نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا اقامت در كبك پس از اخذ ويزا اجباري است؟ نظر شما چيست

رأی دهندگان
170. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، تحت هر شرايطي بايد در استان كبك ماند.

9 5.29%
  • خير، مستقيما و بدون لندينگ در كبك ميتوان به استان ديگر رفت.

25 14.71%
  • بله، اما ميتوان بعد از گذشت هفته روز حداكثر تا يكماه به استان ديگر رفت.

42 24.71%
  • بله، اما حتما بايد سه ماه به بالا در كبك ماند و بعد در صورت لزوم به استان ديگر رفت.

54 31.76%
  • بله، اما در صورتي كه از مزاياي دولت كبك استفاده نكنيم، ميتوان بس از ورود بلافاصله به استان ديگر رفت.

40 23.53%
صفحه 23 از 27 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 261

موضوع: ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

10- يكي از دوستاي ما رفت مونترال لند كرد الان هم دو ساله تورنتو است البته پرستاره ولي هنوز تو نوبت امتحانه. مي گن تو شهرهاي شلوغ مثل تورنتو امكانات دولتي به مهاجران صف هاي طولاني داره ولي در مونترال اينجوري نيست براي همين به دوست ديگه ام توصيه كرده بود كه مونترال بمونه. اون هم پرستاره
    11- البته خوب بلد بودن زبان فرانسه ( به معني واقعي) چون لهجه هاشون خيلي بده البته چيزيه كه بايد مدنظر قرار بگيره
    12- حسي كه من داشتم اين بود كه وقتي اولش مي گن بون ژو شما انگليسي جواب بدي رفتارشون با تو فرق خواهد داشت و وقتي فرانسه حرف مي زني گل از گلشون مي شكفه
    13- مونترال شهر خيلي قشنگيه و سيستم متروش عاليه
    اگه سوالي داشتين و من جوابشو مي دونستم در خدمتم
    حالا مي رسم به سوال فوق المندانه فني خودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

بر اساس قواني جديد دو اتفاق مهم افتاده
    1- شما بايد از هر سال 6 ماهش رو تو كانادا باشي
    2- بچه اي كه اونجا بدنيا بياد و والدينش هنوز سيتيزن نباشن برا ساس قوانين جديد سيتيزن نخواهد شد و در بدو تولد پاس كانادايي دريافت نخواهد كرد.
    درسته ديگه؟
    3- از همه مهمتر كساني كه در كبك ( هر جا رگفتم كبك منظورم استانه نه شهر) لند كنن ولي 6 ماه از كبك بيرون برن ديگه مزاياي كبك بهشون تعلق نخواهد گرفت؟ اين درسته . و اگه درسته ايا اگه بيش از 6 ماه ايران باشي و برگردي بازم همين طوره يا نه فقط روي استان ديگه اي تو كانادا حساسن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rosemerry نمایش پست ها
    بر اساس قواني جديد دو اتفاق مهم افتاده
    1- شما بايد از هر سال 6 ماهش رو تو كانادا باشي
    2- بچه اي كه اونجا بدنيا بياد و والدينش هنوز سيتيزن نباشن برا ساس قوانين جديد سيتيزن نخواهد شد و در بدو تولد پاس كانادايي دريافت نخواهد كرد.
    درسته ديگه؟
    3- از همه مهمتر كساني كه در كبك ( هر جا رگفتم كبك منظورم استانه نه شهر) لند كنن ولي 6 ماه از كبك بيرون برن ديگه مزاياي كبك بهشون تعلق نخواهد گرفت؟ اين درسته . و اگه درسته ايا اگه بيش از 6 ماه ايران باشي و برگردي بازم همين طوره يا نه فقط روي استان ديگه اي تو كانادا حساسن
    موارد یک و دو اشتباه است و چنین چیزی نیست. مورد سوم در مورد تمام استانها صادق است.

Junior Member

یک سوال خیلی مهم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر بر عکس موضوع این تاپیک ما در اگر فدرال اقدام کرده باشیم و در تورنتو لند کنیم و بعذ از مدتی مثلا دو ماه بخوایم بریم استان کبک و شهر مونترال آیا در ادامه از مزایای مهاجرایی که از همون اول رفتن کبک و csq گرفتن ( مثل کمک هزینه های عادی و تحصیلی) برخوردار خواهیم بود؟ یا نه؟ اگر مثلا بعد از لند در تورنتو خیلی نمونیم و بعد از چند روز بریم چی؟
    راستش ما ویزامون اومده(فدرال) و بلیط تورنتو رو گرفتیم اما با توجه به چیزایی که از کمک هزینه های دولت کبک شنیدیم مردد شدیم البته بماند که احتمال خیلی زیاد به هر حال بعدتر ها برای ادامه تحصیل به مونترال خواهیم رفت اما واقعا نمی دونیم وقفه بین لندینگ و رفتن به کبک ما رو از مزایای کمک های مالی دولت کبک محروم میکنه یا نه؟
    خیلی ممنون میشم بصورت خلاصه راهنمایی کنید. ممنونم ازتون
    NOC:2151 CIO: October 31, 2011 File No.: January 17, 2012
    process started:April 9, 2013
    medical request & updated docs: January 10, 2014, medical results received:February 4, 2014
    passport request: November 4, 2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

یک بار چیزی در مورد این وقفه بین لندینگ و رفتن به کبک رو شنیده بودم. ولی حداقل سه ماه بود. چیزی که توی ذهنمه یک ساله.
    اما هر موقع شما وارد کبک بشید تا مطمئن نباشند که شما اونجا موندنی هستید مزایایی بهتون تعلق نمیگیره.
    حالا اینکه چطوری مطمئن بشن دیگه بگیر نگیر داره. بعضی ها با اجاره ی یک خونه این موضوع رو ثابت کردند ولی در مورد بعضی تا یک سال اونجا نموندن ازشون قبول نکردن.
    بهرحال بعد یه مدت که بمونید و ثابت بشه که قصد موندن دارید میتونید درخواست csq کنید.
    تا اون موقع هم شهروند عادی کانادا هستید که مقیم استان کبک هست. ولی بعد دریافت سی اس کیو میتونید از مزایایی که مخصوص دولت کبکه استفاده کنید مثل شهریه دانشگاه.
    اما این رو هم درنظر داشته باشید درسته که کبک خیلی ارزونتره ولی کار گیر آوردن سخت تره و باید زبان فرانسه هم خوب بلد باشید تا کار گیر بیارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elize نمایش پست ها
    یک سوال خیلی مهم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر بر عکس موضوع این تاپیک ما در اگر فدرال اقدام کرده باشیم و در تورنتو لند کنیم و بعذ از مدتی مثلا دو ماه بخوایم بریم استان کبک و شهر مونترال آیا در ادامه از مزایای مهاجرایی که از همون اول رفتن کبک و csq گرفتن ( مثل کمک هزینه های عادی و تحصیلی) برخوردار خواهیم بود؟ یا نه؟ اگر مثلا بعد از لند در تورنتو خیلی نمونیم و بعد از چند روز بریم چی؟
    راستش ما ویزامون اومده(فدرال) و بلیط تورنتو رو گرفتیم اما با توجه به چیزایی که از کمک هزینه های دولت کبک شنیدیم مردد شدیم البته بماند که احتمال خیلی زیاد به هر حال بعدتر ها برای ادامه تحصیل به مونترال خواهیم رفت اما واقعا نمی دونیم وقفه بین لندینگ و رفتن به کبک ما رو از مزایای کمک های مالی دولت کبک محروم میکنه یا نه؟
    خیلی ممنون میشم بصورت خلاصه راهنمایی کنید. ممنونم ازتون
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

سلام دوستان
    من مونترال لند کردم و تصمیم داشتم مونترال بمونم.برای ملدی کارت اقدام کردم،برای کلاسهای فرانسه هم فرم آنلاین رو پر کردم اما هنوز برگه پی آر رو هنوز نفرستادم.
    اگر بخوام برای زندگی برم تورونتو مشکلی پیش میاد؟
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nj1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مونترال لند کردم و تصمیم داشتم مونترال بمونم.برای ملدی کارت اقدام کردم،برای کلاسهای فرانسه هم فرم آنلاین رو پر کردم اما هنوز برگه پی آر رو هنوز نفرستادم.
    اگر بخوام برای زندگی برم تورونتو مشکلی پیش میاد؟
    دوست عزیز
    شما در واقع بعد از ورود در هرکجای خاک کانادا میتونیدداقامت گ حتی لند کنید.
    اما در زمان دریافت شهروندی ممکنه از شما بپرسند که چرا شما کبک نموندید و شما باید دلیا توجیه پذیر بیارید برای ترک کبک. دلیلتون هرچی که هست همون رو بگید صادقانه مثل پیدا نکردن کار و...
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام
    من در تورونتو لند کردم و اصلا هیچ مشکلی‌ نداشت ولی‌ حتما باید آدرس مونترال رو داشتهباشید برای دریافت PR

سلام دوستان
    يك سئوال داشتم ، آيا بايد از هر سال 6 ماه اونجا باشيم تا جزو سوابقمون حساب بشه و اينكه ايا اين شش ماه بر اساس سال ميلادي هست يا اينكه از لحظه لندينگ مبناست. ممنون ميشم اگر كسي پاسخ بده

FN:AUG2010, CSQ:FEB2012, F.F.N:APRIL2012, UPDATE:MAY2013,MEDICAL OCT2013

pass request : 14march 2014,CURRENT STATUS:PR

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يك سئوال داشتم ، آيا بايد از هر سال 6 ماه اونجا باشيم تا جزو سوابقمون حساب بشه و اينكه ايا اين شش ماه بر اساس سال ميلادي هست يا اينكه از لحظه لندينگ مبناست. ممنون ميشم اگر كسي پاسخ بده
    برای دریافت سیتیزن شیب شما از ۶ سال ۴ سالش رو تو خاک خانادا باشید به شرط اینکه در هر سال ۶ ماهش رو در خاک کانادا باشید. منظور از سال هم سال میلادیست. مثلا شما اگر وسط ماه هفتم سال وارد خاک کانادا بشید و تا آخر سال هم اونجا بمونید برای شهروندی حساب نمیشه. ضمنا مهم نیس تو کدوم استان هستید مهم خاک کاناداست.
    البته اینا قانون شهروندیست واسه pr فرق میکنه و شما میتونید با pr همیشه اونجا زندگی کنید حتی اگه شهروندی نداشته باشید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)