نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 54 از 282 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_dt
    دوستان، کسی می دونه که International Student می تونه برای ترم تابستون defer کنه؟ (من با توجه به مصاحبه در Nov. 4 احتمالاً به ترم تابستون می رسم)

مرسی
    تا اونجا كه من فهميدم اين قضيه defer و late arrival خيلي به استاد بستگي داره. استاد من بهم گفت كه تا هر وقت بخوام مي‌تونه برام نامه late arrival صادر كنه و اگر به ثبت نام ترم اول نرسم برام فقط واحد پروژه رو مي‌گيره. در صورتي كه استاد شما هم موافقت كنه كه شما تنها در درس پروژه ثبت نام كنيد فكر نكنم مشكلي براي defer كردن به ترم تابستون وجود داشته باشه.

Junior Member

به nasima
    براي master هم مي شه ترم اول فقط پروژه گرفت، يا فقط براي phd مي شه؟

سلام

اگه ممکنه کمکم کنید.

من تاریخ I-20 برا Jan 2009 است و دسامبر 2008 تو سفارت قبول شدم .اگه کلیرینس من بیاد من چکار باید بکنم. I-20جدید میخوام یا باید دیفر کنم یا Late arriival .

ایا تاریخ ورودم به امریکا باید نزدیک ترمم باشه.یعنی یا باید Jan 2009 برم یا Sep 2009.

پس ممکنه نتونم از این شرایط استفاده کنم.

ممکنه باز برم سفارت و از اول اقدام کنم.

ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط 1979_DARIUSH
    سلام

اگه ممکنه کمکم کنید.

من تاریخ I-20 برا Jan 2009 است و دسامبر 2008 تو سفارت قبول شدم .اگه کلیرینس من بیاد من چکار باید بکنم. I-20جدید میخوام یا باید دیفر کنم یا Late arriival .

ایا تاریخ ورودم به امریکا باید نزدیک ترمم باشه.یعنی یا باید Jan 2009 برم یا Sep 2009.

پس ممکنه نتونم از این شرایط استفاده کنم.

ممکنه باز برم سفارت و از اول اقدام کنم.

ممنون میشم کمکم کنید
    اینکه احتیاج به late arrival یا I-20 جدید یا defer داشته باشی‌ بستگی به تاریخ کلیر شدن و قوانین دانشگاهت داره.

۱) شما زودتر از ۳۰ روز مونده به شروع ترم (تاریخ نوشته شده در I-20) نمیتونی‌ وارد آمریکا بشی‌.
    ۲) کلیرنس ۹۰ روز اعتبار داره.
    ۳) ویزا ۹۰ روز اعتبار داره.

پس شما اگه روزی که کلیر میشی‌ کمتر از ۲۱۰ روز به ترمت مونده باشه به ترمت میرسی‌ ولی‌ اگه بیشتر از ۲۱۰ روز مونده باشه به ترمت نمیرسی و به مصاحبه یا کلیرنس مجدد نیاز داری.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

به n_aslani
    من فكر كنم كه اين قضيه براي ارشد سخت تر باشه چون دوره‌اش كوتاهتره و درنتيجه اجبار بيشتري براي گذراندن درس‌ها در ترم‌هاي اول وجود دارد ولي به هر حال همه چيز بستگي به استاد داره.

سلام
    تو نامه late arrival من نوشته که

New in-coming students at The University of Akron will be allowed to enroll, as late as January 18, 2009, without departmental approvals. Student may enroll with departmental permission, until January 26, 2009.

من با توجه به تعطیلات ژانویه و عاشورا و تاسوعا برای گرفتن ویزای قبرس به مشکل برخوردم و به من آژانس به من گفت که زودترین تاریخی که می تونی ویزای قبرس و بگیری 13 ژاونویه هستش. با توجه به نامه late arrival اگه من بعد از 18 ژاونویه و قبل از 26 ژانویه بخوام وارد آمریکا بشم، آیا نیاز به late arrival جدید دارم؟ یا همین کافیه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh7911
    سلام
    تو نامه late arrival من نوشته که

New in-coming students at The University of Akron will be allowed to enroll, as late as January 18, 2009, without departmental approvals. Student may enroll with departmental permission, until January 26, 2009.

من با توجه به تعطیلات ژانویه و عاشورا و تاسوعا برای گرفتن ویزای قبرس به مشکل برخوردم و به من آژانس به من گفت که زودترین تاریخی که می تونی ویزای قبرس و بگیری 13 ژاونویه هستش. با توجه به نامه late arrival اگه من بعد از 18 ژاونویه و قبل از 26 ژانویه بخوام وارد آمریکا بشم، آیا نیاز به late arrival جدید دارم؟ یا همین کافیه؟
    طبق این نامه اگه بخوای بعد از ۱۸ ژانویه وارد بشی‌ باید از دانشکده هم نامه داشته باشی‌.
    حتما با دانشکده تماس بگیر و ازشون نامه بگیر و به احتمال خیلی‌ زیاد مشکلی‌ برای نامه نخواهی داشت.

سلام
    اگه کلیرنس من تو بهمن یا اسفند باشه چون 90 روز ویزا اعتبار داره و کلیرنس هم 90 روز و 1 ماه زودتر از شروع ترم نمیشه امد امریکا ایا نامه تاخیر فایده داره.؟
    اگه کلیرنس من بعد از اسفند بیاد که بایدI-20 جدید بگیرم.درسته؟اونوقت باید SEVIS جدیدم بگیرم؟
    ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط 1979_DARIUSH
    سلام
    اگه کلیرنس من تو بهمن یا اسفند باشه چون 90 روز ویزا اعتبار داره و کلیرنس هم 90 روز و 1 ماه زودتر از شروع ترم نمیشه امد امریکا ایا نامه تاخیر فایده داره.؟
    اگه کلیرنس من بعد از اسفند بیاد که بایدI-20 جدید بگیرم.درسته؟اونوقت باید SEVIS جدیدم بگیرم؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    سوال ۱) اگه دانشگاه حاضر باشه به شما late arrival بده سفارت هم قبول می‌کنه و شما برای ورود مشکلی‌ نخواهید داشت ولی‌ مشکل اینجاست که دانشگاه‌ها بیشتر از یک مدت (که کاملا به قوانین داخلی‌ دانشگاه و دانشکده بستگی داره) حاضر نیست late arrival بده.

سوال ۲) اگه اسفند کلیر بشین باید دیفر کنید و I-20 جدید بگیرید ولی‌ من نمیدونم که شماره SEVIS عوض می‌شه یا نه. البته اگه شما جستجو کنید این سوال قبلا پرسیده شده. ولی‌ اگر هم عوض بشه شما فقط کافیه یک فرم رو پر کنید تا SEVIS رو منتقل کنید.

در حالیکه از اگوست هنوز مونده ام از دانشگاه یه نامه ای اومد که یا تا اول آوریل میای یا فاند بی فاند (برای جی وان). یعنی میتونند فاند رو لغو ش کنند؟ حالا اگه بعد از اوریل کلیر شدیم اونوقت ویزا رو بی فاند میدن ؟
    ایده ای نظری تجربه ای دارید بی نصیب نذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)