نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 106 از 282 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

سلام دوستان
    روی I-20من تاریخ نوشته دیرتر از ۲۱ آگوست نباید وارد شم ازطرفی وقت مصاحبه برای ۹ آگوست می خوام از دوبی بگیرم . میدونم به تاریخ ۲۱ نمی رسم. دانشگاه هم قبول کرده دیفر کنم، حالا با همین I-20برم مصاحبه یا بگم دانشگاه جدید صادر کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    روی I-20من تاریخ نوشته دیرتر از ۲۱ آگوست نباید وارد شم ازطرفی وقت مصاحبه برای ۹ آگوست می خوام از دوبی بگیرم . میدونم به تاریخ ۲۱ نمی رسم. دانشگاه هم قبول کرده دیفر کنم، حالا با همین I-20برم مصاحبه یا بگم دانشگاه جدید صادر کنه؟
    خوب اگر میخواین defer کنید که حتما باید I۲۰ جدید صادر بشه! چون I۲۰ که شما الان دارید برای Fall ۲۰۱۱ هست نه اون ترمی که تصمیم دارید براش defer کنید!

در ضمن اگر میخواین defer کنید فکر کنم زود باشه از الان برید مصاحبه! البته به رشته هم بستگی داره اما کلا زود هست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    خوب اگر میخواین defer کنید که حتما باید I۲۰ جدید صادر بشه! چون I۲۰ که شما الان دارید برای Fall ۲۰۱۱ هست نه اون ترمی که تصمیم دارید براش defer کنید!

در ضمن اگر میخواین defer کنید فکر کنم زود باشه از الان برید مصاحبه! البته به رشته هم بستگی داره اما کلا زود هست...
    من رشتم برقه. خب می خوام مصاحبه بشم به این امید که شاید زود کلیر شم و چون خیلی نگران بودم از دانشگاه پرسیدم و گفتن مشکلی نیست دیفر کنی. ممکنه روز مصاحبه ایراد بگیرند که این تاریخ نزدیک به تاریخ ورودته و تو نمیرسی؟

من رشتم برقه. خب می خوام مصاحبه بشم به این امید که شاید زود کلیر شم و چون خیلی نگران بودم از دانشگاه پرسیدم و گفتن مشکلی نیست دیفر کنی. ممکنه روز مصاحبه ایراد بگیرند که این تاریخ نزدیک به تاریخ ورودته و تو نمیرسی؟
    گمون نکنم این ایراد رو بگیرن

اما توصیه شده ۲ ماه قبل از شروع کلاسا برید مصاحبه.. این دیگه ریسکی‌ هست که شما میخوان بکنید. در ضمن اگر برید مصاحبه، و به موقع clear نشید، و defer کنید، همون مصاحبه که رفتید معتبر هست و نیاز به مصاحبه مجدد نیست

فقط باید زمان بندی شما جوری باشه که بتونید از ویزا استفاده کنید، از زمانی‌ که ویزری pick up می‌کنید ۳ ماه وقت دارید وارد US بشین، از طرفی‌ زودتر از یک ماه به تاریخ شروع کلاس‌ها نمی‌تونید برید... اگر دیر برید واسه pick up احتمال reclearance وجود داره، مخصوصاً تو Dubai... اگر یک سال میخواین defer کنید به نظرم اصلا نرید مصاحبه

اگر واسه یک ترم می‌شه defer کرد بهش فکر کنید اما باز مشورت کنید... ریسک زیادی داره به نظر من...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    گمون نکنم این ایراد رو بگیرن

اما توصیه شده ۲ ماه قبل از شروع کلاسا برید مصاحبه.. این دیگه ریسکی‌ هست که شما میخوان بکنید. در ضمن اگر برید مصاحبه، و به موقع clear نشید، و defer کنید، همون مصاحبه که رفتید معتبر هست و نیاز به مصاحبه مجدد نیست

فقط باید زمان بندی شما جوری باشه که بتونید از ویزا استفاده کنید، از زمانی‌ که ویزری pick up می‌کنید ۳ ماه وقت دارید وارد US بشین، از طرفی‌ زودتر از یک ماه به تاریخ شروع کلاس‌ها نمی‌تونید برید... اگر دیر برید واسه pick up احتمال reclearance وجود داره، مخصوصاً تو Dubai... اگر یک سال میخواین defer کنید به نظرم اصلا نرید مصاحبه

اگر واسه یک ترم می‌شه defer کرد بهش فکر کنید اما باز مشورت کنید... ریسک زیادی داره به نظر من..
    نه یک ترم دیفر می کنم ، فکر می کردم ۴ ماه وقت ویزا هست. اگر پروسه کلیرنس از تاریخ I20 بگذره باید به دانشگاه تقاضا بدم و برای pickup با جدیده برم؟ اینطور که شما گفتید نگران شدم ! ولی ازتو خیلی ممنونم که انقدر سریع جواب میدید

نه یک ترم دیفر می کنم ، فکر می کردم ۴ ماه وقت ویزا هست. اگر پروسه کلیرنس از تاریخ I20 بگذره باید به دانشگاه تقاضا بدم و برای pickup با جدیده برم؟ اینطور که شما گفتید نگران شدم ! ولی ازتو خیلی ممنونم که انقدر سریع جواب میدید
    بستگی داره از تاریخ I۲۰ چقدر بگذره، معمولاً دانشگاه‌ها واسه دانشجوهای international ، یه سری late arrival policy دارن، یعنی‌ معمولا از ۱۰ روز تا ۴۰ روز اجازه میدن بد از تاریخ I۲۰ هم برید واسه registration

باید حتما بپرسید از Uni چون بعضی‌ ها اصلا این اجازه رو نمیدن!

اگر با نامه Late arrival برین مشکلی‌ ندارین و نیازی به I۲۰ جدید نیست

اما اگر defer کنید که با late arrival فرق داره! باید I۲۰ جدید بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزام صادر شده. روی i-20 تاریخ orientation رو 16 اگوست زده و تارخ شروع کلاس ها رو 29 اگوست. من به خاطر مشکلاتی یکم دیر می تونم برم. یعنی ماکسیمم 10 سپتامر اونجام. ایا فقط یه نامه late arrival بگیرم کافی برای وارد شدن به خاک آمریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paiz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزام صادر شده. روی i-20 تاریخ orientation رو 16 اگوست زده و تارخ شروع کلاس ها رو 29 اگوست. من به خاطر مشکلاتی یکم دیر می تونم برم. یعنی ماکسیمم 10 سپتامر اونجام. ایا فقط یه نامه late arrival بگیرم کافی برای وارد شدن به خاک آمریکا؟
    بله، برای اطمینان با Int. Student Service دانشگاه هم چک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics , university of Arizona

سلام . با توجه به این که 11 آگوست اورینتیشن دانشگاه هست و من هم TA دارم و شروع به کارم رو 15 آگوست هست و تا حالا هم 63روز از زمان مصاحبه گذشته (دکتری فیزیک فول فاند ) به نظرتون به دانشکده ایمیل بزنم براate arrival یا difer بپرسم ؟ ممکنه بگن تو نمی رسی یکی دیگه جایگزین کنن؟ اصولا برای ذیفر ممکنه موافقت نکنه اصلا!یعنی پذیرشم از بین بره و یا TA رو ازدست بدم؟
    لطفا هرکی میتونه راهنمایی کنه

Junior Member

سلام، توی آی 20 من نوشته که باید تا 15 آگووست برم به دانشکده اما من نمی تونم خودمو تا اون موقع برسونم و می خوام چند روزی دیرتر برم، 19 آگووست احتمالا می رسم اونجا و البته کلاس ها تا اون روز هنوز شروع نشدند. شروع ترممون 22 آگووست هست. دانشگاه مشکلی با این دیر رفتنم ندارند. اما بهم نامه ای هم ندادند و گفتند که تا دو هفته بعد از تاریخ ذکر شده توی آی 20 می تونی بدون مشکل وارد آمریکا بشی. من تا حالا اینو نشنیده بودم و اینجا دیدم که همه نامه late arrival می گیرند. بدون نامه موقع ورود به آمریکا مشکلی برام ایجاد نمیشه؟
    ویرایش توسط nimar : August 5th, 2011 در ساعت 01:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)