نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 282 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : چند ترم Differ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    اگه clearence طولانی بشه و دانشگاه هم defer کردن fund رو قبول نکنه آیا میشه پیشنهاد پذیرش و فاند یه دانشگاه دیگه رو به جای رد کردن ، Defer کرد و موقع pickup ویزا با پذیرش این دانشگاه ویزا رو گرفت ؟(موقع مصاحبه ویزا با پذیرش دانشگاه اول مصاحبه انجام شده)!
    امکان همچین کاری برای ویزای آمریکا وجود نداره.
    شما اگه بخوای با یه I-20 دیگه وارد آمریکا بشین باید همه مراحل شامل مصاحبه و clearance رو دوباره طی کنید.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

thanks
    have u known any one who could take one month late arrival
    do u remember his/her situation?

نقل قول نوشته اصلی توسط ahuramazda
    thanks
    have u known any one who could take one month late arrival
    do u remember his/her situation?

Hi, not one month. But one of my friends got there late due to visa issues but it was just 1 week later
    She got a letter from the university she was admitted to avoid problems
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

Hi
    As I can remember, one of my friends had delay about 3 weeks or more last year, she had a letter from her university and as I know she did not have any problem in US airport.
    The university send a letter to her which indicated that "this student can be here with any delay and there is not any problem" .
    Ask it from your university.

من می خوام دیفر کنم و برم قبرس مصاجبه. اما نگران اینم که باز i20 نزدیک شروع ترم برسه که دردسر وقت گرفتن و زمان کلیر شدن و ... هست.
    کسی می دونه آیا در صورت دیفر دانشگاهها ممکنه i20 رو زود بفرستند؟ مثلا می شه حدودای مهر و آبان رفت مصاحبه؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

سوال من زمان مصاحبه نبود. من می دونم که اگه 6 ماه قبل از شروع ترم ویزا آماده باشه مشکلی نیست. سوالم در مورد اینه که آیا دانشگاهها می تونند i20 رو مثلا 5، 6 ماه قبل از شروع ترم بفرستند؟ البته احتمالا این هم تو هر دانشگاه متفاوته و شاید اصلا پرسیدن نداره!
    اما به هر حال اگه کسی می دونه ممنون می شم کمک کنه.. باید هر چه زودتر تصمیم بگیرم که با همین i20 ترم پاییز برم مصاحبه (و به دلیل کلیرنس دیفر کنم) و یا کلا دیفر کنم و با خیال راحت حدودای مهر با i20 جدید برم مصاحبه
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

سلام
    می تونن زودتر بفرستن. مثلا من یکی از پذیرش هامو دیفر کردم و همون موقعی که از دانشگاهی که می خواستم برم I20 اومد از اونی که دیفر کرده بودم هم رسید. یعنی مثلا یه ماه پیش یه I20 برای ترم spring برام اومد.

Junior Member

سلام دوستان

این نامه late arrival حتما باید اصلش باشه؟ یعنی با دی اچ ال بفرستن برامون؟ یا اگه همون اسکن نامه یا پرینت ایمیل هم ببریم مشکلی نیست.

زمان late arrival تا پایان ترمیمه. مثلا یکی از دوستان من که 18 آگوست ترمش شروع می شد برایش late arrival تا 9 سپتامبر صادر کردند و اون چون چند روز دیر رسیده بود (25 آگوست) پرینت نامه را با خودش برده بود ولی آن ها نگاه نکرده بودند.

Senior Member

اگه کسی دو روز دیرتر از تاریخ I20 بره چه اتفاقی می افته؟
    من به دانشگاه میل زدم و گفتم مشکلمو. گفتم که late arrival letter می نویسین؟
    گفتن که نمینویسیم و شما هم لازم نداری. Note that the I-20 say “expected” and not “required” date.
    بعدش هم گفتم معمولا دانشجوها a few days دیرتر از اون تاریخ بدون مشکل میان.
    حالا به نظر شما چی کار کنم من؟ ممکنه مشکل ساز بشه؟ مثلا به خاطر 2 روز آدمو deport کنن؟؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)