نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 16 از 282 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط tftmehdi
    to alik

دانشگاهی که من وشما ازش پذیرش گرفتیم I20 جدید رو 1 ساعت بعد از اینکه من درخواست دادم صادر کرد و اسکنشم برام فرستاد پس از این بابت زیاد نگران نباش
    دانشگاه من که دو هفته طول داد برای صدور I-20 جدید. تازه کلی هم گیر میداد که قبلی رو برای من بفرست که گفتم هنوز دست من نرسیده. توضیح اینکه من از ترم تابستون به پاییز دیفر کردم. شاید I-20 برای اولین بار در فرصت کوتاهی صادر شه ولی فکر نمیکنم که I-20 مجدد با تاریخ متفاوت به همان زودی کارش تموم بشه.

در هر صورت حرف من اینه: I-20 چکار میکنه که اون نامه نمیکنه. در ضمن اگر قرار باشه حداکثر یه ماه دیرتر بریم چه لزومی داره I-20 جدید صادر بشه. بهتره که برای دیفر تقاضای صدور مجدد I-20 کنیم. نظر من اینه

تنها مشکل نامه late arrival بحث ورود در فرودگاه است که مشکلی پیش نیاد. با I20 جدید مطمئنی.
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

Junior Member

یه سوال:
    با نامه late arrival ميشه ويزا رو هم pick up کرد يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behroz
    یه سوال:
    با نامه late arrival ميشه ويزا رو هم pick up کرد يا نه؟
    اگر فاصله زمانی تاریخ I20 اولیه و نامتون خیلی زیاد نباشه مشکلی نیست.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    اگر فاصله زمانی تاریخ I20 اولیه و نامتون خیلی زیاد نباشه مشکلی نیست.
    خیلی زیاد یعنی چقدر؟ نامه من حداکثر تاریخ ورود رو یک ماه تعیین کرده. یک ماه هم خیلی زیاد محسوب می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sardis
    خیلی زیاد یعنی چقدر؟ نامه من حداکثر تاریخ ورود رو یک ماه تعیین کرده. یک ماه هم خیلی زیاد محسوب می شه؟
    یعنی دانشگاه به شما اجازه داده که یک ماه بعد از شروع ترم وارد بشین؟!!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh

یعنی دانشگاه به شما اجازه داده که یک ماه بعد از شروع ترم وارد بشین؟!!
    تاریخ ورود من طبق I-20 باید 12 آگست باشه ولی 12 آگست زمان check-in هستش و کلاسها از 22 آگست شروع می شه. دانشگاه در نامه Late Arrival که به من داده (و متنش رو هم تو همین تاپیک گذاشتم) 9 سپتامبر رو به عنوان آخرین تاریخ ممکن برای ورود تعیین کرده یعنی 28 روز بعد از تاریخ اولیه.

saeede83
    Guest

دانشگاه به من گفته برای دیفر کردن و فرستادن I-20 جدید، باید I-20 قبلی رو براشون پس بفرستم. اما I-20 قبلی من دست سفارت آمریکا در قبرسه! به نظر شما من چی بهشون بگم که راضی بشن؟ اگه کلیر بشم هم که بدون I-20 جدید نمی تونم کلیر کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    دانشگاه به من گفته برای دیفر کردن و فرستادن I-20 جدید، باید I-20 قبلی رو براشون پس بفرستم. اما I-20 قبلی من دست سفارت آمریکا در قبرسه! به نظر شما من چی بهشون بگم که راضی بشن؟ اگه کلیر بشم هم که بدون I-20 جدید نمی تونم کلیر کنم.
    خوب بهشون بگو كه قبرس از همه بچه ها I-20‌ رو ميگيره و من تا وقتي كلير نشم نميتونم برم اون رو بگيرم.
    HONESTY<br />is the best policy

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط e_nazarian
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    خوب بهشون بگو كه قبرس از همه بچه ها I-20‌ رو ميگيره و من تا وقتي كلير نشم نميتونم برم اون رو بگيرم.
    من اینو گفتم اما می گن این قانونه که تا I-20 قبلی نیاد جدیدشو صادر نمی کنیم. این دانشگاه من خیلی تو این موارد سخت گیره من نمی تونم قانعشون کنم.
    به نظرتون الان می شه به سفارت ایمیل زد ؟ آیا اونا ممکنه I-20 رو برای دانشگاه بفرستن؟ دوستانی که تجربه دیفر دارن لطفا راهنمایی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)