نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 254 از 282 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان.

میخواستم بدونم آیا میشه از بین دو آفری که دارم یکی رو اکسپت کنم و دیگری رو دیفر کنم و بعد از رفتن به آمریکا و گذروندن یک ترم (در دانشگاهی که اکسپت کردم) در صورت ناراضی بودن از شرایط به دانشگاهی که دیفر کردم ترانسفر کنم؟
    از لحاظ قانونی مشکلی نداره که همزمان دانشگاهی رو اکسپت کنیم و دانشگاه دیگه ای رو دیفر؟ از لحاظ قوانین دانشگاهی و ... چطور؟ مشکلی ایجاد نمیکنه این مساله؟

ممنون.
    این سؤال منم هست، میخوام اگر ویزام دیر اومد و مجبور شدم برای ترم بعد دیفر کنم، در صورتی که دانشگاه اول با انتقال فاند به ترم بعد موافقت نکرد، بتونم یه گزینه دیگه داشته باشم. کاش از دوستان مطلع جواب بدن. البته من در فروم خوندم که افرادی بودن که این کار رو کردن و مشکلی براشون پیش نیومده
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

قبول كردن آفر يا داشتن I20 از بيشتر از يك دانشگاه مشكل قانوني نداره. ولي اگه اين پذيرشها با فاند باشه، در صورتيكه داوطلبي آفر رو قبول كنه و به اون دانشگاه نره، شانس يك نفر ديگه رو براي فاند گرفتن از اون دانشگاه از بين برده. يعني از نظر قانوني مشكلي نيست ولي مشكل اخلاقي داره. براي همين دانشگاهها از دانشجوها ميخوان تا ١٥ اپريل تصميمشون رو در مورد قبول يا عدم قبول فاند اعلام كنن كه در صورت لزوم بتونن فاند رو بدن به كسان ديگه اي كه توي ليست انتظار براي فاند هستن. پاسخ سوالهاي متداول در مورد ديفر رو مي تونيد در FAQ بالاي همين صفحه ببينيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

درود، من یه سوال ضروری داشتم،
    من پذیرش با فاند TA/RA برای یک سال اول دارم، منتها به دلیل مشکلات شخصی میخوام برای ترم بعدی(بهار) برم و ترم پاییز رو میخوام دیفر کنم. به خاطر همین دیگه نمیخوام وارد پروسه ویزا و سفارت بشم. (پذیرش رو اکسپت کردم ولی درخواست I20 ندادم هنوز). حالا میخواستم بدونم چطوری این مسله رو به دانشگاه و استادم انتقال بدم که قبول کنند و فاندم نپره و فکر منفی نکنند؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hsbarca نمایش پست ها
    درود، من یه سوال ضروری داشتم،
    من پذیرش با فاند TA/RA برای یک سال اول دارم، منتها به دلیل مشکلات شخصی میخوام برای ترم بعدی(بهار) برم و ترم پاییز رو میخوام دیفر کنم. به خاطر همین دیگه نمیخوام وارد پروسه ویزا و سفارت بشم. (پذیرش رو اکسپت کردم ولی درخواست I20 ندادم هنوز). حالا میخواستم بدونم چطوری این مسله رو به دانشگاه و استادم انتقال بدم که قبول کنند و فاندم نپره و فکر منفی نکنند؟
    ممنونم
    مشكلتون رو براي استاد توضيح بديد كه فكر منفي نكنن و فاندتون هم نپره. در اولين فرصت براي I20 ترم بهار اقدام كنيد و دنبال وقت سفارت باشيد. توضيح بيشتر در مورد ديفر رو هم مي تونيد در FAQ بالاي همين صفحه بخونيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

دوستان سلام،
    وضعیت من اینه: پذیرش گرفتم برای PhD ولی بدون فاند. هنوز نامه I-20 برام صادر نشده ولی به طور رسمی درخواست پذیرش رو قبول کردم و 250 دلار بابت Deposit رو هم پرداخت کردم (که فکر میکنم مربوط به سویس باشه)
    حالا مشکل من اینه: تاریخ ددلاین فرستادن مدارک برای صدور I-20 من گذشته (هرچند تماس گرفتم و گفتند که اشکال نداره و در اسرع وقت مدارک رو بفرست تا کارت رو انجام بدیم)، با اینکه الان من میتونم اون bank statement رو بگیرم و با همون برای صدور I-20 اقدام کنم، ولی میخوام که مسئله فاندم مشخص بشه چون بدون فاند اینجا رو نمیرم و این پذیرش برام فایده ای نداره.
    حالا با توجه به اینکه استاد من هم به دلیل بیماری تا آخر دسامبر رو مرخصی گرفته و عملاً از 2016 Spring میاد من به فکر دیفر کردن افتادم (خودم هم الان ارشد میخونم و طبیعتا فرصت بیشتری برای دفاع کردن خواهم داشت).
    منتها سوالم اینه که با توجه به اینکه اول من درخواست پذیرش رو با همین شرایط (یعنی با علم به اینکه فاند ندارم) قبول کردم، آیا الان با این شرایط دیفر کردن مشکلی به وجود نمیاره؟ یعنی اینکه حداکثر اینه که من به فال 215 نرسم یا امکان اینکه کلاً پذیرشم از دست بره هم وجود داره؟!
    ممنون میشم اگر کوتاه هم شده در مورد روال دیفر کردن با این شرایط من رو راهنمایی بفرمایید
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pedihero نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    وضعیت من اینه: پذیرش گرفتم برای PhD ولی بدون فاند. هنوز نامه I-20 برام صادر نشده ولی به طور رسمی درخواست پذیرش رو قبول کردم و 250 دلار بابت Deposit رو هم پرداخت کردم (که فکر میکنم مربوط به سویس باشه)
    حالا مشکل من اینه: تاریخ ددلاین فرستادن مدارک برای صدور I-20 من گذشته (هرچند تماس گرفتم و گفتند که اشکال نداره و در اسرع وقت مدارک رو بفرست تا کارت رو انجام بدیم)، با اینکه الان من میتونم اون bank statement رو بگیرم و با همون برای صدور I-20 اقدام کنم، ولی میخوام که مسئله فاندم مشخص بشه چون بدون فاند اینجا رو نمیرم و این پذیرش برام فایده ای نداره.
    حالا با توجه به اینکه استاد من هم به دلیل بیماری تا آخر دسامبر رو مرخصی گرفته و عملاً از 2016 Spring میاد من به فکر دیفر کردن افتادم (خودم هم الان ارشد میخونم و طبیعتا فرصت بیشتری برای دفاع کردن خواهم داشت).
    منتها سوالم اینه که با توجه به اینکه اول من درخواست پذیرش رو با همین شرایط (یعنی با علم به اینکه فاند ندارم) قبول کردم، آیا الان با این شرایط دیفر کردن مشکلی به وجود نمیاره؟ یعنی اینکه حداکثر اینه که من به فال 215 نرسم یا امکان اینکه کلاً پذیرشم از دست بره هم وجود داره؟!
    ممنون میشم اگر کوتاه هم شده در مورد روال دیفر کردن با این شرایط من رو راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز شما پذیرش رو قبول کردید اما معمولاً دانشگاه ها تا 2 یا 3 ترم بهتون فرصت دیفر میدن، پس اینکه بخواین دیفر کنید مشکلی پذیرش شما ایجاد نمی کنه. درخواست میتونه به هر دلیلی باشه، یکی ممکنه ویزاش حاضر نشه، یا کارای فارغ التحصیلی اش انجام نشه، از طرفی صحبت فاند هم شما با استاد خواهید کرد و نه با دانشگاه! پس همین که به دانشگاه بگید میخوام برای ترم بعد دیفر کنم و I20 جدید برام صادر کنید کافیه. در مورد فاند هم که دیگه باید با استادتون صحبت کنید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

سلام دوستان . کسی میدونه اگه از تاریخ I-20 ای که باهاش رفتم سفارت , بگذره و مجبور شم دیفر کنم و یه سویس و I-20 جدیدی از دانشگاه بگیرم. این دو تا I-20 مشکلی ایجاد نمیکنه ? اصولا باید چجوری به سفارت ربط این 2 تا I-20 رو بفهمونیم و بگیم که مجبور شدم دیفر کنم و این دو تا I-20 رو چطوری بهم ربط بدم (چون کارای سفارتم با I-20 اولی پیش رفته ولی احیانا اگه در زمان صدور i-20 دومی مثلا کلیر بشم, دیگه از تاریخ I-20 اولی گذشته و I-20 دومی معتبره - واولی نامعتبر). ببخشید اگه سوالم تکراریه ولی من گشتم چیزی در این باره پیدا نکردم. :-((
    بازم ممنون

Junior Member

سلام و تشکر زیاد بخاطر این سایت مفید.

اگر کسی بدلایل شخصی قبل وقت گرفتن از سفارت مجبور به دیفر کردن پذیرش با فاند از مقطع دکترا به مدت 1سال (با موافقت دانشگاه) بشه؛ ممکنه بعدا این دیفر کردن در صدور ویزا تاثیر منفی داشته باشه؟

ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ترم فال 2015 پذیرش دارم. تاریخ I20 تا 10 آکوست هست چون ویزام ریجکت شده میخوام دیفر کنم. فاندم فلوشیپ از دانشگاه هست نه استاد. سه تا سوال مهم داشتم. اول اینکه بهترین زمان برای اقدام جهت دیفر کی هست؟ دوم برای دیفر کردن راستش رو بگم یا بهتره بهونه بیارم و یه چیزی سرهم کنم؟ سوال آخر هم اینکه فاند دانشگاهی هم میشه دیفر کرد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ترم فال 2015 پذیرش دارم. تاریخ I20 تا 10 آکوست هست چون ویزام ریجکت شده میخوام دیفر کنم. فاندم فلوشیپ از دانشگاه هست نه استاد. سه تا سوال مهم داشتم. اول اینکه بهترین زمان برای اقدام جهت دیفر کی هست؟ دوم برای دیفر کردن راستش رو بگم یا بهتره بهونه بیارم و یه چیزی سرهم کنم؟ سوال آخر هم اینکه فاند دانشگاهی هم میشه دیفر کرد؟
    1- الان زوده واسه دیفر، اگه می تونی یه بار دیگه برو دبی یه مصاحبه بکن شاید زیر یه ماه کلیر شدی
    2- اگه ویزا نیومد دیگه واقعاً راستش رو بگو و اینکه پروسه ویزا برای ایرانی های پیچیده است و...
    3- نمی دونم! ممکنه دیفر کنن ممکنه نکنن!! شاید RA رو بشه با استاد صحبت کرد ولی معمولاً TA و فلوشیپ رو دیفر نمی کنن!! با این وجود بودن کیس هایی که تونستن نظر رئیس دپارتمان یا دانشکده رو جلب کنن و دیفر کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)