نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 231 از 282 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Member Suny99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanzamani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش همراه با بورس از جرج واشنگتن گرفتم. تاریخ I-20 که باید اونجا باشم 11 آگست هست. ویزام هم اکی شده. منتها مشکلی برام پیش اومده و شاید مجبور شم تا اوایل سپتامبر در ایران بمونم. اگر بخوام defer کنم بورسیه م رو از دست میدم. حالا برای late arrival باید چه کار کنم؟ چقدر میتونم دیرتر برم؟
    تنها مرجعی که الآن بهت میتونه جواب بده دانشگاهته. از Grad Advisor بپرس که چقد میتونی تأخیر داشته باشی. ویزات هم فکر کنم مالتی هست و مشکلی برات پیش نمیاد. فقط با دانشگاه هماهنگ کن!

سلام به دوستان
    يه سوال داشتم كه شايد تكراري باشه و شايد مسخره ولي واقعا ميخوام يه جواب جامع داشته باشم.
    الان من از دانشگاه ارلينگتون پذيرش دارم. اگر برم سفارت ويزا بگيرم و برم براي clearance بايد ديفر كنم ترم رو؟ حالا آيا ارلينگتون ديفر ميكنه ؟
    فرق ديفر با late arrival در مقدار زماني كه از ترم گذشته؟ يعني براي ٢ هفته ديركرد late arrival ميدن براي بيشتر از اون ديفر ميكنند؟
    البته من بيشتر نگرانيم از اين كه ايا ارلينگتون ديفر ميكنه؟ كسي بوده تجربه ديفر اين دانشگاه رو داشته باشه؟
    وقتي ديفر ميكنند دوباره i20 جديد صادر ميشه و بايد دوباره رفت سفارت براي مصاحبه يا فقط وقتي جواب كليرنس اومد با i20 جديد بايد رفت ويزا رو گرفت و ديگه مصاحبه نميخواد؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در مورد اينكه ديفر ميكنن يا نه يا اينكه تا چقدر وقت از ترم گذشته late arrival ميدن فقط خود دانشگاه و استادتون ميتونه جواب مشخص بهتون بده. اگه ديفر كنن براتون I20 جديد صادر ميشه كه بعد از اتمام پروسه كليرنس ميبريد سفارت براي پيكاپ ويزا. پروسه كليرنس هيج ربطي به ديفر و اين چيزا نداره. براي جواب بقيه سوالها هم تاپيك سوالهاي متداول (FAQ) درباره late arrival و defer رو ببينيد

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8-Late-Arrival
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا اپلیکیشن رو هم میشه دیفر کرد؟ یعنی من که برای پاییز 2014 اپلای کردم می تونم از دانشگاه بخوام این اپلیکیشن رو برای سال بعد (پاییز 2015) بررسی کنند؟ کسی تا به حال به همچین موردی برخورده؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University-Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا اپلیکیشن رو هم میشه دیفر کرد؟ یعنی من که برای پاییز 2014 اپلای کردم می تونم از دانشگاه بخوام این اپلیکیشن رو برای سال بعد (پاییز 2015) بررسی کنند؟ کسی تا به حال به همچین موردی برخورده؟
    ممنونم
    سلام،
    آیا اپلیکیشن شما برای پاییز 2014 تکمیل شده؟ همه مدارک مورد نیاز کاملا و بدون نقص ارسال شدند و هزینه اپلیکیشن رو هم پرداخت کردید؟

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط farhaddan نمایش پست ها
    سلام،
    آیا اپلیکیشن شما برای پاییز 2014 تکمیل شده؟ همه مدارک مورد نیاز کاملا و بدون نقص ارسال شدند و هزینه اپلیکیشن رو هم پرداخت کردید؟
    بله. البته فقط نمره GRE رو گفتن واسمون نفرستادی که من در جواب ایمیل تأیید ریپورت نمره رو واسشون فرستادم و اونها هم دیگه چیزی نگفتند!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University-Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    بله. البته فقط نمره GRE رو گفتن واسمون نفرستادی که من در جواب ایمیل تأیید ریپورت نمره رو واسشون فرستادم و اونها هم دیگه چیزی نگفتند!
    اگر تکمیل پروندتون اخیرا انجام گرفته، ممکنه راه بیان. هر چه زودتر یه ایمیل به graduate office و/یا مسئول admission گروهتون و/یا در پاسخ به همون ایمیلی که برای gre فرستاده بودند بفرستید و تقاضا بدید که اپلیکیشن منتقل بشه برای سال بعد (پیشنهاد من اینکه برای هر سه بفرستید). سیاستهای دانشگاهها در این زمینه متفاوته: Colorado school of mines در این زمینه با من همکاری کردند، Case western خیر
    موفق باشید
    پس نویس: منظور از اخیرا در طی این چند روز گذشته است.

سلام دوستان. من یه راهنمایی ازتون میخواستم. توی آی20 من نوشته که تا 18 آگوست باید دانشگاه باشم. به دانشکده ایمیل زدم که تا چه تاریخی میتونم ماکزیمم اونجا باشم که گفتن تا 25 آگوست باید حتمن ثبت نام کنی. حالا سوال من اینه: من برای تاریخ 18 آگوست میخوام بلیط بگیرم. 19 آگوست میرسم. اگه 19 برسم اونجا توی فرودگاه مشکلی بر میخورم؟

دوستان
    تا چند روز بعذ از تاریخی که تو آی 20 ذکر شذه میشه بدون نامه late arrival وارد آمریکا شد؟

Junior Member

علیرغم موافقت استاد دانشگاه گفته باید ترم پاییز بیای و اگه دیفر کنی به ژانویه فاندت میپره! (با اینکه RA هستم) حالا بنظرتون با توجه به اینکه دو ماه تا تاریخ I20 بیشتر نمونده، اگه یه وقت سفارت دیر بگیرم و کلیرنسم طولانی شه دانشگاه تو عمل انجام شده قرار میگیره و دیفر میکنه؟ (آخه دیگه تقصیر من نیست که!)
    اگر زودتر ویزا اومد ولی پیک آپ نکنم (چون نمی خوام برم) اون وقت سال آینده واسه گرفتن ویزای آمریکا (واسه یه دانشگاه دیگه) به مشکل میخورم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)