نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 271 از 282 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Coumputer Science

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

سلام
    من به دانشگاه امیل زدم گفتم با این شماره سویس دیفر ام کنن ترم فال بعد چند روز بعد ایمیل زدن
    Your application has been deferred to fall semester 2016.Regards,
    فقط همین رو فرستادن .. بعدش پرسیدم ای ۲۰ جدید یا نامه ایی برام نمیفرستید که ۲ هفته ست جواب ندادن ! تاریخ I-۲۰ قبلیم رو شروع ۱۵ جون ۲۰۱۶ تا ۱۵ جون ۲۰۱۷ زده یعنی ۱ سال ..
    من نگران وقت گرفتن سفارتم اگه زود اقدام نکنم وقت گیرم نمیاد و میترسم ای ۲۰ نیاد برام اگه وقت بگیرم!
    ممکنه تو سیستمشون اپدیت کردن سویس منو؟چون بهشون سویس رو گفتم که دیگه نیاز به ای ۲۰ جدید نداشته باشم
    الان نظرتون چیه ؟ وقت بگیرم یا وایسم جواب بدن بعد اقدام وقت کنم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط MRezaKakuie نمایش پست ها
    سلام
    من به دانشگاه امیل زدم گفتم با این شماره سویس دیفر ام کنن ترم فال بعد چند روز بعد ایمیل زدن
    Your application has been deferred to fall semester 2016.Regards,
    فقط همین رو فرستادن .. بعدش پرسیدم ای ۲۰ جدید یا نامه ایی برام نمیفرستید که ۲ هفته ست جواب ندادن ! تاریخ I-۲۰ قبلیم رو شروع ۱۵ جون ۲۰۱۶ تا ۱۵ جون ۲۰۱۷ زده یعنی ۱ سال ..
    من نگران وقت گرفتن سفارتم اگه زود اقدام نکنم وقت گیرم نمیاد و میترسم ای ۲۰ نیاد برام اگه وقت بگیرم!
    ممکنه تو سیستمشون اپدیت کردن سویس منو؟چون بهشون سویس رو گفتم که دیگه نیاز به ای ۲۰ جدید نداشته باشم
    الان نظرتون چیه ؟ وقت بگیرم یا وایسم جواب بدن بعد اقدام وقت کنم؟
    اینکه تاریخهای I20 شما یک سال فاصله داره عجیبه. حتی اگه برای فوق لیسانس هم برید، تاریخ انقضای I20 رو‌ معمولا ۳ سال بعد از تاریخ شروع میزنن.

شما وقتی برای مصاحبه میرید، باید مطمئن باشید از اینکه تاریخ I20 شما در سیستم کی هست و اینکه شماره سویس شما تغییر کرده یا نه. اینکه I20 جدید برای مصاحبه به دستتون برسه انقدر حیاتی نیست ولی سفارت باید بتونه با چک کردن شماره سویس I20 فعلی شما اطلاعات آپدیت شده رو ببینه. اصل دیفر کردن مشکل خاصی برای مصاحبه و ویزای شما ایجاد نمی کنه. خود من که برای ویزای دومم رفته بودم مصاحبه، طرف میدونست چه آش کلیرنسی میخواد برام بپزه، گفت من با فرض اینکه قراره دیفر کنی دارم باهات مصاحبه می کنم و عمرا به همین ترم نمی رسی.

برای توضیح بیشتر در مورد دیفر کردن FAQ بالای همین صفحه رو بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط christopherr نمایش پست ها
    با سلام

دوستان بنده از تاریخ I20 گذشته حالا دانشگاه قبول کرده که پذیرش منو تغییر بده به حدود یک ماه دیگه. سوالم اینه من برای پیک آپ باید i20 جدید ببرم یا نامه پذیرش جدید کافیه. دانشگاه گفته میتونه I20 جدید صادر کنه اما همونطور که میدونید رسیدنش به ایران کلی مصیبت داره و من وقتم محدوده. میخواستم بدونم اگه i20 جدید هم صادر باشه میتونم تصویرشو که دانشگاه احتمالا بهم میده چاپ کنم با خودم ببرم به جای اصل؟ چون تو سیستم سویس اطلاعات آپدیت شده دیگه نه؟

با تشکر
    بنده شرایطم دقیقا مثل شما بود. از سفارت ارمنستان پرسیدم به صراحت گفتن که:
    Please be advised that updated electronic information in
    the SEVIS system will be sufficient for picking up.

سلام

امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون همه در مورد I20 پرسیده بودن. من DS 2019 دارم که تاریخ اول جولای خورده و البته چون ویزام نیومده دانشگاه گفته که تاریخ رو یک ماه عقب تر میندازه. آیا باید یک فرم جدید DS 2019 برام صادر بشه؟ همون شماره sevis قبلی قبوله؟

لطفا اگر لینکی هست که بشه این اطلاعات رو از مستقیم از سفارت به درست آورد، ممنون میشم به اشتراک بگذارید. باسپاس

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون همه در مورد I20 پرسیده بودن. من DS 2019 دارم که تاریخ اول جولای خورده و البته چون ویزام نیومده دانشگاه گفته که تاریخ رو یک ماه عقب تر میندازه. آیا باید یک فرم جدید DS 2019 برام صادر بشه؟ همون شماره sevis قبلی قبوله؟

لطفا اگر لینکی هست که بشه این اطلاعات رو از مستقیم از سفارت به درست آورد، ممنون میشم به اشتراک بگذارید. باسپاس
    سلام
    از اونجا که میدونم شما از ارمنستان واسه ویزا اقدام کردی با اطمینان بهت میگم که یک DS با همون SEVIS قبلی برات صادر باید بشه و زمان پیک اپ کپی اونو تحویل سفارت بدی کافیه فقط حتما مکاتبه کن که با همون SEVIS قبلی برات صادر کنن.
    چیز واضحیه نیاز به توضیحات بیشتر نداره.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    سلام
    از اونجا که میدونم شما از ارمنستان واسه ویزا اقدام کردی با اطمینان بهت میگم که یک DS با همون SEVIS قبلی برات صادر باید بشه و زمان پیک اپ کپی اونو تحویل سفارت بدی کافیه فقط حتما مکاتبه کن که با همون SEVIS قبلی برات صادر کنن.
    چیز واضحیه نیاز به توضیحات بیشتر نداره.
    موفق باشید.
    ممنون از توضیحاتتون. فقط یک سوال دیگه. باید اصل فرم DS جدید رو هنگام ورود به آمریکا همراه داشته باشم؟ کپی مورد قبول نیست، نه؟

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون. فقط یک سوال دیگه. باید اصل فرم DS جدید رو هنگام ورود به آمریکا همراه داشته باشم؟ کپی مورد قبول نیست، نه؟
    خواهش میکنم. اینو مثل سوال قبل با قاطعیت نمیگم. اما فکر میکنم اصلش باید باشه تا مهر و امضا بشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه هفته پیش جواب آپلایم اومد و یه جا پذیرش دادن بهم. حالا تازه این هفته فرم های اولیه رو برام ایمیل کردن که پر کنم و گفتن بعدش I-20 رو صادر می کنیم که یه ماهی هم طول می کشه دستم برسه. از طرفی هم من چون مشمول سربازی هستم پاسپورت هم ندارم. با توجه به مراحلی که پیش رو دارم ( گرفتن I-20 +گذاشتن وثیقه سربازی+ آزاد کردن مدرک+ گرفتن گذرنامه+ گرفتن وقت سفارت+ ویزا) به نظرتون اصلا میرسم که 7 شهریور اونجا باشم؟یا کلا بیخیال شم و دوباره اپلای کنم امسال؟
    لطفا کمکم کنید، چون اگه بدونم نمیرسم بجای ابنکه دنبال این چیزا باشم میرم دنبال آزمونا تافل و جی ار ای خوندن دوباره.( با توجه به اینکه رنک دانشگاس خیلی خوب نیست فک نمی کنم دیفر کردن بصرفه باشه و همون دوباره خوندن شاید بنفعم باشه. البته نمیدونم. کسی هم نیس که بپرسم ازش:-(

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mortaza89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه هفته پیش جواب آپلایم اومد و یه جا پذیرش دادن بهم. حالا تازه این هفته فرم های اولیه رو برام ایمیل کردن که پر کنم و گفتن بعدش I-20 رو صادر می کنیم که یه ماهی هم طول می کشه دستم برسه. از طرفی هم من چون مشمول سربازی هستم پاسپورت هم ندارم. با توجه به مراحلی که پیش رو دارم ( گرفتن I-20 +گذاشتن وثیقه سربازی+ آزاد کردن مدرک+ گرفتن گذرنامه+ گرفتن وقت سفارت+ ویزا) به نظرتون اصلا میرسم که 7 شهریور اونجا باشم؟یا کلا بیخیال شم و دوباره اپلای کنم امسال؟
    لطفا کمکم کنید، چون اگه بدونم نمیرسم بجای ابنکه دنبال این چیزا باشم میرم دنبال آزمونا تافل و جی ار ای خوندن دوباره.( با توجه به اینکه رنک دانشگاس خیلی خوب نیست فک نمی کنم دیفر کردن بصرفه باشه و همون دوباره خوندن شاید بنفعم باشه. البته نمیدونم. کسی هم نیس که بپرسم ازش:-(
    مراحل وثیقه و پاسپورت و اینها رو نمی دونم چقدر طول بکشه. ولی اگه سوابق کاری یا رشته تون حساسه، باید دست کم ۲-۳ ماه (گاهی خیلی بیشتر) از زمان مصاحبه برای کلیرنس در نظر بگیرید و بعیده که به این ترم برسید و بهتره به فکر دیفر به ترم بهار باشید.

می تونید شانستون رو برای دانشگاههای بهتر امتحان کنید ولی دانشگاههای خوب معمولا برای ترم بهار پذیرش نمیدن و تا نتیجه اونها برای ترم پاییز سال بعد بیاد، ترم بهار دانشگاه فعلی رو هم از دست میدید. اگه به این دانشگاه برای ترم بهار برسید و بعدا داخل آمریکا ترنسفر کنید به دانشگاه دیگه عملی تره.

برای توضیح بیشتر در مورد late arrival و defer می تونید FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    در حال گذارندن دوره پسادکتری

من برای پسادکتری پذیرش گرفتم و اول آگوست تاریخی هست که تو فرم ds2019 به عنوان شروع دوره نوشته شده. 6 آوریل تو ارمنستان مصاحبه داشتم و هنوز جوابش نیومده. میخواستم بدونم اگر ویزا دیر بیاد و یا به علتی من یه مدت دیرتر از تاریخ شروع بخوام وارد آمریکا بشم نیاز به یک فرم ds جدید دارم؟برای پیک آپ ویزا چطور؟برای هر دو مورد نیاز به اصل فرم هست یا میشه کپیش رو ارائه داد؟
    چون دوره پسادکتری با دانشجویی فرق داره من اصلا نمیدونم آیا باید حتما طبق تاریخ ذکر شده در فرم وارد آمریکا بشم یا میتونم مثلا یک مدت دیرتر برم. البته فکر میکنم اگه ویزا دیر صادر بشه شاید بتونم اتمام دوره رو شیفت بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)