نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا اقامت در كبك پس از اخذ ويزا اجباري است؟ نظر شما چيست

رأی دهندگان
170. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، تحت هر شرايطي بايد در استان كبك ماند.

9 5.29%
  • خير، مستقيما و بدون لندينگ در كبك ميتوان به استان ديگر رفت.

25 14.71%
  • بله، اما ميتوان بعد از گذشت هفته روز حداكثر تا يكماه به استان ديگر رفت.

42 24.71%
  • بله، اما حتما بايد سه ماه به بالا در كبك ماند و بعد در صورت لزوم به استان ديگر رفت.

54 31.76%
  • بله، اما در صورتي كه از مزاياي دولت كبك استفاده نكنيم، ميتوان بس از ورود بلافاصله به استان ديگر رفت.

40 23.53%
صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 261

موضوع: ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

سلام
    لطفا راهنمایی کنید اگر کسی از طریق استان کبک وارد کانادا بشود آیا برای سیتیزن شدن حتما باید در استان کبک اقدام برای سیتیزن شدن کند یا از هر استان دیگری می تواند اقدام کند
    پرونده آنکارا - فایل نامبر فدرال 24 آپریل 2012 - مدیکال 22 نوامبر 2013 - ویزا ......

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alish1971 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید اگر کسی از طریق استان کبک وارد کانادا بشود آیا برای سیتیزن شدن حتما باید در استان کبک اقدام برای سیتیزن شدن کند یا از هر استان دیگری می تواند اقدام کند
    این سوال را همین دو صفحه پیش پرسیدید و جواب هم داده شد که اقدام برای سیتیزن شیپ را در هر استانی میشود انجام داد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8271 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام به مونترال لند کنم و سه هفته بمونم و بعد برگردم ایران.
    متاسفانه امکان موندن بیشتری ندارم ولی قصد دارم سال دیگه بطور کلی برم کانادا.
    اشکالی نداره سال دیگه که رفتم به کبک نرم و به شهر دیگه ای برم؟
    خير مشكلي ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-صنعتی اصفهان

سلام من تمام صفحات رو خوندم ولی به این مطمئن نشدم که اگه مونترال لند بکنم ولی وارد نشم و مستقیم بریم استان دیگه آیا موقع دریافت شهروندی مشکلی ایجاد میشه یا نه؟ لطفا"اون قدیمیها که تجربه دوستانشون رو تو پستهای اول این بحث مطرح کردن بنویسن که نتیجه چی شده؟؟؟
    لطفا" جواب بدین. خیلی برام مهم و تمام برنامه ریزیهامون به خاطر این عوض میشه.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Novis نمایش پست ها
    سلام من تمام صفحات رو خوندم ولی به این مطمئن نشدم که اگه مونترال لند بکنم ولی وارد نشم و مستقیم بریم استان دیگه آیا موقع دریافت شهروندی مشکلی ایجاد میشه یا نه؟ لطفا"اون قدیمیها که تجربه دوستانشون رو تو پستهای اول این بحث مطرح کردن بنویسن که نتیجه چی شده؟؟؟
    لطفا" جواب بدین. خیلی برام مهم و تمام برنامه ریزیهامون به خاطر این عوض میشه.
    هیچکس نمیتونه جواب قطعی به شما بده. تصمیم گیری خیلی سخته میدونم. ما هم همین مشکل رو داشتیم. بعد از مشورت با کلی از وکلای ایرانی و کانادایی به این نتیجه رسیدیم که :
    ۱- حتما کبک لندینگ کنیم.
    ۲- بلافاصله کبک رو ترک نکنیم حداقل یک ماه برای اینکه اثبات کنیم قصد فریب اداره ی مهاجرت رو نداشتیم.
    ۳- در زمانی که کبک هستیم اینطور عمل کنیم که گویا قراره برای همیشه اونجا بمونیم.

البته اصرار وکلا برای این نیست که لزوما مشکلی بوجود میاد بلکه متفق القول اعتقاد دارند ممکنه مشکلی بوجود بیاد.
    مضاف بر اینکه اگر قانونشون در جهت سختگیری بیشتر تغییر کنه ممکنه عطف به ما سبق هم بشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

دوستان من چند تا سئوال دارم که به طور مستقیم به این تایپیک مرتبط نیست
    من در مونتریال لند کردم و پس از هشت ماه به تورنتو نقل مکان کرده ام اما به خاطر اینکه شک داشتم که بخوام برگردم کبک که برم دانشگاه تغییر آدرسم رو اعلام نکردم. تورنتو هم هنوز جایی رو اجاره نکردم و خونه بستگان هستم یعنی در سفرم. حالا شنیدم که مامور بیمه آمده به آدرس مونتریالم و سراغ مرا گرفته! در حالی که من نه از ویلفر استفاده کرده ام و نه حتی تاکنون از خدمات بیمه! تنها دوره Starting business رو گذراندم.
    سئوال من اینه که چه مدت فرصت هست که تغییر آدرس رو به مراجع مختلف اعلام کنیم؟ برای گواهینامه که یک ماه است.
    CSQ پس از ترک کبک اعتبار دارد و تا چه مدت؟
    آیا دیر اعلام کردن آدرس و تغییر مدارک مشکلی ایجاد می کند؟
    ویرایش توسط __nikolas__ : August 20th, 2014 در ساعت 08:09 PM
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    دوستان من چند تا سئوال دارم که به طور مستقیم به این تایپیک مرتبط نیست
    من در مونتریال لند کردم و پس از هشت ماه به تورنتو نقل مکان کرده ام اما به خاطر اینکه شک داشتم که بخوام برگردم کبک که برم دانشگاه تغییر آدرسم رو اعلام نکردم. تورنتو هم هنوز جایی رو اجاره نکردم و خونه بستگان هستم یعنی در سفرم. حالا شنیدم که مامور بیمه آمده به آدرس مونتریالم و سراغ مرا گرفته! در حالی که من نه از ویلفر استفاده کرده ام و نه حتی تاکنون از خدمات بیمه! تنها دوره Starting business رو گذراندم.
    سئوال من اینه که چه مدت فرصت هست که تغییر آدرس رو به مراجع مختلف اعلام کنیم؟ برای گواهینامه که یک ماه است.
    CSQ پس از ترک کبک اعتبار دارد و تا چه مدت؟
    آیا دیر اعلام کردن آدرس و تغییر مدارک مشکلی ایجاد می کند؟
    فکر نکنم csq باطل شدنی باشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام به همه دوستان عزيز
    من مدتهاست كه عوض غيرفعال گروهم. دنبال يه سوال بودم كه به صفحه 19 رسيدم. يكي از بچه ها راجع به مديوني به ديگران گفته بود كه خيلي هم درسته. منم كه جوگير! پس تجربمو مي نويسم:
    ما سال 2010 اقدام كرديم. 2012 رفتيم مصاحبه و 2014 تو مي به نظرم ويزا اومد. 25 آگوست تو كبك لند كرديم و آدرس دوستمونو كه اونجان همه جا اعلام كرديم. دو هفته مونديم و يه سفر سه چهار روزه رفتيم تورنتو بعد هم برگشتيم و يه شب مونترال مونديم و اومديم ايران
    چند تا نكته كه نتيجه برداشت شخصي ام هست روبراتون مي گم

1- تو فرودگاه افيسر فقط از ما پرسيد مي خواهيد كبك بمونيد ما هم گفتيم ببببببببببببببببله
    2- ما خودمون نمي دونيم مي خوايم چه خاكي به سرمون كنيم و كجا بريم ولي در هر صورت لند كردن تو كبك عقلايي ترين كاره
    3- كارتهاي ما تو مونترال دست دوستامون رسيد و مشكلي پيش نيومد
    4- ما حساب بانكي رو تو منترال باز كرديم
    5- درسته كه جايي براي ما مهر ورود و خروج از كانادا تو پاسپورت نزدن ولي بعدا از ترنزاكشن هاي مالي شما و هزار يك سوراج سمبه ديگه مي تونن تركتون (track) كنن مثلا براي ما اينجوري مي شه كه مي گن اصلا تو كانادا نبودين چون هيچ فعاليتي اينجا نداشتين اعم از فرم هاي مالياتي و كار بانكي و ...

6- تا يادم نرفته اگه مي خواين برگردين ايران براي كارت ملدي اقدام نكنيد چون بيش از 6 ماه بگذره از اقدام براي كارت و شما تو ايران باشيد ( در حالي كه كارت داريد) جرمه
    7- اگه نمي خوايد مونترال بمونيد اصلا براي كارت ملدي اقدام نكنيد چون استانيه
    8- من بلاگ خاطرات من و باسي رو مي خونم. اونها هم فقط تو كبك لند كردن و بعد از 2 ساعت رفتن ونكوور والان هم خداروشكر منتظر قبولي سيتزن شيپن
    حالا من نمي دونم. اين تصميمات ريسكيه چون هم دايما قوانين تغيير مي كنه و هم ممكنه عطف به ماسبق بشه
    9- كلا كار پيدان كردن و موفق شدن تو كانادا يه كم هم شانسي هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)