نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا اقامت در كبك پس از اخذ ويزا اجباري است؟ نظر شما چيست

رأی دهندگان
170. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، تحت هر شرايطي بايد در استان كبك ماند.

9 5.29%
  • خير، مستقيما و بدون لندينگ در كبك ميتوان به استان ديگر رفت.

25 14.71%
  • بله، اما ميتوان بعد از گذشت هفته روز حداكثر تا يكماه به استان ديگر رفت.

42 24.71%
  • بله، اما حتما بايد سه ماه به بالا در كبك ماند و بعد در صورت لزوم به استان ديگر رفت.

54 31.76%
  • بله، اما در صورتي كه از مزاياي دولت كبك استفاده نكنيم، ميتوان بس از ورود بلافاصله به استان ديگر رفت.

40 23.53%
صفحه 11 از 27 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 261

موضوع: ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

نمیدونم من بسکه مطلب خوندم به کل قاطی کردم یا اینکه واقعا جایی این مطلب رو ننوشته بود.
    سوال:
    وقتی وارد کبک میشیم... دو جا باید حاضر بزنیم... یکی قسمت مهاجرین فدرال یکی قسمت مهاجرین کبک.. توی کدوم قسمت آدرس میدیم برای پی آر ؟
    حالا چرا این سوال رو می پرسم..
    چون من اول میخوام برم تورنتو. بعد بیام کبک کارهای مخصوص کبک رو بکنم.. همون توی تورنتو آدرس برای پی آر بدم یا صبر کنم برم کبک؟
    اختلافش یکی دو روزه ها!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    نمیدونم من بسکه مطلب خوندم به کل قاطی کردم یا اینکه واقعا جایی این مطلب رو ننوشته بود.
    سوال:
    وقتی وارد کبک میشیم... دو جا باید حاضر بزنیم... یکی قسمت مهاجرین فدرال یکی قسمت مهاجرین کبک.. توی کدوم قسمت آدرس میدیم برای پی آر ؟
    حالا چرا این سوال رو می پرسم..
    چون من اول میخوام برم تورنتو. بعد بیام کبک کارهای مخصوص کبک رو بکنم.. همون توی تورنتو آدرس برای پی آر بدم یا صبر کنم برم کبک؟
    اختلافش یکی دو روزه ها!
    من قبلا يك جايي اين رو خونده بودم (الان يادم نيست كجا) كه افرادي كه براي كبك اقدام كرده اند، بايد لندينگ در كبك باشه و در استانهاي ديگر نمي توانند امور مربوط به لندينگ رو انجام بدن.
    متاسفانه اين موارد همه شنيدنيهاست و تجربه عملي وجود ندارد. پس به نظر من بهتره ريسك نكنين و اول كبك برين بعد يك سفر چندروزه مربوط به كارتون به تورنتو داشته باشين
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    من قبلا يك جايي اين رو خونده بودم (الان يادم نيست كجا) كه افرادي كه براي كبك اقدام كرده اند، بايد لندينگ در كبك باشه و در استانهاي ديگر نمي توانند امور مربوط به لندينگ رو انجام بدن.
    متاسفانه اين موارد همه شنيدنيهاست و تجربه عملي وجود ندارد. پس به نظر من بهتره ريسك نكنين و اول كبك برين بعد يك سفر چندروزه مربوط به كارتون به تورنتو داشته باشين
    اوووووووو... من سه ساله سر این موضوع درگیرم و همه ی این شایعات رو هم شنیدم و این مرحله ی ریسک کنم یا نکنم رو هم گذروندم....
    واقعیت اینه که هیچ فرقی نمیکنه کجا لندینگ کنید....
    الان که فدرال شاکیه که چرا این سرمایه گذار ها میرن کبک پول میذارن ولی میان فدرال از امکانات استفاده میکنن.... ولی کاری هم از دستش برنمیاد...
    نه تصمیم من قطعیه که اول وارد تورنتو بشم...
    فقط سوالم هنوز هم پابرجاست برای پی آر کجا باید آدرس رو بدم....
    مرسی که حداقل شما اومدی یه جواب دادی.... اینجا خیلی سوت و کوره!

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اوووووووو... من سه ساله سر این موضوع درگیرم و همه ی این شایعات رو هم شنیدم و این مرحله ی ریسک کنم یا نکنم رو هم گذروندم....
    واقعیت اینه که هیچ فرقی نمیکنه کجا لندینگ کنید....
    الان که فدرال شاکیه که چرا این سرمایه گذار ها میرن کبک پول میذارن ولی میان فدرال از امکانات استفاده میکنن.... ولی کاری هم از دستش برنمیاد...
    نه تصمیم من قطعیه که اول وارد تورنتو بشم...
    فقط سوالم هنوز هم پابرجاست برای پی آر کجا باید آدرس رو بدم....
    مرسی که حداقل شما اومدی یه جواب دادی.... اینجا خیلی سوت و کوره!
    دوست من پارسال همین موقع وارد خاک تورنتو شده و 1 ساله که ساکن تورنتوس! کار مرتبط پیدا کرده، مسایل مربوط به بیمشو حل کرده و ... اصلا هم قصد نداره بره جای دیگه!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

برای PR یه آدرس در کبک را بدهید (آدرس یه دوست ،آشنا ،فامیل....)

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    برای PR یه آدرس در کبک را بدهید (آدرس یه دوست ،آشنا ،فامیل....)
    مرسی از جوابتون... توی همون فرودگاه تورنتو اینکار رو بکنم؟ آدرس توی کبک رو از تورنتو قبول میکنند؟ یا صبر کنم دو روز بعدش که رفتم کبک درخواست پی آر رو همون جا بدم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

مرسی از جوابتون... توی همون فرودگاه تورنتو اینکار رو بکنم؟ آدرس توی کبک رو از تورنتو قبول میکنند؟ یا صبر کنم دو روز بعدش که رفتم کبک درخواست پی آر رو همون جا بدم؟
    معمولا در همان فرودگاه درخواست آدرس میکنند.بله قبول میکنند آدرس کبک را بدهید

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان من از فردی که الان خودش تورنتو هست اینم مساله پرسیدم میگفت اینها همه اش شایعه هست هر کی میاد هر جا دلش میخواد میره. البته در مورد لندینگ نپرسیدم در مورد سکونت بعد از ورود پرسیدم . میگفت کبک خیلی دلش میخواد که این قانون را اجباری کنه که تا یه مدتی در کبک به صورت اجباری حضور داشته باشید اما نمیتونه چون طبق قانون کاناد هر فردی هر جایی از خاک کانادا که مایل هست میتونه سکونت داشته باشه .

مگر اینکه یه روزی قوانین را برای پی آر یها عوض کنند (البته اینو من دارم میگم اون دوستم نگفت)

شاد باشید
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

توصیه میکنم سری به این سایت بزنی و با دقت مطالعه کنی . امیدوارم جوابتو بگیری
    http://mokhtari.canparsblog.com/?cat=219

خب برای اینکه بعدا مدیون دوستان نشم...
    تصمیم اینجانب عوض شد و کبک لندینگ میکنیم!
    وکیل عزیز معروف در اینترنت توی سایتشون خیلی روی این موضوع تاکید کردن و فرمودن موقع لندینگ افسر مهاجرت میتونه به همین دلیل شما رو برگردونه... (چون هنوز شهروند کانادا محسوب نمیشیم)
    البته افسر مهاجرت به هر دلیل چرت دیگه ای هم میتونه این کار رو بکنه... شما هم بعد از دیپورت شدن و بازگشت به ایران میتونید شکایت کنید برعلیه ش...
    ولی مگه مرض دارم بهانه بدم دست این افسر مزبور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)