نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 62 از 282 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

بالاخره تاپیک رو پیدا کردم

من کلیر شدم. اما احتمال دیفر کردن دارم. برای پیک آپ آیا حتما باید درخواست I20 جدید بدم و با اون برم واسه پیک آپ یا اینکه می تونم با همین I20 که الان دستمه برم ویزا رو بگیرم و بعدش دیفر کنم؟ مشکل پیش نمی آد در این حالت؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

You should ask for another updated I20; as all information specially the date of entry and... will change

Junior Member

سلام
    من برای ترم تابستون بصورت فول فاند پذیرش گرفتم، رفتم باکو ویزا گرفتم اما هنوز کلیر نشدم. از اونجا که تاریخ//i-۲۰ من ۱۵ژوئن می‌خواستم ببینم اگه به این تاریخ نرسیدم چکار باید بکنم؟
    البته استادم گفت چون تو RA هستی‌ و ترم تابستون درس نداری هروقت بیای‌ مشکلی‌ نیست. حالا می‌خوام ببینم واسه اینکه بتونم ویزام pick up کنم باید /i-۲۰ جدید با تاریخ جدید ببرم سفارت یا اینکه نیازی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas123
    سلام
    من برای ترم تابستون بصورت فول فاند پذیرش گرفتم، رفتم باکو ویزا گرفتم اما هنوز کلیر نشدم. از اونجا که تاریخ//i-۲۰ من ۱۵ژوئن می‌خواستم ببینم اگه به این تاریخ نرسیدم چکار باید بکنم؟
    البته استادم گفت چون تو RA هستی‌ و ترم تابستون درس نداری هروقت بیای‌ مشکلی‌ نیست. حالا می‌خوام ببینم واسه اینکه بتونم ویزام pick up کنم باید /i-۲۰ جدید با تاریخ جدید ببرم سفارت یا اینکه نیازی نیست؟
    برای pickup ویزا نیاز به i20 جدید با تاریخ معتبر دارید البته اگه یکی دوهفته از تازیخ i20 که باهاش مصاحبه رفتید گذشته باشه برای pickup نامه late arrival می شه برد برای سفارت
    تنها کاری که می کنید باید آماده ی کلیرنس باشید و به استاد و دانشگاه بگید که امکان هست نامه ی late arrival یا i20 جدید بخواهید که به پاییز برسید.
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member

بچه ها من یک مقدارگیج شدم! اگه کسی می تونه کمک کنه یاحداقل ادرس سایتی رو که میشه این اطلاعات رو توش پیدا کردبگه
    اگه فرض کنیم که دیفر کنیم برای بهار، تاجایی که می دونم ماترم بعد تایک ماه زودتر از شروع ترم که توی I20 جدید نوشته نمیتونیم وارد آمریکا بشیم. از اون طرف اگه بریم برایپیک آپ ظاهرااین ویزای ما، سه مافقط اعتبار داره درسته؟ یعنی زودترین موقعی که باید بریم برای پیک آپ چهار ماه قبل از شروع ترم جدیده درسته؟
    جایی هست رسمی این اطلاعات رو نوشته باشه؟ منمیترسم برم ویزام رو زودتر از موعد پیک آپ کنم و بعدموقع ورود به آمریکامشکل برام پیش بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    بچه ها من یک مقدارگیج شدم! اگه کسی می تونه کمک کنه یاحداقل ادرس سایتی رو که میشه این اطلاعات رو توش پیدا کردبگه
    اگه فرض کنیم که دیفر کنیم برای بهار، تاجایی که می دونم ماترم بعد تایک ماه زودتر از شروع ترم که توی I20 جدید نوشته نمیتونیم وارد آمریکا بشیم. از اون طرف اگه بریم برایپیک آپ ظاهرااین ویزای ما، سه مافقط اعتبار داره درسته؟ یعنی زودترین موقعی که باید بریم برای پیک آپ چهار ماه قبل از شروع ترم جدیده درسته؟
    جایی هست رسمی این اطلاعات رو نوشته باشه؟ منمیترسم برم ویزام رو زودتر از موعد پیک آپ کنم و بعدموقع ورود به آمریکامشکل برام پیش بیاد.
    http://travel.state.gov/visa/temp/ty...268.html#entry
    اشو زردشت

Junior Member

من برای Fall 2009 پذیرش full fund دارم. برای ویزا هم باکو اقدام کردم ( >حالا با توجه به اینکه باکو تقریباً کلییر نمی کنه !!!(با توجه به اینکه از اول تا حالا حدود 10 نفرو کلییر کرده می گم) می ترسم به ترم نرسم (باید 3 اوت اونجا باشم) و می خوام بدونم اگه مجبور شم defer کنم و فاندم بپره (من فاندم TA هستش و احتمالش خیلی زیاده که قبول نکنن ترم بهار بهم بدنش) و من بخوام با هزینه شخصی 1 ترم رو برم چی می شه؟ من سوالمو بیشتر برای سفارت می پرسم، آخه الان که مصاحبه OK شده با توجه به I20 الانمه که توش گفته من full fund ام! حالا اگه بعد از defer کردن با I20 بدون فاند برم ممکنه کلاً OK ای رو که برای مصاحبه داده پس بگیره؟؟؟

من نمی دونم آیا برای defer کردن باید تا قبل از تاریخ خاصی به دانشگاه اعلام کرد یا نه؟ آیا همچین چیزی وجود داره؟ لطفاً اگه کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه. می خوام تا آخرین لحظه ای که می شه برای clearance واستم.
    من از پنجره اتاق خود به درخت زيزفون مي نگريستم و درخت زيزفون به خدا نگاه مي كرد. "كريستين بوبن"

Senior Member saheb آواتار ها

Dear Farshid
    dont be in rush, u have still 2 months time to be cleared !! so I hope u receive ur clearance on time
    otherwise, the embassy does not pay attention to ur new status!! as the last year experiences proved that. one example is my friend whose fund was denied by the uni and she had to pay by herself for the first semester and she picked her visa up without any problem and the embassy did not ask anything of her!!! so dont get disappointed
    for deferral, I think one or two weeks before classes start u should inform the dept, as i did it myself! one week I guess, u should ask other students as well since i am not sure when is the appropriate time to announce ur decision on deferral!!
    HAPPINESS

Junior Member

اين نامه llate arrival متونه scan /copy باشه
    يا ايد حتما اوريجينال باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIROOM
    اين نامه llate arrival متونه scan /copy باشه
    يا ايد حتما اوريجينال باشه؟؟؟
    پرینت از اسکنش رو که برای شما ایمیل شده باشد رو قبول می کنند
    اشو زردشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)