه اما به علت تعدد صفحات نتونستم جواب رو پیدا کنم.من برای ترم پاییز 2017 پذیرش داشتم اما به علت کلیر نشدن کیسم در سفارت ارمنستان مجبور به دیفر شدم.اما دانشگاه دیفر به ترم اسپرینگ نداره و مجبور به دیفر به پاییز 2018 هستم.سوالم این هست اگر ویزام سینگل بود،ایا سفارت با توجه به I-20 جدید ویزای من رو برای سپتامبر 2018 ایشو میکنه یا مجبور به مصاحبه مجدد میشم؟
    اگه کلیرنس شما موقعی بیاد که تا محدوده ۱۲۰ روز مونده به I20 پاییز سال بعد معتبر باشه، بهتون ویزا میدن وگرنه هیچی. برای توضیح بیشتر FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان یک سوال من برای اسپرینگ 2018 پذیرش دارم از arizona state university در مقطع لیسانس. ولی چون عملا به این ترم نمیرسم میخوام دیفر کنم به ترم پاییز. ولی دانشگاه درخواست من برای دیفر رو قبول نمیکنه .. و نوشته که 30 روز مونده به شروع کلاس ها حتما باید دیفر کنی و الان وقت کمه چون ترم 7ژانویه شروع میشه و من فقط 1 هفته فرصت برای ارسال مدارکم دارم و این وقت کافی نیست !برای دیفر کردن باید حتما مدارک رسمی رو براشون بفرستم ؟ خود دانشگاه جواب درستی به من نمیدن و فقط آدم رو گیج میکنن . انگار نه انگار که 100 تا ایرانی اونجا درس میخونه!! کسی راه حلی داره که من بتونم دیفر کنم؟ اگر نتونم پذیرشم میپره ((

سلام دوستان

من الان به ترم بهار ۲۰۱۹ دیفر شدم و هنوز هم تو مرحله ی کلیر هستم ...

۱.اول باید ایمیل تایید کلیر رو از سفارت دریافت کنم بعد به دانشگاه بگم I20 جدید رو برام بفرستن؟ ...

۲. به سفارت ایمیل بزنم که دیفر شدم به ۲۰۱۹؟ شاید در کاهش کلیر تاثیر داشته باشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان به ترم بهار ۲۰۱۹ دیفر شدم و هنوز هم تو مرحله ی کلیر هستم ...

۱.اول باید ایمیل تایید کلیر رو از سفارت دریافت کنم بعد به دانشگاه بگم I20 جدید رو برام بفرستن؟ ...

۲. به سفارت ایمیل بزنم که دیفر شدم به ۲۰۱۹؟ شاید در کاهش کلیر تاثیر داشته باشه....
    حتما به سفارت اطلاع بدین که دیفر کردین
    سفارت ارمنستان صراحتا تو سایتش این نکته رو نوشته
    برای صرفه جویی در زمان بین کلیر شدن و ایشیو ای تونی جدید رو الان بگیرین از دانشگاه بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    حتما به سفارت اطلاع بدین که دیفر کردین
    سفارت ارمنستان صراحتا تو سایتش این نکته رو نوشته
    برای صرفه جویی در زمان بین کلیر شدن و ایشیو ای تونی جدید رو الان بگیرین از دانشگاه بهتره
    ممنونم از پاسختون. بهشون ایمیل بزنم و دقیقا چه نکاتی رو عنوان کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. بهشون ایمیل بزنم و دقیقا چه نکاتی رو عنوان کنم؟
    به سفارت ایمیل بزنید و عنوان کنید که دانشگاه موافت کرد پذبرشتون رو به ترم بعد منتقل کنه. مشخصات اپلیکیشن، سویس نامبر، شماره پاس و... رو ذکر کنید.
    به دانشگاه بگبن جهت تسریع امور نیاز دارین هرچه سریع تر ای تونی رو دریافت کنین
    بعضی از دوستان جهت قانع کردن دانشگاه به موضوع سربازی اشاره میکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)