نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 272 از 282 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

نقل قول نوشته اصلی توسط sargardun نمایش پست ها
    من برای پسادکتری پذیرش گرفتم و اول آگوست تاریخی هست که تو فرم ds2019 به عنوان شروع دوره نوشته شده. 6 آوریل تو ارمنستان مصاحبه داشتم و هنوز جوابش نیومده. میخواستم بدونم اگر ویزا دیر بیاد و یا به علتی من یه مدت دیرتر از تاریخ شروع بخوام وارد آمریکا بشم نیاز به یک فرم ds جدید دارم؟برای پیک آپ ویزا چطور؟برای هر دو مورد نیاز به اصل فرم هست یا میشه کپیش رو ارائه داد؟
    چون دوره پسادکتری با دانشجویی فرق داره من اصلا نمیدونم آیا باید حتما طبق تاریخ ذکر شده در فرم وارد آمریکا بشم یا میتونم مثلا یک مدت دیرتر برم. البته فکر میکنم اگه ویزا دیر صادر بشه شاید بتونم اتمام دوره رو شیفت بدم.
    بستگی به دانشگاهتون داره. اگه تدریس هم قسمتی از کار شما باشه، نمی تونید خیلی دیرتر از شروع ترم وارد آمریکا بشید. اگه کارتون فقط تحقیق به صورت انفرادی باشه، احتمالا انعطاف پذیری بیشتری با شما خواهند داشت. باید ازشون بپرسید تا چه زمانی به شما اجازه میدن دیر وارد آمریکا بشید. مقررات J1 مقداری با F1 فرق میکنه ولی برای DS-2019 هم مثل I-20 اگه ۳۰ روز از تاریخش بگذره و وارد آمریکا نشده باشید، فایل سویس شما باطل میشه. بسته به شرایط دانشگاه ممکنه خودشون حتی قبل از ۳۰ روز هم فایل سویس رو باطل کنن. اگه کارتون به اینجاها نکشه و تاخیر ورود در حد چند روز باشه، با همون نامه ای که دانشگاه به عنوان موافقت با دیر رفتن به شما میده میتونید ویزا بگیرید و وارد آمریکا بشید و لزومی به صدور DS-2019 جدید نیست. یا اینکه می تونن تاریخ رو در سیستم آپدیت کنن و مشکل شما با همین حل میشه. ولی اگه تاخیر شما به سمت ۳۰ روز نزدیک بشه، ریسکش وجود داره که به هر دلیل ۳۰ روز رو رد کنید و فایل سویس باطل بشه.

یک نکته دیگه هم هست که با I20 فرق داره. I20 رو خود دانشگاه صادر می کنه ولی در مورد DS-2019 نحوه صدورش ممکنه متفاوت باشه. برخی مؤسسات تحقیقاتی یا دانشگاهها DS-2019 رو خودشون صادر نمی کنن و از طریق مؤسسات دیگه میگیرن. اگه لزومی برای صدور مجدد DS-2019 پیش بیاد، این تاخیر بیشتری ایجاد می کنه. این هم دلیل دیگه ای هست که باید از خیلی قبل با دانشگاه هماهنگی کنید که مشکل پیش نیاد.

توضیحات بیشتر در مورد late arrival رو می تونید در FAQ بالای همین صفحه ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من میخوام دانشگاهی که پذیرش بدون فاند داده را یک سال دیفر کنم؛ به دانشکده گفتم و اونم ایمیل رو فوروارد کرد به Grad school و الان ایمیل اومد که وضعیتت رو توی پروفایل چک کن و دیدم که با دیفر موافقت شده و ترم ورودی رو زده فال 2017 ولی گفته پذیرشت کامل نیست تا زمانی که تمکن مالی رو بفرستی.
    الان باید حتما همین الان بفرستم یا میشه وقتی که خواستم آی بیست صادر بشه بفرستم؟
    توی تقاضای دیفر گفته بودم مشکل مالی دارم ولی نمیدونم چرا دوباره میخواند چنین مدرکی رو.
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من میخوام دانشگاهی که پذیرش بدون فاند داده را یک سال دیفر کنم؛ به دانشکده گفتم و اونم ایمیل رو فوروارد کرد به Grad school و الان ایمیل اومد که وضعیتت رو توی پروفایل چک کن و دیدم که با دیفر موافقت شده و ترم ورودی رو زده فال 2017 ولی گفته پذیرشت کامل نیست تا زمانی که تمکن مالی رو بفرستی.
    الان باید حتما همین الان بفرستم یا میشه وقتی که خواستم آی بیست صادر بشه بفرستم؟
    توی تقاضای دیفر گفته بودم مشکل مالی دارم ولی نمیدونم چرا دوباره میخواند چنین مدرکی رو.
    ممنون
    باید موقعی که میخواهید I20 جدید صادر بشه بفرستید. گواهی بانکی معمولا ۳ تا ۶ ماه اعتبار داره. دانشگاههای مختلف فرق دارن و قاعده ثابتی وجود نداره. اگه سوال بیشتری در مورد گواهی بانکی داشتید میتونید در تاپیک مریوطه دنبال کنید. اونجا توضیحات زیادی در مورد گواهی بانکی هست.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

یکی از دوستان پرسیده بود اگه نامه late arrival از دانشگاه بگه بیشتر از ۳۰ روز بعد از تاریخ I20 (در این مورد ۴۷ روز بعد) میتونه بیاد، مشکل حله؟

همونطور که بارها تاکید کردم مهم اینه که برای خودتون این اطمینان ایجاد بشه که در صورت دیر رفتن امکان ثبت نام دارید. اگه ۳۰ روز از تاریخ I20 بگذره و وارد آمریکا نشده باشید، فایل سویس شما باطل میشه. در بعضی دانشگاهها ممکنه زودتر از ۳۰ روز هم فایل سویس رو ببندن و با فایل سویس باطل شده نمی تونید وارد آمریکا بشید.

کسی که چنین نامه ای با این فرصت طولانی بیشتر از ۳۰ روز داده، یا با مسؤول سویس دانشگاه هماهنگی نکرده که نتیجه اش اصلا جالب نیست (یعنی بسته شدن فایل سویس بعد از ۳۰ روز). یا اگه هماهنگی کرده باید مطمئن بشید که تاریخ I20 در سیستم سویس آپدیت شده. البته با توجه به سختگیری وزارت امنیت ملی در مورد تغییرات زیاد تاریخ I20 بعید می دونم که دانشگاه حاضر بشه در سیستم سویس تاریخ I20 رو به اندازه ۴۷ روز جابجا کنه.

برای توضیح بیشتر می تونید FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.

سلام

من میخواستم بپرسم طبق تجربه دوستان امکان دیفر فاندی که سال اولش TA هست وجود داره یا نه؟ راه حل دیگه ای به جز دوباره اپلای کردن سال بعد اگه داره هم اگه بفرمایید ممنون میشم.

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم بپرسم طبق تجربه دوستان امکان دیفر فاندی که سال اولش TA هست وجود داره یا نه؟ راه حل دیگه ای به جز دوباره اپلای کردن سال بعد اگه داره هم اگه بفرمایید ممنون میشم.

با تشکر
    این چیزا دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. تنها کسی که می تونه جواب دقیق بده دانشگاه خودتونه. برخی دانشگاهها احتیاج به اپلای کردن مجدد داره و برخی نه. برخی دانشگاهها پذیرش با TA رو میشه یک ترم یا حتی یک سال دیفر کرد. برخی دانشگاهها حتی یک ترم هم نمیشه.

سلام.
    من تاریخ آی بیستم 4 سپتامبر هست و الان کلیرنس هستم. از دانشکده پرسیدم و موافقت کرد بعدش از کسی که آی بیست را صادر کرده بود پرسیدم که میگه دانشکده باید بگه. اگه فقط نامه ساده نباشه و توی سیستم آپدیت کنه تاریخ آی بیست رو دیرتر کلیر میشم؟
    آخه خیلی شایع هست که سفارت به تاریخ آی بیست افراد هم نگاه میکنه و وقتی ببینه وقت هست، شاید کلیر نکنه زودتر...
    امیدوارم واضح توضیح داده باشم!
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

با سلام و عرض ادب و احترام

من دانشجوی ريترنينگ سال سوم هستم و از واحدهام فقط واحد تز باقی مونده. در حال حاضر منتظر جواب ویزا هستم ولی با روند کند سفارت ها می خوام برای ترم بعد فکری کنم.
    من ترم تابستون رو رجيستر کردم و به ایران اومدم.
    با توجه به این که اگه من به تاریخ لیت ارايول نرسم، دو اپشن رجيستر و ديفر رو دارم، می خواستم نظر شما رو بپرسم که کدوم می تونه برام بهتر باشه؟
    سوالی که راجع به رجيستر دارم اینه که اولا من اگه رجيستر کنم اینکار قانونيه؟ و آیا می تونم وسط ترم وارد آمریکا شم قانونا؟
    دوما با توجه به اینکه باند ترم بعدم TA هستش این امکان هست که بدون گرفتن stipend شهريم ويو شه؟
    از طرفی دیگه اگه دیفر کنم برای ترم اسپرينگ برای پیک آپ نیاز به ای بیست جديد دارم؟ سويسم دچار مشکل ميشه به خاطر یک ترم وقفه؟

ببخشید بابت گرفتن وقتتون
    سپاس

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من تاریخ آی بیستم 4 سپتامبر هست و الان کلیرنس هستم. از دانشکده پرسیدم و موافقت کرد بعدش از کسی که آی بیست را صادر کرده بود پرسیدم که میگه دانشکده باید بگه. اگه فقط نامه ساده نباشه و توی سیستم آپدیت کنه تاریخ آی بیست رو دیرتر کلیر میشم؟
    آخه خیلی شایع هست که سفارت به تاریخ آی بیست افراد هم نگاه میکنه و وقتی ببینه وقت هست، شاید کلیر نکنه زودتر...
    امیدوارم واضح توضیح داده باشم!
    ممنون

به شایعات خیلی توجه نکنید. بعد از اینکه پرونده شما به واشنگتن فرستاده بشه، سفارت در کلیرنس نقش زیادی نداره تا جواب استعلامهای سفارت از واشنگتن بیاد. الان که زوده برای نگرانی در مورد late arrival. اگه به زمان I20 خیلی نزدیک شدید و هنوز خبری از کلیرنس نشده بود، با دانشگاه تماس بگیرید که یا تاریخ I20 رو در سیستم آپدیت کنن یا نامه late arrival صادر کنن. برای توضیح بیشتر میتونید FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

من دانشجوی ريترنينگ سال سوم هستم و از واحدهام فقط واحد تز باقی مونده. در حال حاضر منتظر جواب ویزا هستم ولی با روند کند سفارت ها می خوام برای ترم بعد فکری کنم.
    من ترم تابستون رو رجيستر کردم و به ایران اومدم.
    با توجه به این که اگه من به تاریخ لیت ارايول نرسم، دو اپشن رجيستر و ديفر رو دارم، می خواستم نظر شما رو بپرسم که کدوم می تونه برام بهتر باشه؟
    سوالی که راجع به رجيستر دارم اینه که اولا من اگه رجيستر کنم اینکار قانونيه؟ و آیا می تونم وسط ترم وارد آمریکا شم قانونا؟
    دوما با توجه به اینکه باند ترم بعدم TA هستش این امکان هست که بدون گرفتن stipend شهريم ويو شه؟
    از طرفی دیگه اگه دیفر کنم برای ترم اسپرينگ برای پیک آپ نیاز به ای بیست جديد دارم؟ سويسم دچار مشکل ميشه به خاطر یک ترم وقفه؟

ببخشید بابت گرفتن وقتتون
    سپاس
    ترم تابستون چون واحد ندارید خیلی مهم نیست که وسط ترم برگردید آمریکا. ولی ترم بعدش که TA هستید، tuition waiver شما وابسته به کار شما به عنوان TA هست و نمی تونید خیلی دیر برید و اگه TA رو از دست بدید، ترم رو هم مجبور میشید حذف کنید به اضافه جریمه. معمولا برای TA ها بیشتر از ۲ هفته اجازه دیر رفتن نمیدن. ولی بعضی دانشگاهها حتی همون ۲ هفته رو هم اجازه نمیدن. باید از دپارتمان خودتون بپرسید چقدر به شما مهلت میدن. اگه ترم پاییز رو از دست بدید و وقفه تحصیلی بیش از پنج ماه بشه، فایل سویس رو می بندن و باید I20 جدید بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)