نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 282 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

من ديروز با استادم كه در graduate office دانشگاه هست تلفني حرف زدم, . اون نامه late arraival رو برام email كرد. منم print گرفتم.

اينكه شما چقدر مي تونيد تاخير داشته باشيد كاملا بستگي به نظر دانشگاه داره . late arraival رو به طور معمول بيشتر از 2 هفته نمي زنند ولي اگه دانشگاه بخواد ( كه البته معمولا صلاح نمي دونند ) تا 3-4 هفته هم مي تونند يه كاريش بكنند.

استادم به من نگفت كه نامه رسمي لازمه. گفت print نامه رو ببر كافيه.
    .Hope for the best and prepare for the worst

Junior Member

اگه تو بند 5 I-20 یه تاریخ نوشته باشه اما در remarks چند روزی زودتر اجباری نوشته باشه کدوم ملاکه؟ late arrival نسبت به کدوم تاریخ حساب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnoush
    اگه تو بند 5 I-20 یه تاریخ نوشته باشه اما در remarks چند روزی زودتر اجباری نوشته باشه کدوم ملاکه؟ late arrival نسبت به کدوم تاریخ حساب میشه؟
    در قسمت remarks چی براتون نوشته شده؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام. من منتظر clearance ويزاي آمريكا هستم و هفته ي پيش ايميل زدم به منشي دانشكده و ازش در مورد defer سوال كردم. گفت مشكلي نيست و اگه خواستم defer كنم فقط يه ايميل بهش بزنم. اما ديشب ايميل زده و گفته كه اگه مي خوام defer كنم تا آخر اين هفته تكليفم رو روشن كنم تا اگه نمي رم يه نفر ديگه رو به جاي من TA بذارن. با چك و چونه تونستم اين موعد رو تا 4 آگوست تمديد كنم، اما با توجه به اينكه تاريخ I20 ام 18 آگوسته، مي شه گفت كه ضرر كردم و بيخودي چند روز فرصت براي clear شدن رو از دست دادم.

خواستم بگم اگه مي خوايد در مورد defer از دانشكده تون سوال كنيد، عجله نكنيد. چون ممكنه نگران بشن و براتون مهلت تعيين كنن و بيخودي زمانتون محدودتر از اوني كه هست بشه.

Junior Member

نوشته یرای دانشجویان international جلسه اجباری orientation در فلان تاریخ هست. این تاریخ از تاریخی که در بند 5 I-20 ایم نوشته یه هفته زودتره. الان من نمی دونم کدوم رو تو فرودگاه ممکنه ملاک بگیرن .

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نوشته یرای دانشجویان international جلسه اجباری orientation در فلان تاریخ هست. این تاریخ از تاریخی که در بند 5 I-20 ایم نوشته یه هفته زودتره. الان من نمی دونم کدوم رو تو فرودگاه ممکنه ملاک بگیرن .
    مشکلی نداره
    این mandatory orientation اونقدرها هم mandatory نیست. البته گویا بعدا هم دوباره واسه کسایی که orientation نرفتن این دوره رو میذارن. تو همه I-20 ها نوشته mandatory ولی من از دانشگاه سوال کردم گفت چندان هم اجباری نیست ولی بهتره که باشید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

دانشگاهم مشکلی نداره تو فرودگاه میخوام بدونم به این تاریخ توجه میکنن یا اون یکی؟ یعنی بعد از orientation برم تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد؟

دانشگاهم مشکلی نداره تو فرودگاه میخوام بدونم به این تاریخ توجه میکنن یا اون یکی؟ یعنی بعد از orientation برم تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد؟
    تا اونجایی که من میدونم بند 5 در I20 ملاک زمان ورود شما به آمریکا در نظر گرفته میشه

الان خیلی از دوستان تا موقعی که در فرم I20 نوشته فاصله دارند و هنوز هم ویزا را نگرفته اند. حالا جلو جلو به دانشگاه بگیم این نامه late arrivalرا بفرستن تا شاید استفاده شد درسته؟! ایجاد حساسیت نمیکنه؟!
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    الان خیلی از دوستان تا موقعی که در فرم I20 نوشته فاصله دارند و هنوز هم ویزا را نگرفته اند. حالا جلو جلو به دانشگاه بگیم این نامه late arrivalرا بفرستن تا شاید استفاده شد درسته؟! ایجاد حساسیت نمیکنه؟!
    فکر نمیکنم حساسیتی ایجاد شه. مسوولین ISSS از این امر اطلاع دارند. اما بهتره که اگر زمان I20 نزدیکه به دانشگاه بگین تا در جریان باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)