نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 273 از 282 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

سلام
    تاریخ I20 من 8 آگست هست و شروع کلاسام 22 آگست. چون هنوز ویزا ندارم به اینترنشنال سرویس دانشگاه ایمیل زدم و خواستم تاریخ i20 من رو در سیستم SEVP آپدیت کنن و برام نامه لیت ارایوال ایمیل کنن. جوابی که گرفتم اینه:

1- Unfortunately it is not so simply as to update the I-20 in the system and send a letter to authorize late arrival. Once we ‘update’ the I-20 with a later date (which would only be as late as 8/22) the system automatically records and issues that I-20 for printing. Your SEVIS ID will remain the same but the dates and signature would be needed on the newest one. You do have 1 month fromtodayto receive the updated one and enter for classes. Since you are only waiting for the stamp to be issued, you can consider the eship global option. Let us know your final decision. You would need that new I-20’s date put into the system, if you want the deferred date.
    وقتی گفتم گرفتن یک I20 جدید سخته و یک نامه لیت ارایوال کافیه برام این جوابو دادن:
    School does not officially begin until the 22nd of August, so you see our dilemma here. We are not able to authorize ‘late’ arrival. You can take the option of the I-20 updated in the system and this will help you at the port of entry if you should arrive after the 8th of August.

What you are requesting sounds like a confirmation that should come from your department, ( based on your question in the email) since you do not wish to update the date on the I-20.

به این ترتیب چکار کنم؟ بگم اسکن I20 رو برام بفرستن؟ آیا با پرینت I20 جدید و اصل I20 قبلی میتونم برم پیک آپ و آیا فرودگاه آمریکا ازم پرینت I20 رو قبول میکنن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

چه مواردی باید در نامه لیت ارایوال ذکر بشه؟
    ویرایش توسط Simon : July 25th, 2016 در ساعت 08:45 AM دلیل: ترکیب دو پست

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

اگه اصل I20 به دستتون برسه بهتره ولی نرسید هم جای نگرانی نیست. وقتی تاریخ I20 رو‌ در سیستم آپدیت کنن، حتی اگه اصل I20 جدید به دستتون نرسه مشکلی پیش نمیاد چون هم توی سفارت و هم توی فرودگاه می تونن با چک کردن شماره سویس شما ببینن که تاریخ در سیستم آپدیت شده. با دپارتمان هم حتما هماهنگ کنید که مطمئن باشید با دیر اومدن شما مشکل ندارن.

برای توضیح بیشتر می تونید FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام
    درخواست لیت ارایوال میتونه فانذی که رو بصورت فلوشیپه کنسل بکنه؟ من به یه سری دلایل نمیتونم سر وقت امریکا باشم خواستم دیفر کنم گفتن ممکنه فاندت بپره. در مورد لیت ارایوالم پرسیدم ولی ظاهرا استادم شک کردن به اینکه واقعا میخوام برم یا نه. جواب درستی نگرفتم که بالاخره چی میشه نتیجه. البته ویزام هنوز کلیر نشده و منتظرم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh_sam نمایش پست ها
    سلام
    درخواست لیت ارایوال میتونه فانذی که رو بصورت فلوشیپه کنسل بکنه؟ من به یه سری دلایل نمیتونم سر وقت امریکا باشم خواستم دیفر کنم گفتن ممکنه فاندت بپره. در مورد لیت ارایوالم پرسیدم ولی ظاهرا استادم شک کردن به اینکه واقعا میخوام برم یا نه. جواب درستی نگرفتم که بالاخره چی میشه نتیجه. البته ویزام هنوز کلیر نشده و منتظرم.
    تنها کسی‌ که میتونه جواب قطعی در مورد فاند بده همون استادی هست که فلوشیپ رو تامین کرده. براش مختصر و مفید توضیح بدید که تاریخ آماده شدن ویزای شما از سمت سفارت هنوز مشخص نیست و احتمالش هست که دیر حاضر بشه. زیاد توضیح بدید باعث گیج شدنش میشه. بپرسید که حد اکثر تا چه تاریخی دانشگاه یا دپارتمان اجازه ثبت نام برای همین ترم میده و اگه تا اون تاریخ ویزاتون حاضر نشده باشه مجبور میشید برای ترم بعد ثبت نام کنید. اینجوری فکر نمیکنه که سر کاره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    در حال گذارندن دوره پسادکتری

سلام. من برای ویزای تحقیقاتی j1 اقدام کردم. الان حدود 4 ماه هست که منتظر ویزا هستم گرچه نه ایمیل 11 سوالی رو دریافت کردم و نه رشته ام حساسه. توی فرم ds2019 تاریخ شروع رو اول آگوست زدن که خوب من نرسیدم. ازشون سوال کردم مشکلی با دیر رفتن من ندارن. البته نامه رسمی ندادن. پیشنهاد کردن چون سویس تا آخر سپتامبر فعاله اگر تا نیمه آگوست ویزا نگرفتم تو سیستم سویس رو آپدیت کنن از نیمه آگوست تا نیمه سپتامبر.

1. به نظرتون این راه درسته؟ من الان نمیدونم بعد از تاریخ شروع دوره بدون آپدیت سویس آیا پروسه کلیرنس انجام میشه یا اونها بعد از این تاریخ منتظر میمونن تا سویس آپدیت بشه.
    2. مورد دیگه اینه که اگر نامه late arrival نیاز هست آیا باید به سفارت فکس بشه یا فقط برای ورود به آمریکا باید داشته باشیمش. اصلا برای ویزای تحقیقاتی چنین چیزی نیاز هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین من بهشون بگم بالاخره سویس رو الان آپدیت کنن یا همون نیمه آگوست خوبه؟
    3. قرار شد هر وقت ویزام اومد برام j1 با تاریخ جدید رو یه جورایی سریع السیر بفرستن. آیا برای پیک آپ ویزا نیاز به این j1هست؟ یا فقط برای ورود به آمریکا بهش نیاز هست؟

رشته و دانشگاه

چیزی که برای شما می فرستن J1 نیست، فرم DS2019 اصلاح شده است. اگه تاریخ رو در سیستم آپدیت کنن، گرفتن DS2019 اصلاح شده خیلی حیاتی نیست. هر چند اگه DS2019 جدید رو بفرستن بهتره.

در مورد آپدیت کردن تاریخ در سیستم مهم اینه که قبل از بسته شدن فایل سویس اقدام کنید. حداکثر بعد از یک ماه از تاریخ اولیه اگه وارد آمریکا نشده باشید، فایل سویس بسته میشه.

اینکه واقعا نامه late arrival برای J1 لازمه یا نه بستگی به شرایط کار شما داره. چند پست بالاتر سؤال مشابهی رو جواب دادم. برای توضیح بیشتر در مورد دیر رفتن می تونید FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    چیزی که برای شما می فرستن J1 نیست، فرم DS2019 اصلاح شده است. اگه تاریخ رو در سیستم آپدیت کنن، گرفتن DS2019 اصلاح شده خیلی حیاتی نیست. هر چند اگه DS2019 جدید رو بفرستن بهتره.

در مورد آپدیت کردن تاریخ در سیستم مهم اینه که قبل از بسته شدن فایل سویس اقدام کنید. حداکثر بعد از یک ماه از تاریخ اولیه اگه وارد آمریکا نشده باشید، فایل سویس بسته میشه.

اینکه واقعا نامه late arrival برای J1 لازمه یا نه بستگی به شرایط کار شما داره. چند پست بالاتر سؤال مشابهی رو جواب دادم. برای توضیح بیشتر در مورد دیر رفتن می تونید FAQ بالای همین صفحه رو ببینید.

ممنون. نکته شگفت انگیز برای من اینه که همین امروز شماره ام بالاخره تو سایت اومد. شگفت انگیز به این خاطر که دیگه امیدی نداشتم.
    الان برای پیک آپ ویزا آیا من باید late arrival ارائه بدم؟
    سوال دومم اینه که اگر من تا آخر آگوست نتونم برم آیا باید سویس آپدیت بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال دقیق تر بپرسم. همون طور که گفتم امروز case number من اعلام شد در صورتیکه تاریخ شروع برنامه من اول آگوست هست و بنابراین برای فعال کردن سویس من باید تا آخر آگوست برم آمریکا. به احتمال ریاد من نتونم تا اون تاریخ وارد آمریکا بشم. در این صورت آیا اگر از دانشگاه بخوام که فقط سویس رو فعال نگه دارن کافیه یا باید ds جدید با تاریخ جدید داشته باشم؟ میدونم که با داشتن یه فرم ds جدید باید این فرم توسط آفیسر امضا بشه. ولی چون من تکلیفم معلوم نیست میخوام با همین فرمی که دارم ویزا رو پیک آپ کنم که اگر ds جدید برای ورود به آمریکا نیاز باشه که من دچار مشکل میشم چون امضای آفیسر رو نداره.

رشته و دانشگاه

در مورد DS2019 نمی دونم شرایط دقیقا مثل I20 هست یا نه. ولی خیلی وقته که I20 رو افسر امضا نمی کنه. احتمالا برای DS2019 هم باید همینطور باشه.

اگه فکر می کنید تا آخر آگست نمی تونید وارد آمریکا بشید، بلافاصله به دانشگاه اطلاع بدید که تاریخ DS2019 رو در سیستم آپدیت کنن. برای سفارت همین کافیه. البته باید فوری برای پیکاپ ویزا اقدام کنید. اگه بتونن فرم DS2019 جدید رو بفرستن بهتره.

Junior Member

سلام دوستان،

یک سوال داشتم:من احتمالا دیر میرسم به دانشگاه و با خوندن بحث های این تاپیک متوجه شدم ک اگه به تاریخ I-20 نمیرسیم مهم ترین کار آپدیت سویس ( با حفظ شماره قبلی سویس) و گرفتن late arrival از دانشگاه هستش ک تو فرودگاه نشون بدیم دیگه درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)