نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا اقامت در كبك پس از اخذ ويزا اجباري است؟ نظر شما چيست

رأی دهندگان
170. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، تحت هر شرايطي بايد در استان كبك ماند.

9 5.29%
  • خير، مستقيما و بدون لندينگ در كبك ميتوان به استان ديگر رفت.

25 14.71%
  • بله، اما ميتوان بعد از گذشت هفته روز حداكثر تا يكماه به استان ديگر رفت.

42 24.71%
  • بله، اما حتما بايد سه ماه به بالا در كبك ماند و بعد در صورت لزوم به استان ديگر رفت.

54 31.76%
  • بله، اما در صورتي كه از مزاياي دولت كبك استفاده نكنيم، ميتوان بس از ورود بلافاصله به استان ديگر رفت.

40 23.53%
صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 261

موضوع: ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا اونجا که بنده میدونم اینکار رو معمولا فقط برای 90 روز میتونید انجام بدید. بعد از اون باید کارت بیمه ایالت جدید رو بگیرید چون دیگه مقیم ایالت قبلی نیستید.
    بله كاملا درسته، همونطور كه Ghlobe عزيز گفتند كارت بيمه درماني هر ايالت، فقط تا سه ماه در ايالت ديگه قابل استفاده است و بدون هيچ دردسري اگر قصد اقامت در ايالت ديگري رو داريد و تصميمتون قطعي شده بعد از ساكن شدن ميتونيد درخواست كارت بيمه براي ايالت جديد رو بديد كه حدود 60 تا 90 روز طول ميكشه كه كارت به آدرس جديدتون بياد.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

پیش فرض پاسخ : ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    ...

بعد از چه مدت میشه از مونترال خارج شد که مشکلی پیش نیاد ؟
    طبق گفته كارشناسان مهاجرت ايراني و كانادايي و همچنين طبق گفته يكي از آفيسر هاي كانادايي شاغل در دفتر كبك در فرانسه، شما بلافاصله بعد از لندينگ در كبك چون يك شهروند كانادايي حساب ميشيد و تعهدي هم نداريد ميتوانيد تغيير ايالت بدهيد، منوط به اينكه توجيه داشته باشيد كه از ابتدا قصد فريب اداره مهاجرت را نداشتيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    طبق گفته كارشناسان ، منوط به اينكه توجيه داشته باشيد كه از ابتدا قصد فريب اداره مهاجرت را نداشتيد.
    خب مشکل همینجاست . ما چطور میتونیم ثابت کنیم که قصد فریب اداره مهاجرت رو نداشتیم ؟
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    خب مشکل همینجاست . ما چطور میتونیم ثابت کنیم که قصد فریب اداره مهاجرت رو نداشتیم ؟
    حالا مگه قصد فريب داري؟ يا تصميمت عوض شده؟ دلايلت چيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    حالا مگه قصد فريب داري؟ يا تصميمت عوض شده؟ دلايلت چيه؟
    نه بابا قصد فریب ندارم ولی نگران این هستم که اگر در آینده نزدیک از مونترال به ونکوور یا هر استان دیگه ای جابجا بشم بعد از چند سال که میخوام درخواست پاسپورت بدم برام مشکل پیش بیاد. البته با توضیحات خوبی که شما دادین یک مقدار خیالم راحت شد.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

سلام

اکثر پست های این موضوع بر اساس حدس و گمان ، تحلیل های شخصی غیر مستند و آرزو نوشته میشه !

مستند ترین کار ، اول رفتن و لندینگ به کانادا ( کبک ) ، بعد مراجعه حضوری به اداره مهاجرت و شهروندی و در نهایت اخذ اطلاعات و مصوبات مربوط به این موضوع .

پس بر اساس حدسیات ، Plan برای آینده تون در کانادا نریزید ...

... چون " بعد از لندینگ متوجه میشین ، درصد زیادی از برنامه های پیش ساخته تون ( بخصوص ادامه تحصیل ) نقش بر آب میشه " این گفته چندی از دوستان منه که الان 2 -3 ساله مقیم کبک هستن !

باید بر اساس مستندات رسمی و غیر رسمی ، Plan بعد از لندینگ بریزین اونهم فقط برای مسائل مهم اولیه مربوط به ماه های اول و مهمتر برنامه زبان !!!

Bon chance au nouveau pays

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    سلام

اکثر پست های این موضوع بر اساس حدس و گمان ،.... ( بخصوص ادامه تحصیل ) نقش بر آب میشه " ......
    Bon chance au nouveau pays
    دوست عزيز اتفاقا" تاحالا همگي دوستان حداقل تو اين زمينه اتفاق نظر داشتند كه گرچه پيداكردن كار در حداقل سال اول ورود به دليل ضعف زبان و نداشتن سابقه كار كانادايي و نيز مجوز كار تقريبا" غير ممكنه ولي ادامه تحصيل پيشنهاد خوبيه. من شخصا" تاحالا نشنيده بودم اين كار هم نميشه! پس چه پيشنهادي دارين؟ اتفاقا" داشتن برنامه مفيده. شما قبل از ورود به كبك اگه اپلاي كرده باشين دانشگاتون معلومه و مشكلي ندارين.
    ارسال مدارك به سوريه: 3May-2011- دريافت: 5 May - -رفرنس نامبر: 10-Aug-/استفاده از ماني اوردر

به نظر من رفتن از کبک به مقصد انگلیسی زبان توسط مهاجرینی که به کبک گسیل شدن کار اشتباهیه .
    یه جور سو استفاده از آزادی عمل هستش .
    کبک برای خودش مهاجر متخصص جمع میکنه نه برای فدرال . این روند اگر ادامه داشته باشه مطمئن باشید راه رو برای آیندگان خراب و بسیار مشکل خواهد کرد .
    حالا هر چقدر هم که سعی در توجیه این قضیه بشه ولی در پس پرده ، آمارهایی که ثبت میشه ، باعث میشه که بعدا دولتیان کبک رو ،به گرفتن تصمیمات جدید و سختگیرانه تری وا داره .
    مثلا کم کردن ظرفیت پذیرش از جانب ایران . و افزایش اون برای کشورهایی مثل الجزایر ، تونس و ... چون اونها فرانکوفون هستند و در کبک خواهند موند.
    در ضمن این امر هم مشتبه میشه که آقا ایرانی جماعت راحت طلبه و تلاش نمیکنه زبانش رو قوی کنه و خودش رو جذب جامعه کنه و می زاره میره فدرال .
    خواهش من و بقیه ی کسانی که پشت سر شما توی صف انتظار ایستاده اند اینه که لطفا و خواهشا پل رو برای پشت سری خراب نکنید و حتی الامکان همون کبک بمونید.
    یه بار هم که شده یکی از اخلاقیات بدمون رو بزاریم کنار. (مهم بودن خود و مهم نبودن هم قطاران و دیگران ) ( خرمون که از پل گذشت ، بقیه بی خیال )
    اگر بی کاری باشه همه جای کانادا هست . اگر کار سخت پیدا میشه همه جای کانادا اینطوریه .
    در واقع اونجا کار خوب پیدا میشه ولی برای کسی که زبانش خوبه .
    نه برای کسی که A2 B1 داره .
    اگر غیر منطقی و دور از واقعیت تحلیل کردم ، لطفا نقد بفرمایید .
    در ضمن امیدوارم دوستان عزیز از من رنجیده خاطر نشن .
    سپاس
    ویرایش توسط AirCanada : February 28th, 2012 در ساعت 04:17 PM
    ارسال:28dec2010/کارت ریفیوز:31may2011/فایل نامبر:28jun2011/انتظار مصاحبه:7dec2015
    ویکی کبک،اطلاعات جامع مهاجرت به استان کبک - بخش فرهنگی سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    دوست عزيز اتفاقا" تاحالا همگي دوستان حداقل تو اين زمينه اتفاق نظر داشتند كه گرچه پيداكردن كار در حداقل سال اول ورود به دليل ضعف زبان و نداشتن سابقه كار كانادايي و نيز مجوز كار تقريبا" غير ممكنه ولي ادامه تحصيل پيشنهاد خوبيه. من شخصا" تاحالا نشنيده بودم اين كار هم نميشه! پس چه پيشنهادي دارين؟ اتفاقا" داشتن برنامه مفيده. شما قبل از ورود به كبك اگه اپلاي كرده باشين دانشگاتون معلومه و مشكلي ندارين.
    سلام
    دوست عزیز شرمنده که سر بسته گفتم این نکته رو که :

منظورم این نبود که نمیشه ادامه تحصیل داد ، اتفاقا" یکی از بهترین مزایای ویزای اقامت دائم کاری کبک همین استفاده از تحصیل مثل همه کانادایی هاست ، منظور من اینه که ، قبل از رفتن به کبک ممکنه شخص برای ادامه و یا شروع تحصیل در یک رشته خاص نقشه های خیلی دقیق و حساسی بکشه ولی بعد از ورود به کبک و دیدن واقعیت ملموس بخصوص در مورد بازار کار در اون رشته ، برنامه هاش به مشکل بخوره یا شاید اصلا" کنسل بشه و مجبور بشه پیگیر تحقیق در مورد یک رشته دیگه بشه که این باعث اتلاف وقت ، پول و ... میشه ...
    یکی از دوستام بعد از ورود به قول خودشون نسنجیده وارد یک دوره فنی حرفه ای مرتبط با تخصصش شده ولی بعد از اتمام این دوره متوجه شده که اصلا" گرفتن این دوره هیچ سودی براش نداشته و باید در یک فیلد دیگه که بازار بهتری داشته وارد میشده ...
    مسئله شروع یا ادامه تحصیل در کبک مهمه ، ولی نه به شدت اولویت موضوع اولیه ای مثل اسکان و اجاره اولیه خانه و ...

در هر صورت موضوع بحث ماندن یا نماندن در کبکه که دوستمون Air Canada در پست قبلی نظر جالبی گذاشتن و من باهاشون موافقم ...
    ویرایش توسط mzdgotocanada : February 28th, 2012 در ساعت 10:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط AirCanada نمایش پست ها
    به نظر من رفتن از کبک به مقصد انگلیسی زبان توسط مهاجرینی که به کبک گسیل شدن کار اشتباهیه .
    یه جور سو استفاده از آزادی عمل هستش .
    کبک برای خودش مهاجر متخصص جمع میکنه نه برای فدرال . این روند اگر ادامه داشته باشه مطمئن باشید راه رو برای آیندگان خراب و بسیار مشکل خواهد کرد .
    حالا هر چقدر هم که سعی در توجیه این قضیه بشه ولی در پس پرده ، آمارهایی که ثبت میشه ، باعث میشه که بعدا دولتیان کبک رو ،به گرفتن تصمیمات جدید و سختگیرانه تری وا داره .
    مثلا کم کردن ظرفیت پذیرش از جانب ایران . و افزایش اون برای کشورهایی مثل الجزایر ، تونس و ... چون اونها فرانکوفون هستند و در کبک خواهند موند.
    در ضمن این امر هم مشتبه میشه که آقا ایرانی جماعت راحت طلبه و تلاش نمیکنه زبانش رو قوی کنه و خودش رو جذب جامعه کنه و می زاره میره فدرال .
    خواهش من و بقیه ی کسانی که پشت سر شما توی صف انتظار ایستاده اند اینه که لطفا و خواهشا پل رو برای پشت سری خراب نکنید و حتی الامکان همون کبک بمونید.
    یه بار هم که شده یکی از اخلاقیات بدمون رو بزاریم کنار. (مهم بودن خود و مهم نبودن هم قطاران و دیگران ) ( خرمون که از پل گذشت ، بقیه بی خیال )
    اگر بی کاری باشه همه جای کانادا هست . اگر کار سخت پیدا میشه همه جای کانادا اینطوریه .
    در واقع اونجا کار خوب پیدا میشه ولی برای کسی که زبانش خوبه .
    نه برای کسی که A2 B1 داره .
    اگر غیر منطقی و دور از واقعیت تحلیل کردم ، لطفا نقد بفرمایید .
    در ضمن امیدوارم دوستان عزیز از من رنجیده خاطر نشن .
    سپاس
    سلام

من با شما کاملا" موافقم ، اکثر ما ایرانی ها راحت طلبیم و همین تقلا برای فرار از زبان فرانسه و رفتن به ایالتی دیگر گواه بر این راحت طلبیه !

و اگر این روال عزیمت به سایر استان ها اپیدمی بشه مطمئنا" عواقب سختگیرانه تری بخصوص برای متقاضیان جدیدتر داره !!!
    نمونه اش همین اجباری کردن مدرک زبان برای تشکیل پرونده که کلی دردسر ساز شده و حالا داشته باشیم سختگیری های بعدی رو ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)