نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 282 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

راجع به ويزا، هم مثل اينکه بعضي از دوستان ميرن اروپا! من اطلاعي از موقعيت و شرايطشون ندارم. ولي 1 نفر که با هم 1 دانشگاه قرار بريم هنوز i-20 ايش نيومده و داره واسه يک کشوراروپايي اقدام ميکنه که بره ويزا رو از اونجا بگيره.
    سلام
    مرسى از جواب و دلداريتون
    ميشه اگه راجع به ويزا از اروپا اطلاع پيدا كرديد توى فروم بگيد تا هم من و هم خيليهاى ديگه كه براشون ميتونه راهگشا باشه استفاده كنند؟

راستى من 1 كم ترسيدم از اين پست شما، مگه ديفر كردن اينقدر ريسكش بالاست كه بايد تا آخرين نفس مبارزه كنيم تا مجبور به ديفر نباشيم؟! ???

خيلى ممنون
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط *alireza*

راستى من 1 كم ترسيدم از اين پست شما، مگه ديفر كردن اينقدر ريسكش بالاست كه بايد تا آخرين نفس مبارزه كنيم تا مجبور به ديفر نباشيم؟! ???
    نه منظورم اين نبود که کار خطرناکيه. منظورم اينه که تلاشتونو بکنين تا زودتر از بلاتکليفي و استرس راحت شين.
    راستش من اصلا دنبال اروپا نبودم و نيستم. ولي چشم، اگه فهميدم شما هم خبر ميکنم.

یه مطلبی رو در مورد Grant , fellowship , RA و defer کردن بگم که حواستون باشه:
    معمولا استادهایی که به دانشجو پول میدن با یه جایی قرارداد بستن و این پول رو از یه منبع خارج دانشگاه مثل NSF گرفتن. اون منبع مالی استاد رو موظف میکنه که تا یه تاریخ خاصی پروژه رو شروع کنه و یا براش دانشجو بگیره. اگر تا اون تاریخ استاد نتونه دانشجو بگیره و یا کار رو شروع کنه پول میپره. واسه همین هست که معمولا تو سایت دانشگاهها مینویسه که در صورت defer کردن تضمینی برای پرداخت پول نیست. بهتره در این موارد حتما از استاد بپرسید که اگه یک ترم دیر بیاید پولی در کار هست یا نه.
    HONESTY<br />is the best policy

Junior Member

پیش فرض سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

Pink Floyd: لطفا" تمامی سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید:

Hi friends
    how many weeks could I have for late arrival?
    I saw in the forum that some one said 2 weeks, is it the max or some of you could take longer time?
    what should I do if I want to go to USA by 2-3-or4 weeks delay.?

i have admission from Wisconsin-Milwaukee for Phd with fund which can covers my tuition fee but not all the life expenditure
    'I might have to defer due to late interview.
    thanks

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

این دو هفته تاخیر رو از کجا دیدین؟ من فکر نمی کنم تاخیر اصلا مجاز باشه. مگر با نامه دانشگاه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    این دو هفته تاخیر رو از کجا دیدین؟ من فکر نمی کنم تاخیر اصلا مجاز باشه. مگر با نامه دانشگاه
    I have read it in this forum
    and as far as I know you have to ask the university and the majority of them accept this as long as you have convinced reason

Junior Member

اگه از دانشگاه نامه تاخیر نبری دپورت میشی. حتما از دانشگاه بگیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tisape
    اگه از دانشگاه نامه تاخیر نبری دپورت میشی. حتما از دانشگاه بگیر.
    thanks,
    nut what is the maximom priod?
    2 weeks?, 3 weeks? 4 weeks?
    how much?

thanks
    nut what is the maximom priod?
    2 weeks?, 3 weeks? 4 weeks?
    how much?
    [/quote

I think it just depends on your university and there is no definite time for that
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

farzam2007
    Guest

اگه clearence طولانی بشه و دانشگاه هم defer کردن fund رو قبول نکنه آیا میشه پیشنهاد پذیرش و فاند یه دانشگاه دیگه رو به جای رد کردن ، Defer کرد و موقع pickup ویزا با پذیرش این دانشگاه ویزا رو گرفت ؟(موقع مصاحبه ویزا با پذیرش دانشگاه اول مصاحبه انجام شده)!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)