نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 274 از 282 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

دوستان من شرایطم به این صورته که ایمیل کلیرنس من وقتی اومد که تاریخ ای 20 من منقضی شده بود. دانشگاه گفت که قانون به این صورته که ای 20 جدید میدیم.

همه چی داشت به خوبی پیش میرفت که یه مشکلی پیش اومد و کلی این پروسه طول کشید. الان که تازه صادر کردن میگن که اسکنشو نمیتونیم بفرستیم و فقط باید پستی بیاد.

ولی گفتن که sevis number تغییری نکرده.
    با دانشگاه موضوع رو گفتن و اونا هم یک نامه لیت ارایول هم دادن

الان میخواستم بدونم برای پیک اپ حتما باید کپی ای 20 جدید هم همراه باقی مدارک بفرستیم؟ چون از تهران پیک اپ هم که سوال میکنم میگن باید یه کپی ازش باشه و خود سفارت دوبی هم میگه باید باشه ولی الان این مگه به این معنی نیست که شماره سویس اپدیت شده و سفارت هم به اون دسترسی داره، همونطور تو FAQ هم اشاره شده؟

ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا نمیتونم صبر کنم یک هفته تا ده روز دیگه ای 20 بیاد دستم بعد برم واسه پیک اپ. اینطوری ترمم از دست میره

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

رفتارهای دوبی خیلی قابل پیش بینی نیست. ولی به طور کلی سفارتها می تونن با چک کردن شماره سویس توی سیستم ببینن که تاریخ I20 آپدیت شده. در مورد شما که شماره سویس عوض نشده خیلی راحته. می تونید روی کپی I20 قبلی یک نامه ضمیمه کنید که دانشگاه تاریخ I20 رو آپدیت کرده. نامه Late arrival هم که دارید. موقع ورود به آمریکا هم افسر CBP می تونه ببینه که دانشگاه با دیر رسیدن شما مشکلی نداره و هماهنگیهای لازم رو انجام دادید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    رفتارهای دوبی خیلی قابل پیش بینی نیست. ولی به طور کلی سفارتها می تونن با چک کردن شماره سویس توی سیستم ببینن که تاریخ I20 آپدیت شده. در مورد شما که شماره سویس عوض نشده خیلی راحته. می تونید روی کپی I20 قبلی یک نامه ضمیمه کنید که دانشگاه تاریخ I20 رو آپدیت کرده. نامه Late arrival هم که دارید. موقع ورود به آمریکا هم افسر CBP می تونه ببینه که دانشگاه با دیر رسیدن شما مشکلی نداره و هماهنگیهای لازم رو انجام دادید.
    خیلی ممنون از جوابتون
    این نامه ای که گفتین با ای 20 قبلی ضمیمه کنم رو باید از دانشگاه بگیرم؟ تو نامه لیت ارایول نوشته شده که دانشگاه در حال پست کردن ای 20 جدید با تاریخ 30 آگوسته و تا اواسط سپتامبر هم بیاد مشکلی نیست. همینو ضمیمه کنم یا باید یه نامه جدا بگیرم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون
    این نامه ای که گفتین با ای 20 قبلی ضمیمه کنم رو باید از دانشگاه بگیرم؟ تو نامه لیت ارایول نوشته شده که دانشگاه در حال پست کردن ای 20 جدید با تاریخ 30 آگوسته و تا اواسط سپتامبر هم بیاد مشکلی نیست. همینو ضمیمه کنم یا باید یه نامه جدا بگیرم؟
    ممنون
    همین نامه که دانشگاه داده کافیه. می تونید علاوه بر این پرینت ایمیلی که دانشگاه گفته در I20 جدید شماره سویس تغییر نکرده ضمیمه کنید. اینجوری سفارت می تونه به راحتی اطلاعات I20 جدید رو در سیستم خودشون چک کنه.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام،
    من امروز کلیر شدم ولی مجبورم دیفر کنم، چوا تاریخ i-20 من 15 آگوسته و دانشگاه لیت ارایوال نمیده..
    دانشگاه میگه تا ۱۵ آٔم نمیرسی باید دیفر کنی‌ ..
    من الان خیلی استرس دارم ، شروع ترم بهار 16 ژانویه است
    من تا اواخر نوامبر وقت دارم پیکاپ کنم (Admin Process Expires On November 23th)
    میخواستم مطمین بشم که بعد از پیکاپ ۳ ماه وقت دارم وارد آمریکا شم؟ و این به نوع ویزا (سینگل و مالتیپل) ربطی نداره؟
    دانشگاه گفته اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر I-20 بهار رو صادر میکنه. میشه به من بگین چجوری پیکاپ کنم که به ترمم برسم؟
    آخه بعضیا میگن این تاریخی که سفارت الان تو سایت زده برای Admin Process Expiration همین زوی ویزا بعنوات اعتبار میاد یعنی من هر موقع پیکاپ کتم فقط تا همون اواخر نوامبر وقت دارم وارد آمریکا بشم. این غلطه مگه نه؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنین ..

یه دنیا ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من دانشگاهی که فاند نداشت رو دیفر کردم به فال 2017 و خیلی سریع موافقت شد و دوباره توی پروفایلم نامه ای جدید اومده که پذیرش 2017 شده...
    الان باید قبول کنم آفر رو یا صبر کنم تا ددلاینی که فرصت هست معمولا (مثلا 15 آوریل 2017!)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    تنها کسی‌ که میتونه جواب قطعی در مورد فاند بده همون استادی هست که فلوشیپ رو تامین کرده. براش مختصر و مفید توضیح بدید که تاریخ آماده شدن ویزای شما از سمت سفارت هنوز مشخص نیست و احتمالش هست که دیر حاضر بشه. زیاد توضیح بدید باعث گیج شدنش میشه. بپرسید که حد اکثر تا چه تاریخی دانشگاه یا دپارتمان اجازه ثبت نام برای همین ترم میده و اگه تا اون تاریخ ویزاتون حاضر نشده باشه مجبور میشید برای ترم بعد ثبت نام کنید. اینجوری فکر نمیکنه که سر کاره.
    ممنونم. بهشون ایمیل زدم. امیدوارم نامه رو بدن بهم.
    من وقت ندارم. باید فردا مدارکمو بفرستم برای پیکاپ . میشه با آی توئنی قبلی پیکاپ کنم و اگه دانشگاه تمدید کرد توی فرودگاه نامه ی لیت ارایوالو نشون بدم؟ چون اگه وایسم تکلیف اون مشکلم حل شه عملا به این ترم نمیرسم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشگاهی که فاند نداشت رو دیفر کردم به فال 2017 و خیلی سریع موافقت شد و دوباره توی پروفایلم نامه ای جدید اومده که پذیرش 2017 شده...
    الان باید قبول کنم آفر رو یا صبر کنم تا ددلاینی که فرصت هست معمولا (مثلا 15 آوریل 2017!)
    ممنون
    مهلت ۱۵ اپریل برای قبول کردن آفر مال دانشگاههایی هست که فاند میدن. اگه فاند ندارید، اون تاریخ ۱۵ اپریل خیلی اهمیتی نداره.

در ضمن اگه فکر می کنید این دانشگاه برای سال بعد هم فاند نمیده، بهتره GRE و تافل رو دوباره بدید و سعی کنید از دانشگاههای دیگه پذیرش با فاند بگیرید. حتی اگه برای دانشگاه فعلیتون کلیر شده باشید، با ویزایی که الان یا حتی چند ماه دیگه به شما بدن نمی تونید برای ترم پاییز ۲۰۱۷ وارد آمریکا بشید و باید پروسه ویزا رو از نو شروع کنید. بنابراین بهتره که پذیرش با فاند داشته باشید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh_sam نمایش پست ها
    ممنونم. بهشون ایمیل زدم. امیدوارم نامه رو بدن بهم.
    من وقت ندارم. باید فردا مدارکمو بفرستم برای پیکاپ . میشه با آی توئنی قبلی پیکاپ کنم و اگه دانشگاه تمدید کرد توی فرودگاه نامه ی لیت ارایوالو نشون بدم؟ چون اگه وایسم تکلیف اون مشکلم حل شه عملا به این ترم نمیرسم.
    شما در پیغام قبلیتون گفته بودید هنوز کلیر نشدید. الان کلیرنستون اومده؟ اگه بدون تایید دانشگاه برای گرفتن ویزا اقدام کنید و بعد دانشگاه بگه فاند پریده یا اینکه نمی تونید دیر برید، گرفتن ویزا فقط شرایط شما رو پیچیده می کنه. اگه الان ویزای سینگل بگیرید تاریخ اعتبارش ۹۰ روزه و غیر ممکنه با این ویزا بتونید برای ترم بهار وارد آمریکا بشید.

سلام
    دوستان در شرایطی که قراره دو هفته دیرتر از تاریخ ای توانی وارد امریکا بشیم، ایا باید در فرودگاه نامه خاصی را نشون بدیم؟یا همین که یونی اوکی داده که دیر رسیدم ما رو ریپورت میکنه کافی هست؟ منظورم اینه وجود نامه الزامی است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)