نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 277 از 282 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

نقل قول نوشته اصلی توسط pkk2000 نمایش پست ها
    دوستان من 4 می انکارا مصاحبه بودم و هنوز خبری از ویزا نیست تاریخ I-20 - بیست و دو اگوست بود ، من دارم ترم رو به spring دیفر می کنم. الان باید درخواست I-20 جدید بدم اگه کیلرنس کامپلیتشد ویزا رو با اون جدیده پیک اپ کنم؟ یا فقط این که
    I-20 جدید تو فرودگاه امریکا ارائه بدم کافیه؟ نکته خاصی داره این پروسه؟ الان باید به سفارت اطلاع بدم دیفر گردم؟ چه جوری اینا نه تلفن و نه ایمیل چواب میدن؟ اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنند. ممنون و ممنون
    اگه فکر میکنید تا آخر آگست ویزاتون حاضر نمیشه و دانشگاه هم به شما اجازه دیر رفتن (مثلا تا هفته اول سپتامبر) نمیده، مجبورید دیفر کنید. وقتی دیفر کردید، به سفارت اطلاع بدید. توضیح بیشتر رو در FAQ بالای همین صفحه می تونید بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    اگه کسی ویزاش مالتی باشه (البته هنوز به دستم نرسیده و نمیدونم چیه!) و به دلیل دیر پیکاپ کردن به لیت ارایوال این ترم نرسه، میتونه بره همون دانشگاه برای ترم بعد (شماره سویس عوض نشه) یا اون شرط 90 روز اعتبار که برای سینگل هست نمیذاره؟
    لطفا اگه 100% مطمئن هستین جواب بدین...
    اگه فاندش کم بشه یا اصلا قطع بشه برای ترم بعد، چطور؟ (این سوال یکی دیگه از دوستامه که نرسید به این ترم و دیفر کرده ولی فاندش پریده فعلا متاسفانه-احتمال داره دوباره بگیره البته)
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    اگه کسی ویزاش مالتی باشه (البته هنوز به دستم نرسیده و نمیدونم چیه!) و به دلیل دیر پیکاپ کردن به لیت ارایوال این ترم نرسه، میتونه بره همون دانشگاه برای ترم بعد (شماره سویس عوض نشه) یا اون شرط 90 روز اعتبار که برای سینگل هست نمیذاره؟
    لطفا اگه 100% مطمئن هستین جواب بدین...
    اگه فاندش کم بشه یا اصلا قطع بشه برای ترم بعد، چطور؟ (این سوال یکی دیگه از دوستامه که نرسید به این ترم و دیفر کرده ولی فاندش پریده فعلا متاسفانه-احتمال داره دوباره بگیره البته)
    ممنون
    در FAQ بالای همین صفحه توضیح دادم با لینک به تجربه کسی که این اتفاق براش افتاده.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام، من ماه مي مصاحبه داشتم ولي هنوز تو پروسه كيرنس هستم. دانشگاه ديفر براي بهار نداشت و مجبور شدم ديفر كنم به پاييز آينده. سوال من اينه كه آيا سويس كه اعتبارش يكساله است تا اون موقع باطل ميشه و من بايد حتما مجدد مصاحبه كنم؟ دانشگاه مشكلي نداره كه فقط تاريخ شروع روي همون I20 تغيير بده ولي آيا اين كار بدرد ميخوره؟ چون اگر من كلير بشم حداكثر تا ٤ ماه بعدش بايد وارد آمريكا بشم ولي خب تاريخ كلير شدن مشخص نيست... ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنيد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sehoma نمایش پست ها
    سلام، من ماه مي مصاحبه داشتم ولي هنوز تو پروسه كيرنس هستم. دانشگاه ديفر براي بهار نداشت و مجبور شدم ديفر كنم به پاييز آينده. سوال من اينه كه آيا سويس كه اعتبارش يكساله است تا اون موقع باطل ميشه و من بايد حتما مجدد مصاحبه كنم؟ دانشگاه مشكلي نداره كه فقط تاريخ شروع روي همون I20 تغيير بده ولي آيا اين كار بدرد ميخوره؟ چون اگر من كلير بشم حداكثر تا ٤ ماه بعدش بايد وارد آمريكا بشم ولي خب تاريخ كلير شدن مشخص نيست... ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنيد.
    اگه بتونيد ويزا رو در مدت اعتبار يك ساله سويس بگيريد كافيه. توضيح بيشتر رو در تاپيك سويس مي تونيد بخونيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

با سلام

من مجبور شدم که ترمم رو defer کنم به شهریور 96 سال دیگه و من تاریخ فارغ التحصیلیم 94/10/30 هستش. به نظرتون بهترین کار برای اینکه مشمول نشم و مشکل سربازی پیدا نکنم چی هست؟

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sameti نمایش پست ها
    با سلام

من مجبور شدم که ترمم رو defer کنم به شهریور 96 سال دیگه و من تاریخ فارغ التحصیلیم 94/10/30 هستش. به نظرتون بهترین کار برای اینکه مشمول نشم و مشکل سربازی پیدا نکنم چی هست؟
    سلام.
    تا جایی که من میدونم شما وثیقه گذاشته ای و قرار بوده تا تاریخی درست رو شروع کنی و الان به خاطر ویزا یا هر مورد دیگه ای نرفته ای. چون تا تاریخ شروع درست از کشور خارج نمیشی (برای خارج شدن بعد از ویزا گرفتن دوباره باید بری امور دانشجویان وزارت علوم و اطلاع بدی تا مجوز خروج خطاب به اداره گذرنامه صادر بشه) شما انصراف داده حساب میشی و این معافیت تحصیلیت لغو میشه و شما دقیقا یکسال وقت داری دفترچه پست کنی تا غیبت نخوری.
    اگه قبلا انصراف نداده ای و در این حین پذیرشی بگیری (یا همون دیفر به فال 2017) دوباره میتونی بری و معافیت تحصیلی بگیری و اگه حتی سربازی باشی، مرخص میشی ولی اگه قبلا یه بار دیگه انصراف داده ای باید بری سربازی و بعدش هر کاری خواستی میکنی!
    اون وثیقه رو نمیدونم باید پس بگیری یا نه (وثیقه هم به جای 15 شده 20 فکر کنم و 10% هم بانک ها اضافه تر میگیرند).
    جالا شما حتما حتما برو از امور دانشجویان بازم بپرس (از اون ساختمونی که شبیه بانک ها باجه دار هست) تا مطمئن بشی و فرق داشت بیا اینجا بگو.
    (مدیر عزیز هم میتونه جای بهتری برای این پست مثلا در تاپیک سربازی و ... پیدا کنه که مرتبط تر باشه)
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام.
    طبق FAQ که آقا مهراد زحمتش رو کشیده اند، با ویزای سینگل مهلت هست برای وارد شدن (همون حدود 90 روز) ولی برای مالتی یکم مبهم گفته اند و گفته اند نمیتونه فرد هر وقت خواست پاشه بره و سیاست ها در این مورد برای سینگل و مالتی یکسان هست. الان مالتی هم 90 روز مهلت داره برای وارد شدن یا چون 2 سال اعتبار داره طبق خود ویزا، بیشتر از 90 روز هم میشه؟
    اگه فرض بشه دانشگاه با دیفر موافقت کنه (بعد از پیکاپ و نرسیدن به لیت ارایوال) و سویس هم تغییر نکنه، میشه با ویزای مالتی ترم دیگه رفت؟!
    ممنون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    طبق FAQ که آقا مهراد زحمتش رو کشیده اند، با ویزای سینگل مهلت هست برای وارد شدن (همون حدود 90 روز) ولی برای مالتی یکم مبهم گفته اند و گفته اند نمیتونه فرد هر وقت خواست پاشه بره و سیاست ها در این مورد برای سینگل و مالتی یکسان هست. الان مالتی هم 90 روز مهلت داره برای وارد شدن یا چون 2 سال اعتبار داره طبق خود ویزا، بیشتر از 90 روز هم میشه؟
    اگه فرض بشه دانشگاه با دیفر موافقت کنه (بعد از پیکاپ و نرسیدن به لیت ارایوال) و سویس هم تغییر نکنه، میشه با ویزای مالتی ترم دیگه رفت؟!
    ممنون
    در صورتی که دیفر کنید و شماره سویس تغییر نکرده باشه و فایل سویس بسته نشده باشه، می تونید برای ترم بعد برید. در FAQ بالای صفحه در این مورد توضیح هست با لینک به تجربه کسی که با این شرایط رفته. البته دردسرش زیاده. برای همین همیشه تاکید می کنم اگه مطمئن نیستید که به این ترم می رسید، الکی ویزا رو پیکاپ نکنید.

دوستان سلام. من یک سوالی برام پیش اومده. من قرارداد اسیستی داشتم با فاند کامل برای ترم پاییز2016 و بهار2017. ولی چون به علت کلیرنس مجبور شدم دیفر کنم دانشگاه یک قرارداد جدید باهام بسته که خب مال ترم بهار 2017است.(یعنی فقط ترم دوم سال تحصیلی جاری). از طرفی فرم i20 جدید که برام صادر میشه یکساله است و پوشش مالی دوترم را میخواهد یعنی بهار 2017 و پاییز 2017. ولی خب چون قرارداد فاندم مال این ترمه فقط، عملا تو i20 میخوره که انگاری نصف فاند دارم و باید هزینه یک ترم را بانک استیتمنت نشون بدم. میخواستم بدونم وقتی میخام برم پیک اپ و سفارت i20 جدید را میخاد؛ اینکه فاند نصف شده و انگار 50 % فاند دارم مشکلی نداره؟ممنون از راهنمایی عالی همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)