نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 267 از 282 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

سلام دوستان

من برای ترم بهار اقدام کردم
    میخوام برم مصاحبه
    حالا ویزای من از تاریخی که صادر شه من سه ماه وقت دارم وارد خاک امریکا بشم
    اگر پذیرشم رو دیفر کنم برای تابستان
    میتونم با همون ویزا تا آخر Feb وارد خاک امریکا بشم؟

ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای ترم بهار اقدام کردم
    میخوام برم مصاحبه
    حالا ویزای من از تاریخی که صادر شه من سه ماه وقت دارم وارد خاک امریکا بشم
    اگر پذیرشم رو دیفر کنم برای تابستان
    میتونم با همون ویزا تا آخر Feb وارد خاک امریکا بشم؟

ممنون
    منظورتون اینه که با پذیرش دیفر شده به ترم تابستان تا آخر فوریه ۲۰۱۶ وارد آمریکا بشید؟ نه امکانش نیست. برای توضیح بیشتر FAQ بالای صفحه رو ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان سلام
    به راهنمایی تون نیاز فوری دارم
    من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. از اونجایی که استاد گفته واسه ترم زمستون 2016 یه دانشجو می‌خواد، دانشگاه پرونده من رو داره برای Winter 2016 بررسی می‌کنه. با توجه به اینکه حتی I-20 من هنوز صادر نشده (چه برسه به ویزا و بقیه کارا) و قرار تا هفته آینده صادر بشه، بدون شک به Winter 2016 نمیرسم. می‌خوام بدونم من الان باید چه کار کنم ؟ آیا باید از الان ایمیل بزنم و بگم میخوام defer کنم ؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AryanRezaieRad نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به راهنمایی تون نیاز فوری دارم
    من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. از اونجایی که استاد گفته واسه ترم زمستون 2016 یه دانشجو می‌خواد، دانشگاه پرونده من رو داره برای Winter 2016 بررسی می‌کنه. با توجه به اینکه حتی I-20 من هنوز صادر نشده (چه برسه به ویزا و بقیه کارا) و قرار تا هفته آینده صادر بشه، بدون شک به Winter 2016 نمیرسم. می‌خوام بدونم من الان باید چه کار کنم ؟ آیا باید از الان ایمیل بزنم و بگم میخوام defer کنم ؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    منظور از winter 2016 یعنی دقیقا چه ماهی؟ تقویم دانشگاهی در دانشگاههای مختلف فرق می کنه. معمولا دانشگاهها به ترمی که از ژانویه شروع میشه و ماه می تموم میشه میگن ترم بهار. بعضی دانشگاهها سال تحصیلیشون سه ترم داره و ترم زمستانی چیزی مابین ترم پاییز و ترم بهار هست. اگه منظور اون استاد اینه که همین ژانویه باید کارتون رو شروع کنید، احتمالش ضعیفه که بتونید برسید مگه اینکه زمینه کارتون (یا سوابق کاریتون) حساس نباشه و بدون کلیرنس ویزا بگیرید.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    منظور از winter 2016 یعنی دقیقا چه ماهی؟ تقویم دانشگاهی در دانشگاههای مختلف فرق می کنه. معمولا دانشگاهها به ترمی که از ژانویه شروع میشه و ماه می تموم میشه میگن ترم بهار. بعضی دانشگاهها سال تحصیلیشون سه ترم داره و ترم زمستانی چیزی مابین ترم پاییز و ترم بهار هست. اگه منظور اون استاد اینه که همین ژانویه باید کارتون رو شروع کنید، احتمالش ضعیفه که بتونید برسید مگه اینکه زمینه کارتون (یا سوابق کاریتون) حساس نباشه و بدون کلیرنس ویزا بگیرید.
    ممنون از پاسختون
    منظور همین ژانویه هستش.
    کاری که قرار اونجا انجام بدم اصلا حساس نیستش و کاری که اینجا انجام دادم هم حساسیتی ندارهو اما در مجموع احساس می‌کنم باید دیفر کنم !

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AryanRezaieRad نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    منظور همین ژانویه هستش.
    کاری که قرار اونجا انجام بدم اصلا حساس نیستش و کاری که اینجا انجام دادم هم حساسیتی ندارهو اما در مجموع احساس می‌کنم باید دیفر کنم !
    تا وقتی مصاحبه نرفتید، نمیشه با قطعیت گفت به این ترم نمی رسید. اگه در مصاحبه کلیرنس بخورید، همینطوره و باید دیفر کنید. ولی اگه افسر مصاحبه کننده زمینه کاری و سوابق شما رو حساس تشخیص نده و کلیرنس نزنه و بخواد درجا ویزا بده، می تونید به این ترم برسید. البته به سختی. برای توضیح بیشتر می تونید FAQ بالای همین صفحه رو بخونید.

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    من برای Spring ۲۰۱۶ پذیرش دارم. اقدام کردم برای ویزا که ممکن بیاد ممکن نیاد. قصد دارم نرم Spring و برای Fall ۲۰۱۶ جای بهتری اپلای کنم ولی‌ همچنان اینجا رو داشته باشم. می‌خواستم ببینم الان باید دیفر کنم یا نه؟ اگه بکنم معنیش اینه که باید همین جارو برم؟ اگه بخوام صبر کنم تا جواب جاهای دیگه بیاد خیلی‌ دیر می‌شه و باید سریع تر تکلیفم رو با اینجا مشخص کنم.
    ممنون

دوستان من امسال برای ترم پاییز 2015 پذیرش داشتم که به علت ریجکت در ماه جولای نتونستم به ترم برسم. TA هستم و ترم قرار بود 18 آگوست شروع بشه اما دانشگاه اصرار داشت بخاطر اقدام برای سوشال سکیوریتی نامبر باید 25 جولای دانشگاه باشم و من به این تاریخ نمیرسیدم و وقتی گفتم ممکنه بتونم به 18 آگوست به کلاس برسم و زودتر نمی رسم گفتن نیا دیفرت میکنیم. خیلی براشون مهم بود. این سری هم تا I-20 جدید اومد شد 22 اکتبر و باز ریجکت شدم و رفت تا 7 دسامبرکه دوباره مصاحبه دادم و اینبار وارد کلیرنس شدم. تو نامه ی ادمیشن گفته 15 دسامبر اینجا باش چون TA هستی باید برات سوشال سکیوریتی نامبر بگیریم که 10 روز کاری طول میکشه و بدون این نمیتونیم قبولت کنیم اما تو I-20 گفته 4 ژانویه اینجا باش ارینتیشن داری کلاسها هم 6 ژانویه شروع میشه. ( نمیدونم دردشون چیه انقدر براشون مهمه زودتر بیام اما تو I-20 نمیگن!!) 15 دسامبر که گذشت و یه جورایی دارم مطمئن میشم به این ترم هم نمیرسم. الان موندم که چه کنم. بذارم 6 ژانویه بگذره بعد به دانشگاه خبر بدم نمیام یا هنوز هیچی به هیچی بهشون بگم این ترم هم نمیام و برای ترم بعد دیفر کنید. قبول میکنن؟
    دانشگاه لیت ارایول نمیده! ترم پیش هم نداد.
    سویس رو 7 جولای 2015 پرداخت کردم. اگه مجبور بشم دیفر کنم ترم بعد از یکسال اعتبار سویس میگذره. اونوقت تکلیف چیه ؟ دوباره باید پرداخت کنم؟
    این وسط اگه بین دوترم کلییر بشم و ویزا رو پیک آپ نکنم و از 120 روز بگذره دوباره برای ترم بعد باید مصاحبه سفارت و ویزا رو از اول بدم؟ نمیشه ویزا رو انتقال داد ترم بعد؟ پروسه اش چیه؟
    لطفا منو از نگرانی در بیارید
    ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    دوستان من امسال برای ترم پاییز 2015 پذیرش داشتم که به علت ریجکت در ماه جولای نتونستم به ترم برسم. TA هستم و ترم قرار بود 18 آگوست شروع بشه اما دانشگاه اصرار داشت بخاطر اقدام برای سوشال سکیوریتی نامبر باید 25 جولای دانشگاه باشم و من به این تاریخ نمیرسیدم و وقتی گفتم ممکنه بتونم به 18 آگوست به کلاس برسم و زودتر نمی رسم گفتن نیا دیفرت میکنیم. خیلی براشون مهم بود. این سری هم تا I-20 جدید اومد شد 22 اکتبر و باز ریجکت شدم و رفت تا 7 دسامبرکه دوباره مصاحبه دادم و اینبار وارد کلیرنس شدم. تو نامه ی ادمیشن گفته 15 دسامبر اینجا باش چون TA هستی باید برات سوشال سکیوریتی نامبر بگیریم که 10 روز کاری طول میکشه و بدون این نمیتونیم قبولت کنیم اما تو I-20 گفته 4 ژانویه اینجا باش ارینتیشن داری کلاسها هم 6 ژانویه شروع میشه. ( نمیدونم دردشون چیه انقدر براشون مهمه زودتر بیام اما تو I-20 نمیگن!!) 15 دسامبر که گذشت و یه جورایی دارم مطمئن میشم به این ترم هم نمیرسم. الان موندم که چه کنم. بذارم 6 ژانویه بگذره بعد به دانشگاه خبر بدم نمیام یا هنوز هیچی به هیچی بهشون بگم این ترم هم نمیام و برای ترم بعد دیفر کنید. قبول میکنن؟
    دانشگاه لیت ارایول نمیده! ترم پیش هم نداد.
    سویس رو 7 جولای 2015 پرداخت کردم. اگه مجبور بشم دیفر کنم ترم بعد از یکسال اعتبار سویس میگذره. اونوقت تکلیف چیه ؟ دوباره باید پرداخت کنم؟
    این وسط اگه بین دوترم کلییر بشم و ویزا رو پیک آپ نکنم و از 120 روز بگذره دوباره برای ترم بعد باید مصاحبه سفارت و ویزا رو از اول بدم؟ نمیشه ویزا رو انتقال داد ترم بعد؟ پروسه اش چیه؟
    لطفا منو از نگرانی در بیارید
    ممنونم
    اگه ۱۲۰ روز اعتبار کلیرنس بگذره و ویزا رو نگرفته باشید، طبق مقررات باید دوباره تقاضای ویزا کنید. در مورد سویس از الان نمیشه گفت. بستگی به زمان نتیجه دادن پرونده ویزای فعلی داره. برای توضیح بیشتر می تونید FAQ مربوط به سویس رو بخونید.

حرف دانشگاه در مورد SSN غیرمنطقیه و حتی اگه تا اواخر دسامبر هم بتونید وارد آمریکا بشید، می تونید SSN بگیرید ولی وقتی دانشگاه همکاری نمی کنه، کاریش نمیشه کرد. البته با توجه به شرایطتون بعید می دونم تا اواخر دسامبر کلیر بشید و مجبورید دیفر کنید به ترم بعد. و امیدوار باشید که کلیرنس شما انقدر طولانی بشه که بتونید برای ترم بعد ویزا بگیرید. برای توضیح بیشتر FAQ بالای همین صفحه رو بخونید.

با سلام
    من اکثر پستهای شمارو خوندم و خیلی چیزا دستگیرم شد. مرسی وممنون.
    من مصاحبه دادم و به دلیل کلیرنس به این ترم به احتمال 90% نمیرسم.
    شما گفتین که در زمان پیکاپ به غیر تاریخ ورود هیچ چیز دیگری نباید تغییر کند در I-20. حالا اگر فرض کنیم که بعد از دیفر بهم فاند ندن یا فاند بیشتر و یا کمتر بدن، خلاصه اون قسمت مربوط به فاند در I-20 تغییر کرده باشه، باید دوباره از اول وقت بگیرم برم مصاحبه؟ نمیتونم با I-20 جدید پیکاپ کنم؟ همه چیز از اول باید اتفاق بیافته؟ (سفارتم ایروان بوده)

مرسی
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)