نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 282 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

من جواب این سوالمو بالاخره نتونستم پیدا کنم اینجا:

تو I20 من در قسمت remark نوشته late registration:Aug26 و شروع ترمم Aug 20 است. با استادمم که صحبت کردم، دیرتر از Aug 26 مجاز نمیدونه دانشگاه. حالا من باید نامه Late Arrival ببرم برای Aug 26 یا همون I20 کافیه؟

Dear friends:
    iplz let me know whether your universities have specific deadline for their defering policy?
    ....Or you can postpone your admission at any time you like,for instance before registeration date,after registeration ,
    Cheers

نقل قول نوشته اصلی توسط me_f

تو I20 من در قسمت remark نوشته late registration:Aug26 و شروع ترمم Aug 20 است. با استادمم که صحبت کردم، دیرتر از Aug 26 مجاز نمیدونه دانشگاه. حالا من باید نامه Late Arrival ببرم برای Aug 26 یا همون I20 کافیه؟
    می تونید بگی که تاریخ ورود در I20 کی هست؟ خیلی با 26 آگوست اختلاف داره؟
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

saeede83
    Guest

به نظر من نامه لازم نیست خب دانشگاه اجازه داده تا 26 ام بری

me_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط AKM
    می تونید بگی که تاریخ ورود در I20 کی هست؟ خیلی با 26 آگوست اختلاف داره؟
    20 آگوست

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

وضع منم دقیقا مشابه شما هست با این تفاوت که تاریخها 25 و 29 آگوست هست. من با ISS تماس گرفتم و گفتم با این وضعیت واسه 29 نامه لازم دارم یا نه که بهم گفتن نه لازم نداری ولی اگه دوست داشته باشی واست late arrival برای تاریخ 29 میفرستیم
    اگه بازم نگرانی با ISS تماس بگیر
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    سلام دوستان
    من يه نمونه late arrival اينجا مي يارم براتون كه اگه خداي نكرده به كارتون اومد استفاده كنيد

July 16, 2008
    Immigration and Customs Enforcement
    US Department of Homeland Security

Dear Sir or Madam
    This letter confirms that Ms.or Mr. ....(SEVIS ID ....) has the authorization of both the department of ..... as well as this office to enter the US until September 2, 2008.This started date has been updated in SEVIS.
    Please contact me if there are any further questions regarding Ms.... program of study here at RPI.
    Sincerely,
    ......
    شما نامه Late Arrival را از چه کسی دریافت کردید؟ به Admission Office گفتید بفرستند یا به دانشکده گفتید؟

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    آیا همچین قانونی وجود داره که دانشگاه های دولتی فقط 1 بار دیفر می کنن؟ :-X
    خیر . یکی از دوستان برای fall 2008 پذیرش داشت و تا سال آینده دیفر کرد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

منهم تقاضای Late Arrival دادم و نامه (البته اسکن شده اش رو) گرفتم. متنش به شرح زیره:

to whom it may concern,
    Mr. ..... ....... UIN:............ has been accepted into Electrical and Computer Engineering at Texas A&M University to begin his PhD program for the fall of 2008. As you will noteon his I-20 he is expected to arrive here by August 11, 2008.
    We would like to confirm that we will accept Mr. ....... ....... here at Texas A&M university as long as he arrives before September 9, 2008, the last possible date to start Fall semester.
    We would appreciate your expeditions handling of the immigration documents so that he can begin his studies here by the start of the fall semester. Thank you for understanding the many difficulties which Mr..... ...... has had to overcome in order to starthis PhD program here.

If you have any questions please contact me.

Sincerely
    ........ .........
    Senior Academic Advisor

xc: International Student Services, Student file

برای اونایی که حال خوندن همه نامه رو ندارن باید بگم که نامه رو دانشکده صادر کرده و و تقریباً تا یک ماه بعد از I-20 رو اجازه داده. البته این به این دلیل بوده که کلاسها تقریباً 10 روز بعد از تاریخ I-20 شروع می شده و اونها هم کمی بیشتر از 2 هفته بهش اضافه کردن. نامه مهر نداره و فقط امضای همین خانم advisor پاش هست ولی روی سربرگ دانشکده تایپ شده.
    جمله آخرش واقعاً بامزه است.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sardis
    منهم تقاضای Late Arrival دادم و نامه (البته اسکن شده اش رو) گرفتم. متنش به شرح زیره:

to whom it may concern,
    Mr. ..... ....... UIN:............ has been accepted into Electrical and Computer Engineering at Texas A&M University to begin his PhD program for the fall of 2008. As you will noteon his I-20 he is expected to arrive here by August 11, 2008.
    We would like to confirm that we will accept Mr. ....... ....... here at Texas A&M university as long as he arrives before September 9, 2008, the last possible date to start Fall semester.
    We would appreciate your expeditions handling of the immigration documents so that he can begin his studies here by the start of the fall semester. Thank you for understanding the many difficulties which Mr..... ...... has had to overcome in order to starthis PhD program here.

If you have any questions please contact me.

Sincerely
    ........ .........
    Senior Academic Advisor

xc: International Student Services, Student file

برای اونایی که حال خوندن همه نامه رو ندارن باید بگم که نامه رو دانشکده صادر کرده و و تقریباً تا یک ماه بعد از I-20 رو اجازه داده. البته این به این دلیل بوده که کلاسها تقریباً 10 روز بعد از تاریخ I-20 شروع می شده و اونها هم کمی بیشتر از 2 هفته بهش اضافه کردن. نامه مهر نداره و فقط امضای همین خانم advisor پاش هست ولی روی سربرگ دانشکده تایپ شده.
    جمله آخرش واقعاً بامزه است.
    تا جایی که میدونم این نامه باید توسط ISS یا admission office صادر بشه و کاملا رسمی باشه و آخرین تاریی که میتونید وارد بشید تو مشخصات sevis تصحیح بشه تا موقع ورود به آمریکا immigration وقتی از تو کامپیوتر چک میکنه مشکلی نداشته باشید.
    مطمئنی که این نامه برات مشکلی ایجاد نمیکنه و کسی بوده که با این نامه و بدون مشکل وارد آمریکا بشه؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)