نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 180 از 282 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late arrival

نقل قول نوشته اصلی توسط novemb83 نمایش پست ها
    سلام

من درخواست نامه late arrival دادم. از دانشگاه متن زیر رو برام ایمیل کردن گفتن ببین این خوبه یا نه
    ممنون میشم راهنمایید کنید؟

Ms. xxxx has been accepted as a phd graduate student in the department xxxx starting the fall semester 2013 . The official start date of the semester is August 26th, 2013; however due to unforeseen delays Ms. xxxxx has requested that she arrive after the start date.
    .
    the student has contacted our office and we are in agreement that Ms. xxxx is able to attend after that date. Ms. xxxx plans to arrive on or before September 9th, which is the last day to add into classes.

مرسی
    در صورتيكه دپارتمان خودتون و همچنين قسمت سويس دانشگاه هر دو در جريان اين باشن خوبه.
    ویرایش توسط Mehrad : August 3rd, 2013 در ساعت 01:50 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    مهرداد عزيز سلام
    من تاريخ I-20م 11 آگوسته و استادم گفته كه نهايت 20 روز ديرتر ميتونم بيام، يعني آخر آگوست
    بنا به تجربه يكي از بچه هاي دانشگاه مقصد؛ ظاهرا براي ديفر بايد به استادم خبر بدم، حالا سوال اينه كه دقيقا من كي براي ديفر بايد اقدام بكنم كه نه زود باشه نه خيلي دير؟ من شايد اين هفته يا هفته بعد ويزام بياد و با نامه ليت اريوال به اين ترم برسم لذا دوست دارم حتي الامكان دير ديفر كنم.
    البته من درخواست نامه ليت اريوال هم (از كسي كه I20 را صادر كرده)‌ كردم 2 روز قبل، كه هنوز البته خبري نشده از دانشگاه
    سپاسگذارم
    دير شدن ديفر وقتي هست كه تاريخ I20 بگذره، تاريخ late arrival هم بگذره و شما همچنان با دانشگاه تماس نگيريد و در نتيجه اونها به حساب اينكه نميايد، فايل سويس شما رو ببندن. براي توضيحات بيشتر پستهاي قبلي رو بخونيد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi000 نمایش پست ها
    سلام Mehrad جان، دیدی چطوری شوخی شوخی الکی الکی همینطوری رو هوا کارمون به late arrival کشید؟ (کشونده شد؟!)
    تاریخ I20 من 19 آگوسته، یه ایمیل زدم به کسی که I20 رو امضا کرده و مشخصا با ذکر واژه late arrival پرسیدم دیرترین تاریخی که میتونم بیام و ثبت نام کنم کی هست اونم گفت 22 آگوست!
    آحه سه روز هم شد late arrival! یعنی ممکنه منظورم‌و متوجه نشده باشه چون تو تقویم استاندارد دانشگاه همین 22 آگوست به عنوان آخرین مهلت ثبت نام ذکر شده دیگه late arrival نمیخاد که!
    هر دانشگاهي مقررات خودش رو داره، براي همينه كه هميشه ميگم با نظرسنجي از بقيه نميشه تصميم گرفت. بايد از دانشگاه خودتون بپرسيد آخرين تاريخي كه به شما اجازه ثبت نام ميدن كي هست. ازشون بپرسيد تا زمان حذف و اضافه اجازه ميدن؟ معمولا دو هفته بعد از شروع كلاسها هست. دانشگاه خودم گفت اگه يك هفته بعد از شروع كلاسها نتوني بياي، بيخيال اين ترم شو براي ترم بعد بيا. كليرنس من هم كه سر هر دو تا ويزام يك ماه بعد از شروع كلاسها اومد.

Junior Member

با اجازه آقا مهراد من یه نکته ای رو اضافه بکنم
    برخلاف خیلی از دوستان که استاد یا دانشگاه به جای راه اومدن سر Late Arrival اونها رو به دیفر تشویق میکنن، استاد من به صراحت داره میگه آخر از همه به دیفر فکر کن و راه حل خوبی هم واسه مشکل ثبت نام و حضور در کلاس ها بهم پیشنهاد داده که لابد ازش مطمئن هستش و من هم بر همین اساس نامه Late Arrivalr رو میخوام بگیرم. ایشون به من پیشنهاد دادن که واسه ترم جاری یه درس ۹ واحدی فرمت Research (Special Topic) با خودشون بردارم که محدودیت زمان آغاز زمان کلاس نداره، فکر میکنم بیشتر دانشگاه ها واسه دوره دکتری همچین درس هایی رو دارن. امیدوارم هیچ کدوم از دوستان شامل خودم، به خاطر سهل انگاری سفارت و عدم درک متقابل دانشگاه مجبور نشن دیفر کنن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amini_1988 نمایش پست ها
    با اجازه آقا مهراد من یه نکته ای رو اضافه بکنم
    برخلاف خیلی از دوستان که استاد یا دانشگاه به جای راه اومدن سر Late Arrival اونها رو به دیفر تشویق میکنن، استاد من به صراحت داره میگه آخر از همه به دیفر فکر کن و راه حل خوبی هم واسه مشکل ثبت نام و حضور در کلاس ها بهم پیشنهاد داده که لابد ازش مطمئن هستش و من هم بر همین اساس نامه Late Arrivalr رو میخوام بگیرم. ایشون به من پیشنهاد دادن که واسه ترم جاری یه درس ۹ واحدی فرمت Research (Special Topic) با خودشون بردارم که محدودیت زمان آغاز زمان کلاس نداره، فکر میکنم بیشتر دانشگاه ها واسه دوره دکتری همچین درس هایی رو دارن. امیدوارم هیچ کدوم از دوستان شامل خودم، به خاطر سهل انگاری سفارت و عدم درک متقابل دانشگاه مجبور نشن دیفر کنن
    البته اين كار هم مشكلات خاص خودش رو داره كه چند صفحه قبل توضيح دادم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال 2013

دوست عزيز، خود بنده ٢ روز بعد از late arrival ام رسيدم امريكا. خيلي از دوستامم اينجوري بودن. كلا در حد ٢-٣ روز از late artival يا I-20 اشكالي نداره... منم خيلي استرس داشتم سر اين موضوع كه بهم بفرمايند خوش اومدي ولي برو خونتون دوباره

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkhan نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه راهنمایی کردید، من اولش خیلی گیج شدم ولی خب الان با این توضیحات احتمالا بشه کارایی، کرد حالا من اگه به اون مراحل بالاجبار رسیدم حتما تجربه خودم رو خدمت دوستان خواهم گذاشت، درضمن houtcivil عزیز من خیلی از پستهای شمارو خوندم و خیلی اطلاعات دقیق و مفیدی گرفتم، بالاخره آدم طبیعیه گاهی اشتباه بگه چیزی رو و همه به تمام مضوعات سفارت اشراف کامل ندارن، همین که انقدر پیگیری کردید ارزشمند هست، با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aligha نمایش پست ها
    دوست عزيز، خود بنده ٢ روز بعد از late arrival ام رسيدم امريكا. خيلي از دوستامم اينجوري بودن. كلا در حد ٢-٣ روز از late artival يا I-20 اشكالي نداره... منم خيلي استرس داشتم سر اين موضوع كه بهم بفرمايند خوش اومدي ولي برو خونتون دوباره
    اينكه شما يا دوستانتون شانس آورديد معنيش اين نيست كه كلا "اشكالي نداره". من مواردي سراغ دارم كه دانشگاه به خاطر ٢-٣ روز دير رفتن حاضر نشده ثبت نام كنه. دانشگاه با دانشگاه فرق مي كنه و اين موارد رو بايد از خود دانشگاه پرسيد نه با استناد به تجربه شخصي بقيه.

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkhan نمایش پست ها
    خیلی ممنون بخاطر لینک و پیگیریتون، فقط یه تفاوت عمده کار من با کار این دوستمون اینه که من منظورم اینه که بعد از اینکه نتیجه کلیرنس ایشالا اومد (چون من الان نزدیک 50 روز از مصاحبه م گذشته و امکان داره دیگه به این ترم نرسم و اگه دانشگاه با تقاضای دیفر کردنم موافقت نکنه، حالا که پذیرش واسه ترم بهار از یه دانشگاه دیگه دارم) بعد از اینکه نتیجه مثبت کلیرنس اومد میشه با ایمیل زدن به سفارت و تقاضای تغییر دانشگاه رفت واسه پیکاپ برای یه دانشگاه دیگه؟
    سلام خواهش میکنم..من تجربه مشابه نداشتم و ندیدم..مسلما نمیتونه به این معنی باشه این که گفتین شدنی نیست....بیشتر تحقیق کنید..و ایمیل بزنید از خود سفارت هم بپرسید

Junior Member

سلام دوستان.من از دانشگاه درخواست late arrival کردم و دانشگاهم گفت ok هست ولی باید در سیستمشون یک I20 دیگه صادر کنن ولزومی نداره که I20 جدید را برام بفرستن.حالا من زمانی که برای pick up برم سفارت همون I20 قدیمی را باید ببرم؟ آیا برای Late Arrival نامه و یا چیز مکتوب دیگری لازم است؟ ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط knnz نمایش پست ها
    سلام دوستان.من از دانشگاه درخواست late arrival کردم و دانشگاهم گفت ok هست ولی باید در سیستمشون یک I20 دیگه صادر کنن ولزومی نداره که I20 جدید را برام بفرستن.حالا من زمانی که برای pick up برم سفارت همون I20 قدیمی را باید ببرم؟ آیا برای Late Arrival نامه و یا چیز مکتوب دیگری لازم است؟ ممنون
    اصل I20 جديد رو مي فرستادن بهتر بود. ولي اگه شماره سويس در اين I20 جديد تغيير نكنه، دليلي براي نگراني نيست. سفارت وضعيت شما رو از طريق شماره سويس I20 چك مي كنه و مي فهمه كه آپديت شده. براي احتياط پرينت همين ايميل دانشگاه رو هم همراه داشته باشيد. موقع ورود به آمريكا هم همينطور. افسر CBP از طريق شماره سويس I20 كه بايد با شماره سويس مندرج در ويزا يكي باشه، وضعيت شما رو ميتونه چك كنه. پرينت اون ايميل دانشگاه هم كه هست. نامه late arrival براي وقتي هست كه دانشگاه حال نداره بره سويس رو آپديت كنه كه اينها به شما گفتن سويس رو آپديت مي كنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)