نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 17 از 282 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    [من اینو گفتم اما می گن این قانونه که تا I-20 قبلی نیاد جدیدشو صادر نمی کنیم. این دانشگاه من خیلی تو این موارد سخت گیره من نمی تونم قانعشون کنم.
    به نظرتون الان می شه به سفارت ایمیل زد ؟ آیا اونا ممکنه I-20 رو برای دانشگاه بفرستن؟ دوستانی که تجربه دیفر دارن لطفا راهنمایی کنن.
    چرا نشه. بنظرم که به سفارت ایمیل بزن.

نقل قول نوشته اصلی توسط e_nazarian
    دانشگاه به من گفته برای دیفر کردن و فرستادن I-20 جدید، باید I-20 قبلی رو براشون پس بفرستم. اما I-20 قبلی من دست سفارت آمریکا در قبرسه! به نظر شما من چی بهشون بگم که راضی بشن؟ اگه کلیر بشم هم که بدون I-20 جدید نمی تونم کلیر کنم.
    خوب بهشون بگو كه قبرس از همه بچه ها I-20‌ رو ميگيره و من تا وقتي كلير نشم نميتونم برم اون رو بگيرم.
    من اینو گفتم اما می گن این قانونه که تا I-20 قبلی نیاد جدیدشو صادر نمی کنیم. این دانشگاه من خیلی تو این موارد سخت گیره من نمی تونم قانعشون کنم.
    به نظرتون الان می شه به سفارت ایمیل زد ؟ آیا اونا ممکنه I-20 رو برای دانشگاه بفرستن؟ دوستانی که تجربه دیفر دارن لطفا راهنمایی کنن.
    والا منم که از تابستون به پاییز دیفر کردم گفتم I-20 جدید رو بفرستید. گفتن قبلی که ما تازه دیروزش با پست عادی فرستادیم برای ما بفرست تا دیفر کنیم. منم گفتم باید 3 هفته صبر کنم که بیاد و 1 هفته حداقل به شما برسه و 2 هفته دیگم شما جدید رو بفرستید که به هیچ وقت سفارتی نمیرسم. قبول کردن و فرستادن. الانم هر دو I-20 رو هم دارم. فکر کنم شما هم اگر شرایط رو توضیح بدی امکان قبول کردن دانشگاه خیلی بیشتر از سفارت باشه. اونا به ایمیل هام درست حسابی جواب نمیدن چه برسه که لطف کنند و I-20 را به آدرس دانشگاه ارسال کنند!!

دانشگاه به من گفته برای دیفر کردن و فرستادن I-20 جدید، باید I-20 قبلی رو براشون پس بفرستم. اما I-20 قبلی من دست سفارت آمریکا در قبرسه! به نظر شما من چی بهشون بگم که راضی بشن؟ اگه کلیر بشم هم که بدون I-20 جدید نمی تونم کلیر کنم.
    به نظر میرسه که این یک قانون کلی در آمریکا نیست. و دانشگاه شما داره یا به اشتباه یا سختگیر‌انه این حرفو میزنه. به افراد با رده بالاتر در اینترنشنال افیس میل بزنین. یا از استادتون کمک بخواهین.

من الآن ای20- دوم رو در دستم دارم. البته دفر نکردم. فاندمو بیشتر کردن.

یا یه ایمیل به سفارت بزنین و نامه دانشگاهو فوروارد کنین و بگین که اونا تایید کنن که ای20- دستشونه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

اینطوری که بد حالتیه

ما وسط کلیرنس هستیم ساید هم اول هاش- بعد اینا I20 رو از واشینگتن بفرستند دانشگاه که دیگه کلیرنس شاید مختل بشه- اگه نفرسته دانشگاه اونوقت شاید دیفر دیر بشه

من الان به دانشگاه ایمیل زدم- بزودی جواب میدند -این حالت رو پرسیدم تا ببینیم چی میشه

دوستان 2 تا سوال دارم؟ خواهشن جواب بدید مخصوصا سوال دوم رو؟
    1- من الان منتظر جواب clearance هستم. حالا اگه به موقع جوابش نیاد و بعد از این ترم جوابش بیاد و مجبور به دیفر بشم آیا باید مجددا با I-20 جدید برم مصاحبه سفارت یا باید یه طوری (از نظر زمانی) برنامه ریزی کنم که برم ویزا رو pick up کنم و با همون ویزا بتونم برم آمریکا و فقط در فرودگاه I-20 جدید (دیفر شده) رو نشون بدم.
    2- یک استاد تو یک دانشگاه دیگه که رنکش از دانشگاهی که الان ازش پذیرش گرفتم بالاتره به من گفته اگه میتونی خودتو تا آخر سپتامبر برسونی برات I-20 صادر کنیم. حالا اگه بخوام برم اون دانشگاه دومیه آیا باید دوباره برم سفارت و مصاحبه یا با ویزایی که با I-20 دانشگاه اولیه دارم(البته اگه clear بشم) میتونم برم؟
    مرسی از اینکه جوابمو میدید.
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2004
    دوستان 2 تا سوال دارم؟ خواهشن جواب بدید مخصوصا سوال دوم رو؟
    1- من الان منتظر جواب clearance هستم. حالا اگه به موقع جوابش نیاد و بعد از این ترم جوابش بیاد و مجبور به دیفر بشم آیا باید مجددا با I-20 جدید برم مصاحبه سفارت یا باید یه طوری (از نظر زمانی) برنامه ریزی کنم که برم ویزا رو pick up کنم و با همون ویزا بتونم برم آمریکا و فقط در فرودگاه I-20 جدید (دیفر شده) رو نشون بدم.
    2- یک استاد تو یک دانشگاه دیگه که رنکش از دانشگاهی که الان ازش پذیرش گرفتم بالاتره به من گفته اگه میتونی خودتو تا آخر سپتامبر برسونی برات I-20 صادر کنیم. حالا اگه بخوام برم اون دانشگاه دومیه آیا باید دوباره برم سفارت و مصاحبه یا با ویزایی که با I-20 دانشگاه اولیه دارم(البته اگه clear بشم) میتونم برم؟
    مرسی از اینکه جوابمو میدید.
    1- باید با I-20 جدید برای pick-up اقدام کنین.
    2- برای دانشگاه جدید مصاحبه و کلیرنس جدید لازمه.

Junior Member

اگه منتظر کلیرنس باشیم و مجبور شیم دیفر کنیم....دوباره که نباید بریم ویزا ؟؟ فقط موقع پیک آپ I-20 جدید رو میبریم درسته؟؟ خوب بعد اگه با دیفر فاندمون بپره چی؟؟ یعنی فاند نداریم و ویزا داریم؟؟.....خوب اونا به شرایط قبلیه ما (با فاند) ویزا دادن... الان که شرایط فرق کرده(بدون فاند) چی؟؟ ...

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط myboy
    اگه منتظر کلیرنس باشیم و مجبور شیم دیفر کنیم....دوباره که نباید بریم ویزا ؟؟ فقط موقع پیک آپ I-20 جدید رو میبریم درسته؟؟ خوب بعد اگه با دیفر فاندمون بپره چی؟؟ یعنی فاند نداریم و ویزا داریم؟؟.....خوب اونا به شرایط قبلیه ما (با فاند) ویزا دادن... الان که شرایط فرق کرده(بدون فاند) چی؟؟ ...
    این دیگه بسته به آفیسر داره، ممکنه به مصاحبه مجدد یا BS جدید احتیاج داشته باشین اما فکر نمی کنم دیگه کلیرنس دوباره تکرار بشه.

[right]اگه منتظر کلیرنس باشیم و مجبور شیم دیفر کنیم....دوباره که نباید بریم ویزا ؟؟ فقط موقع پیک آپ I-20 جدید رو میبریم درسته؟؟ right]
    منم همین سوال رو دارم دقیقا، اگه مجبور شدیم دیفر کنیم، آیا باید دوباره برای ویزا و مصاحبه و همه مراحل اقدام کنیم یا فقط کافیه که با I-20 جدید بریم سفارت برای Pick Up و نیازی به مصاحبه نیست؟؟ البته با فرض اینکه شرایط ثابت مونده باشه........... قانونی در این مورد هست؟؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    [right]اگه منتظر کلیرنس باشیم و مجبور شیم دیفر کنیم....دوباره که نباید بریم ویزا ؟؟ فقط موقع پیک آپ I-20 جدید رو میبریم درسته؟؟ right]
    منم همین سوال رو دارم دقیقا، اگه مجبور شدیم دیفر کنیم، آیا باید دوباره برای ویزا و مصاحبه و همه مراحل اقدام کنیم یا فقط کافیه که با I-20 جدید بریم سفارت برای Pick Up و نیازی به مصاحبه نیست؟؟ البته با فرض اینکه شرایط ثابت مونده باشه........... قانونی در این مورد هست؟؟
    اگه شرایط ثابت باشه باید فقط I-20 جدید رو ببرین و pick-up کنین. اگه شرایط هم تغییر کنه فکر نمی کنم آنچنان مشکل جدی پیش بیاد (البته امیدوارم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)