نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 282 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2813

موضوع: پرسش های مربوط به Defer و Late Arrival

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به defer و late arrival را در این تاپیک مطرح نمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnoush
    دانشگاهم مشکلی نداره تو فرودگاه میخوام بدونم به این تاریخ توجه میکنن یا اون یکی؟ یعنی بعد از orientation برم تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد؟
    من این موضوع رو از دانشگاه خودمون پرسیدم
    واسه من تو بند زدن باید 25 آگوست اونجا باشم. از طرفی تو remark زدن که mandatory orientation بیستم هست و باید شرکت کنم و ادامش نوشتن که شروع کلاسها 29 آگوست هست و این آخرین روزی هست که میتونم وارد بشم و ثبت نام کنم.
    ازشون پرسیدم مگه بند 5 ملاک immigration نیست؟ و مگه orientation رو ننوشتین اجباری هست و تاریخش قبل بند 5 نیست؟
    جواب دادن:

We list the first day of Fall classes, August 25th, in section 5 of the I-20.  That is what U.S. Immigration expects us to put in that area.  We do not want students coming any later than that.  Ideally we want a student to be here for the student orientation that is organized by our International Student Services Office on August 20th.

The very last day you can arrive and enroll in classes is August 29th, but this is not the day we want you to arrive and is not the day your should try for.  You will have missed the first week of classes if you come that late.  We put this date in the I-20 as a last resort, not as the preferred entry date.

اگه خیلی نگران هستی از دانشگاه بپرس
    ضمنا من تو سایت دانشگاه خوندم کسایی که تو orientation اصلی شرکت نمیکنن باید تو orientation بعدی که تو سپتامبر هست و حالت جبرانی داره حتما شرکت کنن مگرنه برای گرفتن social number به مشکل برمیخورن. احتمالا واسه شما هم یه همچین چیزی باید بذارن. باز بهتره سوال کنی

در واقع این چیزی که واسه من تو remark نوشتن همون حالت نامه late arrival رو داره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

فکر می کنید اینکه 1 روز دیرتر از تاریخ I20 بریم مشکلی ایجاد کنه؟ به دانشگاه گفتم، گفتن نه مشکلی نیست. فکر نمی کنم به خاطر 1 روز بهم late arrival بدن.

Junior Member

سلام. حالا اگه مجبور شدیم دفر کنیم باید دوباره برای مصاحبه بریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    فکر می کنید اینکه 1 روز دیرتر از تاریخ I20 بریم مشکلی ایجاد کنه؟ به دانشگاه گفتم، گفتن نه مشکلی نیست. فکر نمی کنم به خاطر 1 روز بهم late arrival بدن.
    نه واقعا" فکر نمیکنم به مشکلی بر بخورید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    من اگه بودم این ریسکو نمی کردم، یا اینکه پرواز رو یک روز جلوتر بنداز یا از دانشگاه بخواه یه نامه ای بدن، اگه یه وقت گیر بهت بدن خیلی بد می شه.

saeede83
    Guest

منم در مورد دیفر از دانشگاه سوال کردم. آیا اگه اونا با دیفر موافقت کنن و کلیر بشیم بازم می شه همون ترم Spring بریم؟ من وقت زیادی ندارم (شاید نهایتش 1 هفته) و ترمم 18 آگست شروع می شه.

me_f
    Guest

تا اونجا که من میدونم برای دیفر لازم نیست دوباره مصاحبه برین. فقط کافیه موقع پیک آپ I20 جدید رو ببرین و فکر کنم قبلش یا سفارت هماهنگ کرده باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    منم در مورد دیفر از دانشگاه سوال کردم. آیا اگه اونا با دیفر موافقت کنن و کلیر بشیم بازم می شه همون ترم Spring بریم؟ من وقت زیادی ندارم (شاید نهایتش 1 هفته) و ترمم 18 آگست شروع می شه.
    این رو باید از دانشگاه بپرسید. من دیدم دانشگاه هایی رو که یک سال دیفر میکنن
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

me_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    در واقع این چیزی که واسه من تو remark نوشتن همون حالت نامه late arrival رو داره
    منم تو remark یه مهلت اضافی برای ورود دارم. یعنی ما دیگه نامه جدا برای late arrival لازم نداریم؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    این رو باید از دانشگاه بپرسید. من دیدم دانشگاه هایی رو که یک سال دیفر میکنن
    یعنی 1 ترم دیفر نمی کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)