نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 53 از 282 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanshafiee
    کسی میدونه دانشگاه texas A&M چند بار defer میکنه؟
    این موضوع به خیلی عوامل بستگی داره
    1-رشته
    2- source of fund
    3-استاد
    .
    .
    .

پس نمیشه نسخه خاصی پیچید. من برای همین امسال 2 نفر رو تو این دانشگاه میشناسم (تو 1 رشته) که یکیشون تونست پذیرش و فاندش رو دیفر کنه ولی اون یکی استادش مخالفت کرد و حتی پذیرشش هم کنسل شد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

I am self funded and my major is civil also I defered my admission once and now if my clearance is not ready about 3 weeks I force to defer for second time anyone knows about my situation?

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanshafiee
    I am self funded and my major is civil also I defered my admission once and now if my clearance is not ready about 3 weeks I force to defer for second time anyone knows about my situation?
    اگر شما خودتون هزینه هاتون رو میدید به احتمال خیلی زیاد هیچ مشکلی برای دیفر ندارید. مشکل برای کسایی پیش میاد که هزینه هاشون رو دانشگاه یا استاد میده.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

دوستان
    من تاریخ I20 را زدخ بود 5 ژانویه که درخواست Late Arrival دادم و تا 9 ژانویه بیشتر موافقت نشد و به احتمالزیاد بلید Defer کنم، کسی می دونه که International Student می تونه برای ترم تابستون defer کنه؟ (من با توجه به مصاحبه در Nov. 4 احتمالاً به ترم تابستون می رسم.

مرسی

abtin
    Guest

دوستان برای من مشکلی پیش اومده که نیاز به همفکری شما دارم.
    من 28 OCT به همرام همسرم با موفقیت مصاحبه رو گذروندیم. حدود 1 ماه پیش خانوممF2 کلیر شد که تاریخ اکسپایرش هم 19FEb هست. اما من هنوز کلیر نشدم.
    مشکل من از اینجا شروع می شه که به دلیل بیماری خانواده من فعلا باید در ایران بمونم و خوشبینانه می تونم برای آخر تابستون آینده تصمیم بگیرم. حالا می خوام بدونم که چه راه حلی به نظر شما برای من میاد که با همین مصاحبه ویزا بتونم ویزام رو برای َAugust 2009 بگیرم؟ احتمال اینکه من کمتر از 1 ماه دیگه کلیر بشم هم بالاست و با این اوصاف می تونم تا اواسط April برای Pick Up اقدام کنم، اما تا اون موقع کلیرنس همسرم اکسپایر می شه.....
    من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط abtin
    دوستان برای من مشکلی پیش اومده که نیاز به همفکری شما دارم.
    من 28 OCT به همرام همسرم با موفقیت مصاحبه رو گذروندیم. حدود 1 ماه پیش خانوممF2 کلیر شد که تاریخ اکسپایرش هم 19FEb هست. اما من هنوز کلیر نشدم.
    مشکل من از اینجا شروع می شه که به دلیل بیماری خانواده من فعلا باید در ایران بمونم و خوشبینانه می تونم برای آخر تابستون آینده تصمیم بگیرم. حالا می خوام بدونم که چه راه حلی به نظر شما برای من میاد که با همین مصاحبه ویزا بتونم ویزام رو برای َAugust 2009 بگیرم؟ احتمال اینکه من کمتر از 1 ماه دیگه کلیر بشم هم بالاست و با این اوصاف می تونم تا اواسط April برای Pick Up اقدام کنم، اما تا اون موقع کلیرنس همسرم اکسپایر می شه.....
    من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم؟
    اگه clearance همسرت expire بشه سفارت دوباره درخواست میده. البته محض احتیاط بعد از expire شدن شما باید با سفارت تماس بگیرین که درخواست clearance مجدد بدن.

البته به نظر من بهتر اینه که ریسک نکنین.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

با سلام
    من هفته پيش clear شدم ولي همسرم كه F2 بود هنوز كلير نشده است. اگرچه تاريخ I20 من 11 ژانويه بود ولي به درخواست من دانشگاه يك I20 جديد با تاريخ 1 فوريه برام فرستاده. سوال من اين است كه علي‌رغم اين‌كه من كلير شده‌ام و به تاريخ I20 قبلي مي‌رسم، آيا مي‌توانم I20 جديد را ملاك قرار دهم و رفتنم را تا تاريخ 1 فوريه به تاخير بيندازم تا همسرم هم در اين مدت كلير شود؟
    با تشكر

Junior Member

سلام
    بچه ها من نامه late arrival از طرف chairman دانشكده دارم. به نظر شما اين اعتبار داره يا بايد حتما از طرف international office باشه اين نامه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_aslani
    سلام
    بچه ها من نامه late arrival از طرف chairman دانشكده دارم. به نظر شما اين اعتبار داره يا بايد حتما از طرف international office باشه اين نامه؟
    تا اونجا كه من مي‌دونم مهم اينه كه تاريخ ورود شما در sevis database تصحيح شده باشه. معمولا international office ها كه I20 رو صادر مي‌كنند به اين database دسترسي دارند ولي حالا اگر كس ديگه‌اي هم بتونه اين database رو تصحيح كنه به نظر نمي‌رسه كه مشكلي باشه. فقط بايد مطمئن باشي كه اين database تصحيح شده.

Junior Member

دوستان، کسی می دونه که International Student می تونه برای ترم تابستون defer کنه؟ (من با توجه به مصاحبه در Nov. 4 احتمالاً به ترم تابستون می رسم)

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)