نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 103 از 282 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

سلام، خوش به حالت! به سلامتی‌ انشا‌الله. امیدوارم که موفق باشی‌. قطعا اطلاعات sevis تو سیستم آپدیت بوده! هر دانشگاهی قسمتی‌ جدای تحصیلات تکمیلی دانشکده‌ها داره که این کار‌ها رو انجام میدان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mardep نمایش پست ها
    man residam belakhare
    baba update sevis sare karie
    too border ham officer faghat behem goft "a little bit late " hamin

Junior Member

سلام دوستان
    من 16 دسامبر مصاحبه F-1 براي ترم بهار داشتم تاريخ I-20 هم 10 ژانويه بود تا حالا كلير نشدم و نتونستم به ترم برسم. ترم را براي تابستان ديفر كردم. دانشكده قبول كرده و فقط نمره تافلم بهشون نرسيده و شايد مجبور شم كه دوباره تافل بدم كه حدوداً يك ماه طول مي‌كشه تا I-20 جديد برام صادر بشه. سه تا سوال داشتم:
    1- اصولاً بايد ديفر كردن ترم را به سفارت يا اطلاع داد يا لازم نيست؟ آيا الان كه اطلاع ندادم پروندم در جريانه يا متوقف شده؟
    2- اگر بايد به سفارت اطلاع بدم با توجه به مشكل تافل كه گفتم و نداشتن I-20‌ آيا لازمه كه فرم I-20 جديد رو داشته باشم؟
    3- در صورت لازم بودن چگونه بايد ديفر را به سفارت اطلاع بدم (چه مداركي بايد بدم) و كلاً بايد چي كار كنم !؟
    ببخشيد كه سوالام طولاني شد
    با تشكر

سلام آقا تا حالا کسی بوده بهش 40 روز late arrival داده باشن؟ به من 40 روز دادن زیاده یه کم نه؟

سلام
    سوال

وقتی دانشگاه اجازه ی late arrival میده، یعنی اجازه میده دیرتر از تاریخ روی I-20 بریم.
    آیا این زمان اضافه، ممکنه از زمان شروع کلاس ها هم تجاوز کنه؟ (اگر بله، معمولا چه مدته؟) یا اینکه فقط تا روز شروع کلاس ها قابل تمدیده؟

آره اجازه میده دیرتر از تاریخ روی I-20 بریم و از زمان شروع کلاس ها هم تجاوز میکنه بستگی به دانشگاه داره مدتش
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliheidari14 نمایش پست ها
    سلام
    سوال

وقتی دانشگاه اجازه ی late arrival میده، یعنی اجازه میده دیرتر از تاریخ روی I-20 بریم.
    آیا این زمان اضافه، ممکنه از زمان شروع کلاس ها هم تجاوز کنه؟ (اگر بله، معمولا چه مدته؟) یا اینکه فقط تا روز شروع کلاس ها قابل تمدیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 16 دسامبر مصاحبه F-1 براي ترم بهار داشتم تاريخ I-20 هم 10 ژانويه بود تا حالا كلير نشدم و نتونستم به ترم برسم. ترم را براي تابستان ديفر كردم. دانشكده قبول كرده و فقط نمره تافلم بهشون نرسيده و شايد مجبور شم كه دوباره تافل بدم كه حدوداً يك ماه طول مي‌كشه تا I-20 جديد برام صادر بشه. سه تا سوال داشتم:
    1- اصولاً بايد ديفر كردن ترم را به سفارت يا اطلاع داد يا لازم نيست؟ آيا الان كه اطلاع ندادم پروندم در جريانه يا متوقف شده؟
    2- اگر بايد به سفارت اطلاع بدم با توجه به مشكل تافل كه گفتم و نداشتن I-20‌ آيا لازمه كه فرم I-20 جديد رو داشته باشم؟
    3- در صورت لازم بودن چگونه بايد ديفر را به سفارت اطلاع بدم (چه مداركي بايد بدم) و كلاً بايد چي كار كنم !؟
    ببخشيد كه سوالام طولاني شد
    با تشكر
    اولا که من متوجه نمیشم چرا باید دوباره تافل بدید! اگه یه بار نمرتونو دانشگاه قبول کرده و طبق همون بهتون پذیرش داده، دیگه نباید نمره جدید بخواد مگر اینکه بخواهید دوباره اپلای کنید. حالا خود دانید. اما:
    1- اصولا نیازی نیست بهشون اطلاعی بدید. منطقا اونها باید کارشونو انجام بدن اما اخیرا دبی از بچه هایی که دیفر میکردن میخواست که اسکن I-20 جدید رو واسشون ایمیل کنن (قبل از اینکه کلیر بشن). اگرچه طبق قانون خودشون شما کافیه تا کپی I-20 جدید رو روز تحویل پاسپورت جهت پیکاپ بهشون بدی و نه چیز بیشتری. حالا جای نگرانی نداره، هر وقت گرفتی، اسکنشو واسشون بفرست. ضرر نداره.
    2- بگو که دانشگاه با درخواستت موافقت کرده و تا یک ماه دیگه I-20 جدید بدستت میرسه. (اگرچه، نگفتی هم نگفتی)
    3- همون ایمیل کافیه. از سرشون هم زیاده. والا بیخود نگرانی. اگه فکر میکنی حالا که از زمان شروع ترمت گذشته، اونها دیگه پروندتو بررسی نمیکنن به این منطق که حتما همه چی کنسل شده، کاملا در اشتباهی. اونا صبح تا شب کارشون بررسی کردن انواع پرونده هاست و خودشون میدونن که دارن چیکار میکنن و تو کشورشون چی میگذره. منظورم اینه که میدونن 99 درصد دیفر میکنن.
    قربونت
    هميشه بياد داشته باش تا به فراموشي بسپاري آنچه را كه اندوهگينت مي سازد، اما....
    هرگز فراموش مكن بياد داشته باشي آنچه را كه شادمانت مي سازد!

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

سلام
    دوستان، معمولاً چقدر طول میکشه تا Late Arrival بدن ؟
    من امروز کلیر شدم و تاریخ ورود I-20 ام فردا است. متاسفانه امروز یکشنبه است و دانشگاه هم تعطیل.
    به نظر شما من واسه خودم پاشم برم دوبی یا اینکه صبر کنم فردا ببینم جواب دانشگاه جواب این نامه Late Arrival رو چی میده؟
    به نظرتون حدوداً چند روز Late Arrival میدن؟
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsia نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، معمولاً چقدر طول میکشه تا Late Arrival بدن ؟
    من امروز کلیر شدم و تاریخ ورود I-20 ام فردا است. متاسفانه امروز یکشنبه است و دانشگاه هم تعطیل.
    به نظر شما من واسه خودم پاشم برم دوبی یا اینکه صبر کنم فردا ببینم جواب دانشگاه جواب این نامه Late Arrival رو چی میده؟
    به نظرتون حدوداً چند روز Late Arrival میدن؟
    بستگی به دانشگاه داره، بین معمولاً ۱ آیا دو هفته میدان، ولی‌ تا ۲ ماه هم من شنیدم. و بعضی‌ دانشگاه‌ها هم اصولا موافقت نمیکنن که شما دیر برید یعنی‌ نامه نمیدان!
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه داره، بین معمولاً ۱ آیا دو هفته میدان، ولی‌ تا ۲ ماه هم من شنیدم. و بعضی‌ دانشگاه‌ها هم اصولا موافقت نمیکنن که شما دیر برید یعنی‌ نامه نمیدان!
    سلام ممنونم ..
    ولی سوال اولی من بی جواب موند. من شنبه براشون ایمیل زدم.. وقت کاری امروز تموم شد و خبری از این دوستان نشد.
    معمولاً صدور این نامه چقدر طول میکشه. من بالاخره باید بدونم که همچین شانسی دارم که دنبال ویزا و بلیط برای دوبی باشم یا نه
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

زیاد طول نمیکشه اگه پیگیری کنی 1 2 روزه میل میکنن برات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parsia نمایش پست ها
    سلام ممنونم ..
    ولی سوال اولی من بی جواب موند. من شنبه براشون ایمیل زدم.. وقت کاری امروز تموم شد و خبری از این دوستان نشد.
    معمولاً صدور این نامه چقدر طول میکشه. من بالاخره باید بدونم که همچین شانسی دارم که دنبال ویزا و بلیط برای دوبی باشم یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)