نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 282 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    اگه clearence طولانی بشه و دانشگاه هم defer کردن fund رو قبول نکنه آیا میشه پیشنهاد پذیرش و فاند یه دانشگاه دیگه رو به جای رد کردن ، Defer کرد و موقع pickup ویزا با پذیرش این دانشگاه ویزا رو گرفت ؟(موقع مصاحبه ویزا با پذیرش دانشگاه اول مصاحبه انجام شده)!
    امکان همچین کاری برای ویزای آمریکا وجود نداره.
    شما اگه بخوای با یه I-20 دیگه وارد آمریکا بشین باید همه مراحل شامل مصاحبه و clearance رو دوباره طی کنید.
    اگه دیفر کنن اما فاند ندن میشه I-20 همون دانشگاه رو برد و ویزا گرفت؟ این مراحلش چطوریه؟
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

پذیرش شما منتقل میشود اما حمایت مالی شما با سایرین متقاضیان آن ترم به رقابت گذاشته میشود.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

ممنون از پاسختون. نمیدونین شانس گرفتن دوباره چقدره؟ من از TU Deft هم پذیرش دارم. میترسم به امید فاند دوباره
    دیفر کنم و بعدا هر دو رو از دست بدم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

من فاندم یک قسمتش فلوشیپ واسه tuition waiver و RA بصورت stipend هستش برای living costs
    اینها کدومش سرجاش هست؟ کدومش میپره در صورت دیفر؟

Junior Member

to Eliot:
    مرسی برا توضیحات
    راستش من شرایتم یه جوری هست که اگر رفتم هلند نمی تونم بعدن برم امریکا (به دلایل اخلاقی)
    تو امریکا هم استادم مشخص نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

من فاندم یک قسمتش فلوشیپ واسه tuition waiver و RA بصورت stipend هستش برای living costs

سلام
    دانشگاه من گفت که فقط admission رو defer میکنه و راجع به assistantship باید از استاد بپرسم که میتونه برای ترم بعد بهم بازم RA بده یا نه.
    یعنی RA میپره ولی TA و fellowship رو نمیدونم.
    راستی مگه یه topic در مورد defer ایجاد نشده، بهتر نیست این موضوعات اونجا مطرح بشه که پراکندگی پیش نیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

تا جایی که من می دونم بستگی به دانشگاه داره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اگر سورس فاند دست خود استاد باشه و به شما از پولی بده که برای پروژه هاش گرفته با نظر خودش میتونه فاند رو تمدید یا حتی لغو کنه. البته اگه پول دست خودش باشه معمولا تمدید میکنه. ولی اگه فاند دست دانشگاه باشه بستگی به policy همون دانشگاه داره. بعضیا حاضر میشن فاند رو تمدید کنن ولی بعضیا میگن فعلا فاند حذف میشه و دوباره ترم بعد بررسی صورت میگیره. اگه استاد معلوم باشه میشه ازش کمک گرفت ولی اگه نباشه یکم سخت میشه. تو این مورد من باشم میذارم اون آخرا بهشون میگم دیفر کنن. اگه الان گفته بشه احتمال پریدن فاند بیشتر میشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    اگه دیفر کنن اما فاند ندن میشه I-20 همون دانشگاه رو برد و ویزا گرفت؟ این مراحلش چطوریه؟
    تا جایی که من می دونم به I20 جدید نیاز دارین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

با عرض سلام،

در مورد ماندن یا حذف ساپورت مالی، مهم است که چه شخص یا سازمانی منبع مالی شماست.
    شما اگر با دقت به نامه رسمی ساپورت مالی نگاه کنید می بینید دقیقا" مشخص شده که پول شما از کجا تامین شده. مثلا":
    - اگر RA باشه و خود استاد تامین کننده باشد احتمالا" استاد موافقت می کنه که پول شما دیفر بشه!
    - اگر TA از نوع بودجه ایالتی باشه قابل دیفر نیست (تصمیم گیرنده خارج دانشگاه است)!
    - اگر TA درون دانشکده ای باشه می تونید دوباره در ترم بعد رقابت کنید. یعنی پول رو دیفر نمی کنند ولی دوباره بهتون می دند.
    - .......

پس می بینید که حالت های زیادی دارد.
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)