نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 52 از 282 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    تاريخ I20 من 10 ژانويه است. اما استادم گفته كه اگر تا اول فوريه هم تاخير داشته باشم مشكلي نيست. دانشگاه مي‌خواد برام يك I20 جديد با تاريخ 1 فوريه بفرسته. با توجه به اين‌كه من ديفر نكردم و به ترم spring بعد مي‌رسم، آيا صدور يك I20 جديد برام مشكل درست نمي‌كنه؟ اگر از دانشگاه بخوام كه فقط يك نامه late arrival برام بفرسته و من با همون I20 قبليم براي pick up اقدام كنم، با توجه به فاصله زياد بين تاريخ I20 و تاريخ ورودم به آمريكا (10 ژانويه و يك فوريه) آيا مشكلي برام ايجاد نمي‌شه؟
    اگه late arrival داشته باشی‌ بعیده مشکلی‌ پیش بیاد. من late arrival بیشتر از ۲۰ روز هم دیدم.

ولی‌ I-20 جدید هم مشکلی‌ ایجاد نمیکنه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    تاريخ I20 من 10 ژانويه است. اما استادم گفته كه اگر تا اول فوريه هم تاخير داشته باشم مشكلي نيست. دانشگاه مي‌خواد برام يك I20 جديد با تاريخ 1 فوريه بفرسته. با توجه به اين‌كه من ديفر نكردم و به ترم spring بعد مي‌رسم، آيا صدور يك I20 جديد برام مشكل درست نمي‌كنه؟ اگر از دانشگاه بخوام كه فقط يك نامه late arrival برام بفرسته و من با همون I20 قبليم براي pick up اقدام كنم، با توجه به فاصله زياد بين تاريخ I20 و تاريخ ورودم به آمريكا (10 ژانويه و يك فوريه) آيا مشكلي برام ايجاد نمي‌شه؟
    نه صدور i20 جديد مشکلي ايجاد نميکنه. شما وقتيم که برين اونجا هر از چند گاهي به علتهاي مختلف ممکنه که i20جديد واستون صادر شه. منم دفعه قبل بجاي late arrival letter يه i20 جديد واسم صادر کردن و بعدشم که ديفر کردم دوباره يکي ديگه. من خودم i20 رو مطمئن تر از late arrival letter ميدونم.

Junior Member

سلام.
    من ویزای J1 دارم و شروع دوره من در DS-2019 اول ژانویه 2009 قید شده، ولی من میخوام اواسط ژانویه (دقیقا یک روز قبل از expire شدن ویزا) برم آمریکا. حالا من برای ورود به آمریکا نیاز به نامه ای از دانشگاه دارم (مثلا late arrival)؟ دانشگاه قبلا به من نوشته بود که تا 30 ژانویه باید check-in کنم.
    ممنون از جوابتون.
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

شما حداکثر تا تاریخی که در DS درج شده باید وارد آمریکا بشین در غیر این صورت late arrival نیاز خواهید داشت
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

mfsouzanchi
    Guest

[سلام دوستان
    من differ کرده بودم و i20 جدید برام صادر شده که sevis number تغییر کرده. ممنون میشم راهنمایی کنید که برای تغییر sevis number در چه سایتی چه کار کنم. درضمن من در قبرس اقدام کرده بودم.
    ممنون

من تاریخ ورودم در I-20 ، پنجم ژانویه زده. دانشگاه میخواد یک I20 جدید با تاریخ 11 فوریه برایم صادر کنه. این را هم می دانیم که زودتر از 30 روز از تاریخ I20 نمیتوان وارد خاک آمریکا شد. یعنی با I20 جدید میتونم از تاریخ 11 ژانویه به بعد و نه زودتر وارد آمریکا بشم. من هم در حال طی پروسه کلیرنس هستم.

حالا فرض کنید من حدود 20 دسامبر کلیر بشم. اونوقت مسلما که به I20 جدید (با تاریخ 11 فوریه) نیاز ندارم. آیا با توجه به صدور I20 جدید، I20 قدیمی باطل نمیشه؟

Junior Member

من احتمالا به این ترم نمیرسم و باید defer کنم;
    آیا هنگام defer کردن باید به سفارت هم خبر داد؟

باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط 2003omid

باتشکر
    اطلاعات sevic شما تغییر میکنه و باید با I-20 جدیدتون برید پیکاپ.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط 2003omid

باتشکر
    خبر دادن نه به اون مفهومی که ایمیل بزنی بهشون ...چیزی بگی
    بلکه همون ای بیست جدید شما نشون دهنده موافقت دانشگاه واسه دیفر شماست و اصل اون واسه سفارت سند هستش

کسی میدونه دانشگاه texas A&M چند بار defer میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)