نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 282 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    سلام دوستان
    من يه نمونه late arrival اينجا مي يارم براتون كه اگه خداي نكرده به كارتون اومد استفاده كنيد

July 16, 2008
    Immigration and Customs Enforcement
    US Department of Homeland Security

Dear Sir or Madam
    This letter confirms that Ms.or Mr. ....(SEVIS ID ....) has the authorization of both the department of ..... as well as this office to enter the US until September 2, 2008.This started date has been updated in SEVIS.
    Please contact me if there are any further questions regarding Ms.... program of study here at RPI.
    Sincerely,
    ......
    ممکنه مشخصات کسی که این نامه را گرفته به من بگید؟ جون من هم قراره برم RPI.

Senior Member saheb آواتار ها

ابودر منظورتون چيه؟ مشخصات اين نامه؟؟؟؟
    HAPPINESS

Senior Member saheb آواتار ها

چند تا از بچه ها به من پيغام خصوص ي داده بودند كه شما براي دانشگاه چه نامه اي داده ايد كه بهتون نامه دير اومدن را دادند

من اگر چه با استادم صميمي بودم به طور informal از ايشان خواستم
    اما يك متني را هم تهيه كردم تا هر كي به كارش مي ياد استفاده كنه
    البته چون تند تند نوشتم اگه جايي ايراد داشت از لحاظ گرامري دوستان لطف كنند و اصلاح كنند

ِDear ....

while i have not been cleared in a proper time and still waiting for finishing of clearance process, i woudld be appreciative if you let me arrive one or 2 weeks later than the date issued on the i-20 form.
    if this is possible , would you please issue me a late arrival letter in order to show it in the US airport to prevent any problem upon my arrival to the United states.

regards

يا اگه مي خواهيد حالت دستوري نداشته باشه مي تونيد بگيد

while my clearance process has been extended and i am afarid i can arrive in a proper time , i would be happy to know the policies of the department wether the university can issue me a late arrival letter or not..

regards
    ....
    HAPPINESS

خانم saheb
    خیلی محبت کردید که این تاپیک رو ایجاد کردید و همین طور این موارد رو اشاره کردید.
    من 2 تا سوال داشتم.
    1. من RA دارم و نگران این مسئله هستم که به ترم Fall نرسم و از ان بدتر این که برای بورسم و پذیرشم مشکل پیش بیاد شاید یک دلیل عمدی اونهم این باشه که شنیدم می گن تا زمانی که می تونید صبر کنید و نگید می خوایید دیفر کنید حالا نمی دونم چیزی که ما مسببش نبودیم چرا باید برامون مشکل ایجاد کنه. خوب ما که نمی تونیم کلیرنس رو جابه جا کنیم پس چرا دانشگاه ممکنه مثلا" دیفر نکنه؟
    2. ممکنه بگید که بنظرتون چند روز مانده به شروع ترم به دانشگاه اعلام کنیم که ما نمی تونیم بیاییم و این که بهتر قبل از بیان این موضوع تقاضای late arrivial کنیم و توی اون دوره late arrivial هم باز منتظر بشیم یا این که از همین اول بگیم که می خواییم defer کنیم؟
    مرسی لطفا" دوستان با تجربه راهنمایی کنن.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

ممنون از صاحب
    من با نظرت موافقم mahdinaser

من هم الان به استادم ایمیل زدم به قول صاحب غیر رسمی و بهش موضوع رو گفتم و گفتم فعلا late arrival شاید بخوام بگیرم
    حالا هم به دانشکده میگم- به نظرم باید به استاد زودتر جریان رو گفت تا فکر نکنه میخوایم بپیچونیم- چون این استاد من که همش گیره و میگه من رو از کارهات آپ دیت نگه دار

امید است استاد-دانشگاه و ..... دو درم نکنند و حداقل یه دیرآمدگی مجاز بهم بدند
    من درسته کلمه خوف رو گاهی استفاده میکنم ولی اینبار جداً خوف کردم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

ممنون از صاحب

من هم الان به استادم ایمیل زدم به قول صاحب غیر رسمی و بهش موضوع رو گفتم و گفتم فعلا late arrival شاید بخوام بگیرم
    حالا هم به دانشکده میگم- به نظرم باید به استاد زودتر جریان رو گفت تا فکر نکنه میخوایم بپیچونیم- چون این استاد من که همش گیره و میگه من رو از کارهات آپ دیت نگه دار

امید است استاد-دانشگاه و ..... دو   درم نکنند و حداقل یه دیرآمدگی مجاز بهم بدند
    من استادم خودش بهم میل زد تا ببینه مشکلی برای رفتن دارم یا نه و من ماجرای کلیرنس رو بهش گفتم و ازش خواستم بهم late arrival بده. اونم چون خودش graduate advisor بود گفت از نظر من و دپارتمان مشکلی نداره و میتونیم بهت اجازه بدیم 2 هفته دیرتر بیای. ولی بعد که با ISS صحبت کرد بهش گفتن که ما به همه دانشجوها نهایت 4 روز late arrival رو میدیم و در غیر اینصورت باید defer بکنه. به نظر من استادها با این موضوع مشکلی ندارن ولی باید دید سیاست دانشگاه به چه صورت هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

ممنون از صاحب

امید است استاد-دانشگاه و ..... دو درم نکنند و حداقل یه دیرآمدگی مجاز بهم بدند
    من استادم خودش بهم میل زد تا ببینه مشکلی برای رفتن دارم یا نه و من ماجرای کلیرنس رو بهش گفتم و ازش خواستم بهم late arrival بده. اونم چون خودش graduate advisor بود گفت از نظر من و دپارتمان مشکلی نداره و میتونیم بهت اجازه بدیم 2 هفته دیرتر بیای. ولی بعد که با ISS صحبت کرد بهش گفتن که ما به همه دانشجوها نهایت 4 روز late arrival رو میدیم و در غیر اینصورت باید defer بکنه. به نظر من استادها با این موضوع مشکلی ندارن ولی باید دید سیاست دانشگاه به چه صورت هست
    دقیقا

و من شنیدم که اون regulations and rules های دانشگاه تابع حتی خود اون ایالت هستش
    منم تو نامه که الان دادم به دانشکده ضمن توضیح جریان کلیرنس که خودشون هم احتمالا میدونند ازشون خواستم یکی دو هفته بهم فرصت بدند- به استادم هم گفتم ازشون بخواد اینکارو بکنه ولی میدونید که بستگی به زمان ثبت نام ها و ... داره- احتمال زیاد من نمیتونم دیرآمدگی بگیرم
    خبرش رو بهتون میدم

پس اونطور که من فهمیدم بنظر شما بهتر فعلا" بگیم که late arrivial اگر می تونن بدن و بعد صبر کنیم ببنیم که ایا در این مدت کلیر مشیم یا نه و بعدش اگر خدا نکرده نشدیم بگیم که نمی تونیم این ترم بیاییم و باید دیفر کنیم. درسته؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    پس اونطور که من فهمیدم بنظر شما بهتر فعلا" بگیم که late arrivial اگر می تونن بدن و بعد صبر کنیم ببنیم که ایا در این مدت کلیر مشیم یا نه و بعدش اگر خدا نکرده نشدیم بگیم که نمی تونیم این ترم بیاییم و باید دیفر کنیم. درسته؟
    اره دیگه
    یه خوبی دیگه اینکار اینه که خدای نکرده خبر مرگ نیومدن این ترم رو آرووم آرووم بهشون میدیم

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-beh
    نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful111
    Thanks alot for your responce , Could you please let me know the web- address of these informatin(I mean the number of defered term
    you can go to the some university site like LSU, UCSB, UCLA,Temple, Upenn,PSU and ask the graduated coordinator or ISO section.
    PSU تا 10 آگوست بود زمانش و یکی از دوستان مارو که نمی رسه رو هم دیفر نکرد! حتی بدون فاند !!!
    خود من هم بهم Late-Arrival که ندادن. دیفر هم که اینطور که بوش میاد خبری نیست.
    کلا این ها به خیلی چیزها بستگی داره و نمی شه گفت حتی اگه برا یکی بکنن برا یکی دیگه هم بکنن !
    :-\

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)