نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 104 از 282 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

سلام
    من با International OFfice دانشگاه صحبت کردم . میگه I-20 جدید و اینها .. آیا واقعاً I-20 جدید لازمه یا اینکه اگر من نامه رو بگیرم و به طبع اینها اطلاعات مروبط به SEVIS من را با تاریخ ورود جدید Update کنند مشکلی نیست ؟ چون یعنی من باز باید چند روزی الکی منتظر باشم تا I-20 جدید به من برسه .. البته میدونم برای گرفتن ویزا اصلش رو نمیخوان و پرینت شده اسکن اش کفایت میکنه ولی برای ورود به آمریکا که اصلش لازمه

حالا من ایمیل میزنم به سفارت و میپرسم.
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

Junior Member sara85sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsia نمایش پست ها
    سلام
    من با International OFfice دانشگاه صحبت کردم . میگه I-20 جدید و اینها .. آیا واقعاً I-20 جدید لازمه یا اینکه اگر من نامه رو بگیرم و به طبع اینها اطلاعات مروبط به SEVIS من را با تاریخ ورود جدید Update کنند مشکلی نیست ؟ چون یعنی من باز باید چند روزی الکی منتظر باشم تا I-20 جدید به من برسه .. البته میدونم برای گرفتن ویزا اصلش رو نمیخوان و پرینت شده اسکن اش کفایت میکنه ولی برای ورود به آمریکا که اصلش لازمه

حالا من ایمیل میزنم به سفارت و میپرسم.
    گویا دانشگاه ترجیح میده که با I-20 جدید به جای late arrival به US وارد شد. به من هم از دفتر ISSO دانشگاه همینو گفتن. هرچند من دیگه دیفر کردم واسه تابستون.
    برای آنان که مفهوم پرواز را نمیفهمند، هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی...

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

نقل قول نوشته اصلی توسط sara85sh نمایش پست ها
    گویا دانشگاه ترجیح میده که با I-20 جدید به جای late arrival به US وارد شد. به من هم از دفتر ISSO دانشگاه همینو گفتن. هرچند من دیگه دیفر کردم واسه تابستون.
    سلام
    من با کنسولگری صحبت کردم و به من گفت که فقط "کپی" این رو با حروف بزرگ نوشته بود نامه Late Arrival رو میخواد که با پاسپورت بدی و اینکه اون اطلاعات SEVIS هم آپدیت بشه، مشکلی نیست فقط زود بیا ویزا رو بگیر و زود بپر برو آمریکا.

International Office هم به من گفت هر چی که خودت فکر میکنی لازمه بگو بهت بدیم. من هم عین همین نامه سفارت رو براشون کپی کردم که من فقط Scan این نامه رو بهم بدید مشکل حل میشه. این همسایه ما داره امشب (یعنی چهارشنبه) میره دوبی و اونجا دفتر داره. خلاصه من قراره پاسپورت رو بهش بدم و اگر اسکن نامه هم رسید براش بفرستم پرینت کنه و بده به سفارت که تا اواسط هفته دیگر به دست من برسه و برای حداکثر 12 فوریه هم بلیط دارم که تا بحال دو بار جابجا کردم و حدود 100 پوند جریمه دادم.
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Defer

سلام
    من از یک دانشگاه کانادا فاند برای fall 2011 گرفتم. میخوام یک ترم defer کنم. با استاد هم صحبت کردم گفت مشکلی نداره
    حالا میخوام برای ویزا برای همون fall 2011 اقدام کنم که خیالم راحت بشه از جانب ویزا اما یک ترم دیر تر برم کانادا
    از دوستان کسی اطلاع داره که چنین کاری امکان داره یا نه؟
    ممنون

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام دوستان
    متاسفانه کلیر نشدم هنوز و احتمال زیاد مجبور به دیفر هستم ... تاریخ I-20 من 23 آگوست هست ولی دپارتمان گفته اگه ساعت 12 ظهر 5 آگوست حاضری نزنم یک سال! باید دیفر کنم ... زنگ زدم چونه هم زدم ولی به هیچ وجه نه راضی به late arrival شدن و نه راضی به یک ترم دیفر ...
    حالا اگه ویزای من بعد 5 آگوست اومد تا 23 آگوست قانونا منعی برای ورود به آمریکا که ندارم؟ یعنی از مرز رد میشم ... اونوقت دانشگاه میخواد منو برگردونه!؟ میکنن اینکارو؟

اگه مجبور به یکسال دیفر شدم آیا دوباره باید برم برای مصاحبه؟ راه حل چیه؟ ...
    یه چیزه دیگه ... من مطمئنم سال دیگه میتونم از دانشگاههای بهتری پذیرش بگیرم چون امسال با مقاله سابمیتی اپلای کردم ولی الان 4 تاش اکسپت شده ... حالا بنظرتون کار منطقی میاد این دانشگاه رو بزارم تو آبنمک دوباره اپلای کنم برای جاهای بهتر ... تو ویزا مشکلی پیدا میکنم؟ .....
    کلا الان زمان بندیم چجوری باشه برای ویزا ؟

Please put yourself in my shoes and let me know what you would do... thanks a million
    ویرایش توسط rashdy_chem : July 7th, 2011 در ساعت 02:47 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه کلیر نشدم هنوز و احتمال زیاد مجبور به دیفر هستم ... تاریخ I-20 من 23 آگوست هست ولی دپارتمان گفته اگه ساعت 12 ظهر 5 آگوست حاضری نزنم یک سال! باید دیفر کنم ... زنگ زدم چونه هم زدم ولی به هیچ وجه نه راضی به late arrival شدن و نه راضی به یک ترم دیفر ...
    حالا اگه ویزای من بعد 5 آگوست اومد تا 23 آگوست قانونا منعی برای ورود به آمریکا که ندارم؟ یعنی از مرز رد میشم ... اونوقت دانشگاه میخواد منو برگردونه!؟ میکنن اینکارو؟

اگه مجبور به یکسال دیفر شدم آیا دوباره باید برم برای مصاحبه؟ راه حل چیه؟ ...
    یه چیزه دیگه ... من مطمئنم سال دیگه میتونم از دانشگاههای بهتری پذیرش بگیرم چون امسال با مقاله سابمیتی اپلای کردم ولی الان 4 تاش اکسپت شده ... حالا بنظرتون کار منطقی میاد این دانشگاه رو بزارم تو آبنمک دوباره اپلای کنم برای جاهای بهتر ... تو ویزا مشکلی پیدا میکنم؟ .....
    کلا الان زمان بندیم چجوری باشه برای ویزا ؟

Please put yourself in my shoes and let me know what you would do... thanks a million
    سلام محمد جان

كاملا بستگي به Single يا Multiple بودن ويزا داره، اگه تو اين بازه 1 ساله كلير شي و ويزات expire بشه و نري امريكا، حتي اگه ديفر هم كني دوباره بايد بري مصاحبه! البته هنوز حدود 1 ماه فرصت داري و ايشالله تو اين بازه كلير ميشي، حتي اگه خداي نكرده به اين ترم نرسي و بعدش كلير شي، اگه ويزات multiple باشه بازهم مشكلي نخواهي داشت و با I20 جديد و همون sevis number ايشالله ميتوني سال ديگه بري همون دانشگاه. اما اينكه واسه fall 2012 جاي ديگه Apply كني يا نه، فكر مي كنم كه الان زوده بهش فكر كنيم، بذار اگه خداي نكرده ويزات براي اين ترم آماده نشد بعدا در موردش فكر كنيم، موفق باشي.
    ویرایش توسط hossein2266 : July 7th, 2011 در ساعت 03:04 PM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خوب ادبیاتم مثل اینکه منظورمو خیلی بد رسونده ... ببخشید!
    بنده کلیر نشدم هنوز...
    دیشب با منشی دانشگاه صحبت کردم و اونا گفتن که اصلا امکان تاخیر نیست به چند دلیل :
    روز 5 آگوست برای من امتحان TSE گذاشتن که برای دانشگاه من این امتحان بسیار جدی هست مخصوصا برای TA ها... رزرو کردن ... شماره صندلی دادن و نمونه سوال فرستادن که تمرین کنم (البته بنا به اطلاعاتی که از بچه های اونجا گرفتم 90 درصد این امتحانو میوفتن)
    بعد از امتحان زبان orientation دپارتمان هست
    روز 8 و 9 آگوست 5 تا امتحان placement داریم که مربوط به درسای لیسانس هست و اگه بیوفتیم باید اون کورسو بگیریم
    روز 10 . 11 آگوست کلاس teaching برای TA ها گذاشتن ... چون دپارتمان شیمی اکثرا discussion هست کلاسها ... باید این کلاسو بگذرونیم ...
    12 آگوست مشخص شدن کلاسهای TA رو داریم ...

خلاصه اینقدر گفت که ما برنامه ریزی کردیم و 2 هفته که هیچ 1 ساعت هم دیرتر برسی دیگه TSE برگذار نمیشه و طبق قانون ایالت شما نمیتونی بدون این امتحان TA باشی !!!
    گفت که یک ترم هم نمیتونی دیفر کنی بلکه یکسال !!! البته تو نامه پذیرش هم اینو نوشته یودن ... توی RP که به سفارت داده بودن هم این اومده بود:
    I sincerely hope that you can expedite the approval of Mr. ’s student visa so that he will
    be able to arrive at UIC for the first day of our mandatory departmental Orientation on August 5, 2011.
    If not, Mr. ’s admission must be necessarily delayed for one year because of our
    restrictions on funding to students who will participate in our teaching assistant program.

گفتم من چیکار کنم گفت ما یه فکس به سفارت و واشنگتن میزنیم may help تا تو این دو هفته کلیر بشی ...
    خلاصه که دنبال زمان بندی برای fall 2012 هستم !!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry - University of Southern California

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    خوب ادبیاتم مثل اینکه منظورمو خیلی بد رسونده ... ببخشید!
    بنده کلیر نشدم هنوز...
    دیشب با منشی دانشگاه صحبت کردم و اونا گفتن که اصلا امکان تاخیر نیست به چند دلیل :
    روز 5 آگوست برای من امتحان TSE گذاشتن که برای دانشگاه من این امتحان بسیار جدی هست مخصوصا برای TA ها... رزرو کردن ... شماره صندلی دادن و نمونه سوال فرستادن که تمرین کنم (البته بنا به اطلاعاتی که از بچه های اونجا گرفتم 90 درصد این امتحانو میوفتن)
    بعد از امتحان زبان orientation دپارتمان هست
    روز 8 و 9 آگوست 5 تا امتحان placement داریم که مربوط به درسای لیسانس هست و اگه بیوفتیم باید اون کورسو بگیریم
    روز 10 . 11 آگوست کلاس teaching برای TA ها گذاشتن ... چون دپارتمان شیمی اکثرا discussion هست کلاسها ... باید این کلاسو بگذرونیم ...
    12 آگوست مشخص شدن کلاسهای TA رو داریم ...

خلاصه اینقدر گفت که ما برنامه ریزی کردیم و 2 هفته که هیچ 1 ساعت هم دیرتر برسی دیگه TSE برگذار نمیشه و طبق قانون ایالت شما نمیتونی بدون این امتحان TA باشی !!!
    گفت که یک ترم هم نمیتونی دیفر کنی بلکه یکسال !!! البته تو نامه پذیرش هم اینو نوشته یودن ... توی RP که به سفارت داده بودن هم این اومده بود:
    I sincerely hope that you can expedite the approval of Mr. ’s student visa so that he will
    be able to arrive at UIC for the first day of our mandatory departmental Orientation on August 5, 2011.
    If not, Mr. ’s admission must be necessarily delayed for one year because of our
    restrictions on funding to students who will participate in our teaching assistant program.

گفتم من چیکار کنم گفت ما یه فکس به سفارت و واشنگتن میزنیم may help تا تو این دو هفته کلیر بشی ...
    خلاصه که دنبال زمان بندی برای fall 2012 هستم !!
    جالبه ها! دوست من پارسال UIC شیمی پذیرش گرفت کلیرنسش دیر اومد یک ترم دیفرش کردن اونم زمستون رفت!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil982 نمایش پست ها
    جالبه ها! دوست من پارسال UIC شیمی پذیرش گرفت کلیرنسش دیر اومد یک ترم دیفرش کردن اونم زمستون رفت!
    ع. م. رو میگید؟ دپارتمان ایرانی زیاد داره ... به یکی از بچه ها گفتم بره دوباره بپرسه ... بهش گفته بچه هایی که از بهار میان گیج میزنن و ازین حرفا ... بخاطر همین دیگه قرار شده ترم بهار دیفر نکنند!!
    ولی میخوام دوباره زنگ بزنم دعوا کنم ...
    رئیس دپارتمان هم به واشنگتن هم به سفارت میل و فکس زده و خواهش کرده زودتر کلبر کنن ... میدونم فایده ای نداره ...
    ویرایش توسط rashdy_chem : July 9th, 2011 در ساعت 08:29 AM

Junior Member

یه سوال دارم چون تازه به فکر دیفر کردن افتادم هنوز چیز زیادی از این موضوع نمیدونم: اگر دانشگاه برای ترم بعد دیفر کنه و I20 جدید بده آیا شماره sevis عوض میشه یا نه و اگه عوض بشه دوباره باید مصاحبه بریم یا صرفا یکبار دیگه sevis fee را پرداخت کنیم کافیه؟ و آیا باید دیفر کردن را به اطلاع سفارت تو انکارا برسانیم تا روند کلیرنس قطع نشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)