نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 265 از 282 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

دوستان من پذیرش برای پاییز داشتم اما مجبور شدم به بهار دیفر کنم، قبلاً مصاحبه ویزا در دبی رفتم و کلیر شدم اما ویزا رو پیکاپ نکردم که بتونم برای ترم بهار استفاده کنم. الان استادم میگه کارهای انتقال فاند برای ترم جدید ممکنه یکم طول بکشه و بهتره خودت برای صدور آی بیست بهار یه Bank Statement جور کنی و ویزا رو پیکاپ کنی تا معطل نشی، به نظرتون اینکه من توی آی بیست ترم قبل فاند کامل داشتم و توی آی بیست بهار کل هزینه رو به صورت فاند شخصی نوشته می تونه منجر به ریکلیرنس یا حتی مصاحبه مجدد بشه؟ یا بهتر صبر کنم تا نامه فاندم دوباره صادر شه و با آی بیست فول فاند ویزا رو پیکاپ کنم که البته اونم خودش ریسک طولانی شدن رو داره و ظاهراً هرچی از تاریخ کلیرشدن بگذره شانس ریکلیرنس دبی بالا میره. ممنون پیشاپیش از راهنمایی تون
    پی نوشت: اگر مجبور شدم با فاند شخصی آی بیست بگیرم، به نظرتون در کنار مدارک ارسالی برای پیکاپ، BS رو هم به سفارت بفرستم؟
    ویرایش توسط mehdizad88 : September 23rd, 2015 در ساعت 11:58 PM

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستان من پذیرش برای پاییز داشتم اما مجبور شدم به بهار دیفر کنم، قبلاً مصاحبه ویزا در دبی رفتم و کلیر شدم اما ویزا رو پیکاپ نکردم که بتونم برای ترم بهار استفاده کنم. الان استادم میگه کارهای انتقال فاند برای ترم جدید ممکنه یکم طول بکشه و بهتره خودت برای صدور آی بیست بهار یه Bank Statement جور کنی و ویزا رو پیکاپ کنی تا معطل نشی، به نظرتون اینکه من توی آی بیست ترم قبل فاند کامل داشتم و توی آی بیست بهار کل هزینه رو به صورت فاند شخصی نوشته می تونه منجر به ریکلیرنس یا حتی مصاحبه مجدد بشه؟ یا بهتر صبر کنم تا نامه فاندم دوباره صادر شه و با آی بیست فول فاند ویزا رو پیکاپ کنم که البته اونم خودش ریسک طولانی شدن رو داره و ظاهراً هرچی از تاریخ کلیرشدن بگذره شانس ریکلیرنس دبی بالا میره. ممنون پیشاپیش از راهنمایی تون
    پی نوشت: اگر مجبور شدم با فاند شخصی آی بیست بگیرم، به نظرتون در کنار مدارک ارسالی برای پیکاپ، BS رو هم به سفارت بفرستم؟
    حالا فرضا پروسه 1 ماه هم طول بکشه - برای بهار که خیلی وقت دارید. ضمنا شما زودتر از 1 ماه قبل تاریخ I20 که نمی تونید برید. الان ویزا رو دستتون داشته باشید کمک خاصی نمی کنه. ضمنا کل ویزا بی قانونه ریکلرینس هم به همون ترتیب. قابل چارچوب بندی نیست که بگیم اگه فاند حذف بشه یا اگه طول بکشه اتفاق می افته. به نظرم ریسک بی فاند شدن I20 از ریسک 1 ماه صبر کردن بیشتره. باز از بقیه دوستان به خصوص آقا مهرداد نظر بگیرید.

جواب پی نوشت : بله

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    حالا فرضا پروسه 1 ماه هم طول بکشه - برای بهار که خیلی وقت دارید. ضمنا شما زودتر از 1 ماه قبل تاریخ I20 که نمی تونید برید. الان ویزا رو دستتون داشته باشید کمک خاصی نمی کنه. ضمنا کل ویزا بی قانونه ریکلرینس هم به همون ترتیب. قابل چارچوب بندی نیست که بگیم اگه فاند حذف بشه یا اگه طول بکشه اتفاق می افته. به نظرم ریسک بی فاند شدن I20 از ریسک 1 ماه صبر کردن بیشتره. باز از بقیه دوستان به خصوص آقا مهرداد نظر بگیرید.

جواب پی نوشت : بله
    متأسفانه situation win-win اینجا اصلاً برقرا نیست! من دو ماهه که پروسه کلیرنسم تموم شه و از بازه 90 روزه فرصتی که برای پیکاپ داشتم فقط 1 ماه دیگه اش مونده. از یه طرف ممکنه نامه فاند به این زودی ها حاضر نشه و زمان لازم برای پست آی بیست از آمریکا و بعد پیکاپ ویزا از ایران به دبی رو هم باید در نظر گرفت(یعنی عملاً شاید دو هفته واسه صدور نامه فاند وقت دارم) از اون طرف هم این قضیه تغییر نوع فاند ممکنه کار دستم بده ولی به نظرم احتمال ریکلیرنس به خاطر تغییر نوع فاند کمه چون پروسه کلیرنس به نظر می رسه بیشتر مربوط به چک های امنیتی باشه ولی می ترسم منجر به مصاحبه مجدد بشه و روز از نو کلیرنس از نو!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    سلام

ترم بهار 2016 از تقریبا ژانویه شروع میشه. اما باید ببینی ددلاین دانشگاه واسه پذیرش کی هست که قبل از اون اپلای کنی.
    شما هر چه سریعتر اپلای کن و مدارکت رو بفرست. با همون استاد در تماس باش و بهش بگو که اپلای کردی. احتمالا چون آفر داده خودش تو کمیته هست و میتونه زود کارتو راه بندازه. بعدشم که باید بری دنبال ویزا و معلوم نیست کی بتونی بگیری.
    مرسی دوست گرامی. والا ددلاین که برای اپلای گذشته. اما من به استاد اطلاع دادم و اون هم گفت که مدارکت را ارسال کن من با اونها صحبت میکنم. الان هم مدارکم را فرستادم و منتظرم که بهم جواب بده. به نظر شما اگر بخوام دیفر کنم آیا استاد قبول میکنه؟ چون فاند RA است

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    مرسی دوست گرامی. والا ددلاین که برای اپلای گذشته. اما من به استاد اطلاع دادم و اون هم گفت که مدارکت را ارسال کن من با اونها صحبت میکنم. الان هم مدارکم را فرستادم و منتظرم که بهم جواب بده. به نظر شما اگر بخوام دیفر کنم آیا استاد قبول میکنه؟ چون فاند RA است
    اگه استاد گفته برات پذیرش میگیره چرا میخوای دیفر کنی؟ بهتره صبر کنی تا ببینی جواب اپلای چی میشه. دیفر مال زمانی هست که شما پذیرش گرفتی ولی میخوای ترم بعد بری.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    اگه استاد گفته برات پذیرش میگیره چرا میخوای دیفر کنی؟ بهتره صبر کنی تا ببینی جواب اپلای چی میشه. دیفر مال زمانی هست که شما پذیرش گرفتی ولی میخوای ترم بعد بری.
    آخه تا استاد بیاد پذیرش بگیره و نامه I-20 صادر بشه حدودا 1 نوامبر میشه. طبق تاریخ دانشگاه من باید 11 ژانویه اونجا باشم. به نظر شما میرسم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

سلام. من از تاریخ i20م یک ماه و نیم هستش که میگذره و برای مصاحبه نرفتم و درخواست i20 جدید ندادم. میخوام اقدام کنم. چکار کنم؟ ممنونم

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    آخه تا استاد بیاد پذیرش بگیره و نامه I-20 صادر بشه حدودا 1 نوامبر میشه. طبق تاریخ دانشگاه من باید 11 ژانویه اونجا باشم. به نظر شما میرسم؟
    اگه ۱ نوامبر آماده شه و سریع واسه ویزا اقدام کنی میرسی.

Junior Member

سلام دوستان
    من تاریخ شروع کورس تو آی بیستم 14 سپتامبر بود و کلیرنسم تو 6 اکتبر اومد و پیکاپ 13 اکتبر انجام شد. دانشگاه قبول نکرد دیرتر از 5 اکتبر برسم. با توجه به اینکه ویزام مالتی و دوساله است اول اینکه با یک آی بیست جدید از یه دانشگاه دیگه برای ترم آینده یعنی ژانویه می تونم وارد آمریکا بشم یا باید دوباره برم سفارت واسه مصاحبه؟ دوم اینکه آیا با توجه به اینکه این دانشگاه سال آینده بهم پذیرش داده و ویزام دو ساله است و وقت داره حتی واسه این دانشگاه هم باید دوباره سفارت برم و مصاحبه بشم؟
    ممنون میشم اگر کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    متأسفانه situation win-win اینجا اصلاً برقرا نیست! من دو ماهه که پروسه کلیرنسم تموم شه و از بازه 90 روزه فرصتی که برای پیکاپ داشتم فقط 1 ماه دیگه اش مونده. از یه طرف ممکنه نامه فاند به این زودی ها حاضر نشه و زمان لازم برای پست آی بیست از آمریکا و بعد پیکاپ ویزا از ایران به دبی رو هم باید در نظر گرفت(یعنی عملاً شاید دو هفته واسه صدور نامه فاند وقت دارم) از اون طرف هم این قضیه تغییر نوع فاند ممکنه کار دستم بده ولی به نظرم احتمال ریکلیرنس به خاطر تغییر نوع فاند کمه چون پروسه کلیرنس به نظر می رسه بیشتر مربوط به چک های امنیتی باشه ولی می ترسم منجر به مصاحبه مجدد بشه و روز از نو کلیرنس از نو!!
    دوست عزیز شما رشتتون چیه و بعد از چه مدت کلیر شدید؟ ممنون میشم پاسخ بدبد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)