نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 282 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982

تا جایی که میدونم این نامه باید توسط ISS یا admission office صادر بشه و کاملا رسمی باشه و آخرین تاریی که میتونید وارد بشید تو مشخصات sevis تصحیح بشه تا موقع ورود به آمریکا immigration وقتی از تو کامپیوتر چک میکنه مشکلی نداشته باشید.
    مطمئنی که این نامه برات مشکلی ایجاد نمیکنه و کسی بوده که با این نامه و بدون مشکل وارد آمریکا بشه؟
    حق با شماست. ولی نامه برای ISS رونوشت شده. احتمالاً اونا با توجه به این مورد تاریخ SEVIS رو تصحیح می کنن. البته من هم ازشون خواهش می کنم که بکنن.
    کسی رو سراغ ندارم که با این نامه وارد شده باشه ولی وقتی ازشون نامه Late arrival خواستم این رو بهم دادن. از ISS هم پرسیدم و اونجا هیچکس حتا آخرین تاریخ ممکن ورود رو هم نمی دونست.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sardis
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982

تا جایی که میدونم این نامه باید توسط ISS یا admission office صادر بشه و کاملا رسمی باشه و آخرین تاریی که میتونید وارد بشید تو مشخصات sevis تصحیح بشه تا موقع ورود به آمریکا immigration وقتی از تو کامپیوتر چک میکنه مشکلی نداشته باشید.
    مطمئنی که این نامه برات مشکلی ایجاد نمیکنه و کسی بوده که با این نامه و بدون مشکل وارد آمریکا بشه؟
    حق با شماست. ولی نامه برای ISS رونوشت شده. احتمالاً اونا با توجه به این مورد تاریخ SEVIS رو تصحیح می کنن. البته من هم ازشون خواهش می کنم که بکنن.
    کسی رو سراغ ندارم که با این نامه وارد شده باشه ولی وقتی ازشون نامه Late arrival خواستم این رو بهم دادن. از ISS هم پرسیدم و اونجا هیچکس حتا آخرین تاریخ ممکن ورود رو هم نمی دونست.
    به نظر من پیگیر باش که برات مشکلی پیش نیاد. هرچند که بعید میدونم بیاد به هر حال دانشگاهی که شما میری ایرانی زیاد داره و حتما قبلا از این کارا کردن ولی خودتم باز پیگیری کن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام دوستان،

من ۱۷ ژون در انکارا مصاحبه داشتم ولی ‌تا به حال کلیر نشدم. دانشگاه برام یه late arrival letter فرستاده ولی‌ گفته حاضریم بهت یه I-20 جدید هم با همون تاریخه late arrival letter بدیم بهت که با DHL میفرستیم دره خونت. به نظر شما اگه ای-۲۰ جدید بگیرم خوبه یا بده؟ سفارت مشکلی‌ ایجاد می‌کنه یا نه؟

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

[/quote]
    آیا همچین قانونی وجود داره که دانشگاه های دولتی فقط 1 بار دیفر می کنن؟ :-X
    [/quote]

توی مدارکی که از یکی از دانشگاه های public برای من اومده بود، دقیقا ذکر شده بود که من تا یک سال میتونم پذیرشم رو defer کنم. ولی در مورد fund و نگه داشتن یا نداشتنش چیزی ننوشته بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima2008
    سلام دوستان،

من ۱۷ ژون در انکارا مصاحبه داشتم ولی ‌تا به حال کلیر نشدم. دانشگاه برام یه late arrival letter فرستاده ولی‌ گفته حاضریم بهت یه I-20 جدید هم با همون تاریخه late arrival letter بدیم بهت که با DHL میفرستیم دره خونت. به نظر شما اگه ای-۲۰ جدید بگیرم خوبه یا بده؟ سفارت مشکلی‌ ایجاد می‌کنه یا نه؟

به نظر من که قطعاً بهتره!

Junior Member

فقط يه مساله اي هست:

اگه i-20 جديد به دستتون نرسه ( قبل از pick up) اونوقت i-20 قديمي با صدور i-20 جديد باطل مي شه و تو دردسر مي افتيد. اگه مطمئن هستيد كه دريافت مي كنيد از late arrival بهتره.
    .Hope for the best and prepare for the worst

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabrad
    فقط يه مساله اي هست:

اگه i-20 جديد به دستتون نرسه ( قبل از pick up) اونوقت i-20 قديمي با صدور i-20 جديد باطل مي شه و تو دردسر مي افتيد. اگه مطمئن هستيد كه دريافت مي كنيد از late arrival بهتره.
    اصلا حسن I-20 نسبت به late arrival چیه. قراره ویزا رو باش pick up کنید یا تو فرودگاه نشون بدید که هردو همین کارو میکنند. درحالیکه دردسر احیانا نرسیدنش خیلی میتونه بیشتر باشه. در ضمن اگر خدای نکرده دیر کلیر شدید و مجبور شدید دیفر کنید اونوقت باید مجددا تقاضای I-20 جدید کنید که دانشگاهها برای صدور چند باره I-20 هم مشکل دارند. به نظر من که برای دیر رسیدن تقاضای I-20 مجدد نکنید.

Junior Member

to alik

دانشگاهی که من وشما ازش پذیرش گرفتیم I20 جدید رو 1 ساعت بعد از اینکه من درخواست دادم صادر کرد و اسکنشم برام فرستاد پس از این بابت زیاد نگران نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط tftmehdi
    to alik

دانشگاهی که من وشما ازش پذیرش گرفتیم I20 جدید رو 1 ساعت بعد از اینکه من درخواست دادم صادر کرد و اسکنشم برام فرستاد پس از این بابت زیاد نگران نباش
    منم شنیدم که I20 جدید یک روزه صادر می شه، پس اولویت با I20 هست!! در ضمن فکر نمی کنم I20 قدیمی باطل بشه، آیا باید هر دو I20 رو موقع ورود داشته باشیم؟ هم چنین اگر بارکد هر دو I20 یکی هست، پس صدور چند باره به حساب نمیاد. پس حرف alik به نظر درست نمیاد؟؟
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

نقل قول نوشته اصلی توسط AKM
    نقل قول نوشته اصلی توسط tftmehdi
    to alik

منم شنیدم که I20 جدید یک روزه صادر می شه، پس اولویت با I20 هست!! در ضمن فکر نمی کنم I20 قدیمی باطل بشه، آیا باید هر دو I20 رو موقع ورود داشته باشیم؟ هم چنین اگر بارکد هر دو I20 یکی هست، پس صدور چند باره به حساب نمیاد. پس حرف alik به نظر درست نمیاد؟؟
    به فرض هم اگه يك روزه صادر بشه بايد زماني كه پست ميشه و ميرسه به آدرس شما رو در نظر بگيريد.
    ضمنا من فكر نميكنم همه دانشگاهها فوري براي دانشجو I-20 جديد صادر كنن و فعلا فقط يك نفر اينجا نوشته كه I-20 رو براش يك ساعته صادر كردن.
    به نظر شما وقتي دانشگاه نامه Late Arrival‌ ميده واسه چي بايد دوباره I-20 صادر كنه؟
    HONESTY<br />is the best policy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)