نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 282 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    اگه دیفر کنن اما فاند ندن میشه I-20 همون دانشگاه رو برد و ویزا گرفت؟ این مراحلش چطوریه؟
    تا جایی که من می دونم به I20 جدید نیاز دارین
    ممنمون خانوم دکتر.

اگه دانشگاه I-20 جدید بده اما با قبلی فرق کنه یعنی فاند بپره چی؟ مصاحبه جدید داره باز؟ احتمال داره ریجکت کنن? اونوقت می تونیم بهشون فحش بدیم ؟
    چون دانشگاه لطف کرده گقته اگه دپارتمان قبول کنه دیفر می کنیم. فاند باید استاد تا نوامبر تعیین کنه بده هست یا نه. اون هم ببینه آدم مفت برو هست احتمالا نمی ده!

نمونه نامه درخواست دیفر تو فروم هست؟
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

farzam2007
    Guest

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

خب حالا اگه قراره بررسی بشه دوباره معمولا کی مشخص میشه ؟ نوامبر یا دیرتر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    خب حالا اگه قراره بررسی بشه دوباره معمولا کی مشخص میشه ؟ نوامبر یا دیرتر ؟
    خوب باید به Deadline های دانشکده رجوع کنید یا از منشی Graduate office بپرسید. نباید خیلی دیر یاشه چون فرصت صدور I20 باید باشه!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

راستی یادم رفت بگم که همین حالا دارن TA ترم بهار 2009 بررسی می کنند. مثلا" برای دانشگاه خود من تا اول October زمان Apply هست.
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

یک سوال:

من الان دارم برای Spring 2009 برای چند دانشگاه اپلای می کنم و این را می دونیم که Fund برای ترم spring معمولا کم است. فرض کنیم که به من پذیرش بدون فاند بدهند و فرض کنیم که مقررات دانشگاه اجازه defer هم بدهد.

آیا میشه که defer کنم به امید اینکه برای ترم پاییز 2009 (که معمولا فاند آن بیش از ترم Spring است)، فاند بگیرم؟

یه سوال:

اگر دیفر کنیم و فاند بپره، اونوقت با I-20 جدید که میریم سفارت برای pick up باید BS هم ببریم؟ یعنی چیزی شبیه مصاحبه مجدد خواهیم داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    یک سوال:

من الان دارم برای Spring 2009 برای چند دانشگاه اپلای می کنم و این را می دونیم که Fund برای ترم spring معمولا کم است. فرض کنیم که به من پذیرش بدون فاند بدهند و فرض کنیم که مقررات دانشگاه اجازه defer هم بدهد.

آیا میشه که defer کنم به امید اینکه برای ترم پاییز 2009 (که معمولا فاند آن بیش از ترم Spring است)، فاند بگیرم؟
    احتمالا" برای defer کردن نباید مشکلی داشته باشید، اما با اطلاعات فعلی برای پاییز سال بعد سنجیده می شید! منظورم این است که در فاصله زمانی بین دو تا ترم ممکنه رزومه قوی تری داشته باشی و اون وقت ...!

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-beh
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-beh
    سلام
    طبق قانون دانشگاههاي آمريكا پذيرش شما براي 3 ترمه. ترم اصلي و دو ترم اضافي. پس دو ترم مي توني Deffer كني ولي خوب اگه استادت بخواد بيشتر هم ميشه.
    من فکر می کنم همه جا اینجوری نباشه ها. انشگاه من فقط 1 بار اجازه دیفر می ده. این 1 بار می تونه 1 ترم باشه یا 1 سال.بیشتر از 1 بار هم نمی تونم دیفر کنم. فکر می کنم بستگی به دانشگاه داره. هر دانشگاهی یه سیاستی داره.
    بله درسته و تازه به استادم مربوطه ولی دانشگاههای دولتی و ایالتی فکر کنم اینجوری باشه.
    آیا همچین قانونی وجود داره که دانشگاه های دولتی فقط 1 بار دیفر می کنن؟ :-X

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alik
    یه سوال:

اگر دیفر کنیم و فاند بپره، اونوقت با I-20 جدید که میریم سفارت برای pick up باید BS هم ببریم؟ یعنی چیزی شبیه مصاحبه مجدد خواهیم داشت؟
    تا جاييكه من مي دونم نه.
    .Hope for the best and prepare for the worst

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alik
    یه سوال:

با توجه به اینکه شرایط شما تغییر میکنه احتمال مصاحبه مجدد هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)