نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 56 از 282 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

سلام دوستان از اونجایی که در I20 من تاریخ 13.ژانویه برای شروع کلاس ها ذکر شده هفته پیش که رفتم سفارت تاریخ انقضا ویزامو 15 ژانویه زده. من نامه Late arrival از دانشگاه گرفتم که میگه اطلاعات من در سیستم update شده ولی برای من I20 جدید sevies no جدیدصادر نشده. میخواستم ببینم با توجه به این که تو ویزا تاریخ انقضا 15 ژانویه است ولی نامه late arrival دارم واسم مشکلی ایجاد نمیشه؟
    در ضمن مسئول graduate office اسن نامه رو اسکن و ایمیل کرده میخواستم ببینم مشکلی اجیاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

what a confusing case

see

late arrival is a permission to enter the univ and that makes an embassy sure you are heading somewhere that has accepted you by a means
    Visa expire date is one before which you can enter the USA from an entry port
    So, the late arrival is something other than visa expiration

I wonder why the embassy has issued u a visa within such a short time!!!!!
    I suggest tracing your case by the embassy itself
    and only ask them a single question:

If you could enter the USA after the date on ur passport, whereas you have a late arrival

of course if u r not in US now

خوب اگه گفتن نمیشه بعد از epire شدن برم usa یعنی باشد چیکار کنم؟ دوباره برم استانبول تاریخ ویزامو درشت کنند> یعنی ممکنه اشتباه کرده باشند؟

رشته و دانشگاه

I can not beleive u could enter usa after ur visa expire

ask the embasy forward ur question and be careful not to bet a high risk

تا حالا سابقه داشته که سفارت تاریخ eprire شدن ویزا را اشتباه بزنه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    تا حالا سابقه داشته که سفارت تاریخ eprire شدن ویزا را اشتباه بزنه؟
    As that is as a very imporatant item on visas; I dont suppose
    But when I was picking up my visa I saw they had made mistakes in I20 Numbers, name and family name spelling and else;

But; why u did nt ask them on the day when they handed in ur passport???????????????????

من منظور از عوض کردن I-20 رو نفهمیدم. من خودم یه ترم دیفر کردم و 25 نوامبر با I-20 جدید رفتم سفارت. تو I-20 نوشته تاریخ شروع کلاسها 13 ژانویس. حالا اگه من به فرض 10 روز دیگه کلیر شم نامه LATE ARRIVAL کافیه دیگه. یا باید یه I-20 جدید هم از دانشگاه بگیرم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SBR
    من منظور از عوض کردن I-20 رو نفهمیدم. من خودم یه ترم دیفر کردم و 25 نوامبر با I-20 جدید رفتم سفارت. تو I-20 نوشته تاریخ شروع کلاسها 13 ژانویس. حالا اگه من به فرض 10 روز دیگه کلیر شم نامه LATE ARRIVAL کافیه دیگه. یا باید یه I-20 جدید هم از دانشگاه بگیرم؟
    depending on the univ regulations; you might be permitted to enter the univ later with a late arrivale; however, the univ might not let you attend later and ask u to request a defer

Junior Member

نامه late arrival بصورت email از طرف دانشگاه قابل قبوله ؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi
    نامه late arrival بصورت email از طرف دانشگاه قابل قبوله ؟
    تا اونجایی که من میدونم شما با اسکن نامه late arrival میتونین pick up کنید.
    تا حالا من چند نفر رو شنیدم که با اسکن نامه یا حتئ I-20 جدید (البته موقع مصاحبه حتما باید اصل باشه) ویزا رو pick up کردن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)