نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 282 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

سلام.
    فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    من وضعیت مشابه شما رو دارم.
    یکی از دانشگاهام رو Defer کردم به ترم Spring. و اون همون دانشگاهی هست که می خوام برم.
    I-20 رو برای من هفته پیش فرستادن و تاریخ شروع رو برام January زدن. البته خود دانشگاه برنامه اش برای انجام کارهای مربوط به دانشجوهای ترم بهار دیرتر بود. من بهشون من بهشون ایمیل زدم و گفتم که می خوام زودتر برم سفارت و خواهش کردم برام بفرستن.
    در مورد ویزا هم چک کردم. نمی شه زودتر از 4 ماه قبل از شروع ترم به سفارت مراجعه کرد. بنابراین من هم همون September و یا Ocotber برای ویزا می رم.

Junior Member

پیش فرض Defer

Dear Friends,
    I have reeived an offer from an American university,
    they want to issue I-20 now, which is quiet late clearly,
    so,
    my question is how should I behave, for example let them issue I-20 now and then say it was late and ask another one, or
    tell them now and ask to defer?, please let me know if somebody has the same experience.
    Best.

پیش فرض پاسخ : Defer

If I were you, I would get the I-20 and and apply for Visa, even late. If you don't get the Visa or get cleared late, then you can ask for a defer and then they would prepare a NEW I-20 form for the new semester.
    Good Luck.
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Dear Mighty,

I had offers from several universities in US, and i did both of what you had mentioned. I mean I asked some of them to defer my admission before they would issue my first I-20 for Fall, and i asked others to send me the I-20 for fall and then asked to re-issue a new one after my deferal for spring. However, I kept one of them for Fall 2008 and did not ask for the deferral of that, and fortunately I could make an appointment in Dubai and i was accepted a few days ago

Good Luck

Junior Member

با سلام
    شما که دیفر کردید I-20 قبلی رو پس فرستادید یا نه؟
    دانشگاه من گفته که I-20 رو پس بفرست با توجه به اینکه سفارت رو با I-20 فعلی می خواهم برم و sevis-fee رو هم با اطلاعات همین I-20 باید پر کنم I-20 فعلی رو بعدا برای زمان pick-up یا ورود به آمریکا نیاز دارم یا اگه پس بفرستم مشکلی نداره؟

با تشکر
    سینا

saeede83
    Guest

یعنی شما می خواین با یه I-20 دیگه غیر از اون دانشگاهی که می خواین برین، برین سفارت؟

سلام.

ببین شما برای دیفر کردن، باید I-20 رو پس بقرستی تا یه I-20 جدید برات صادر کنن. تا جاییکه من میدونم شما میتونی الآن با همین I-20 که داری بری سفارت و کارای ویزات رو انجام بدی. اونجا، کپی I-20 رو نگه میدارن و اصلشو بهت برمیگردونن. بعد که برگشتی ایران، برو ازش یه کپی زاپاس هم بگیر ( و در صورت امکان، برای محکم کاری ببر دادگستری برابر با اصلش کن) و اصلشو واسه دانشگاه پس بفرست.

البته بازم به نظر من بهتره صبر کنی شاید clearence به موقع اومد. اگه نیومد بعدش پس بفرست تا برات I-20 جدید صادر کنن. شماره sevis که بالای I-20 نوشته برای I-20 جدیدت مثل همون قبلیه ( برای من که اینجوری بود - میتونی از بقیه دوستانی که دیفر کردن هم بپرسی) پس مشکلی برات ایجاد نخواهد کرد. بهترین کار اینه که واسه دانشگاهت یه ایمیل بزنی و قضیه رو واسشون توضیح بدی. اونا خودشون راهنماییت میکنن. منو که همینجوری راهنمایی کردن که برات توضیح دادم.

To saeede83:
    سوال شما از من بود؟

Junior Member

To saeede83
    من I-20 دانشگاه مورد نظرم رو دارم و با همون می خوام برم سفارت نه با یه I-20 مال دانشگاه دیگه.مسئله من سر defer کردن و پس فرستادن I-20 بود که pakdelite جواب سوال منو داد.

To pakdelite
    متشکر از پاسختون

Junior Member

سلام
    من براي فال 2008 پذيرش دارم و بايد 11آگوست دانشگاه باشم ولي 26 جون از مصاحبه دبي رد شدم و كل محاسبات به هم ريخت الان دارم سعي ميكنم براي 29 جولا يوايه قبرس وقت بگيرم. حالا چند تا سوال از دوستان داشتم
    اول اينكه الان بهتره كه ديفر كنم و يا بهتره كه late Arrival از دانشگاه بگيرم
    دوم اينكه با استاد مستقيماً در تماس نيستم. براي اينكه ديفر كنم با يد با كدوم قسمت تو دانشگاه تماس بگيرم
    سوم اسنكه تاكي امكان ديفر كردن ترم برام وجود داره
    ممنون از همگي

saeede83
    Guest

فعلا دیفر نکنین، شاید هم زود کلیر شدین، هرچند اگه رشتتون فنیه یک کمی بعیده که 29 جولای برین مصاحبه و 11 آگوست بتونین به ترمتون برسین ولی شرایطتون رو یبرای دانشکده توضیح بدین ببینین راه حل اونا چیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)