صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: خرید شارژ 110 ولت موبایل در ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید شارژ 110 ولت موبایل در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط saraino نمایش پست ها
    يعني ميشه من اتو مو و سشوارم رو ببرم؟ديگه نمي خوام اونجا پول به اين چيزا بدم.ميارزه ببرم؟
    به نظر من نبرید بهتره EDTDZ

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraino نمایش پست ها
    يعني ميشه من اتو مو و سشوارم رو ببرم؟ديگه نمي خوام اونجا پول به اين چيزا بدم.ميارزه ببرم؟
    من کلی گشتم-تو ایران واسه سشوار پاناسونیک و اتوی مو رمینگتون با Dual voltage وجود داره که همه جای دنیا می تونی استفاده کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer, EMU

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    من کلی گشتم-تو ایران واسه سشوار پاناسونیک و اتوی مو رمینگتون با Dual voltage وجود داره که همه جای دنیا می تونی استفاده کنی
    یعنی سشوار و این چیز ها رو نبریم ؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anamooran نمایش پست ها
    یعنی سشوار و این چیز ها رو نبریم ؟
    ای بابا تو این تاپیک هنوز بحث بردن این وسایل هست!

این چیزا خـــــیلی ارزونه. آخه چرا باید یه سشوار رو از ایران‌ن‌ن به آمریکا ببرین؟ متر به متر فروشگاه های عظیم برای هر چیزی هست. چمدونو سبک کن یا به جاش دو تا آلبوم عکس خاطرات بیشتر ببر!

همون طور که گفتن بعضی از سشوارها هم dual چی‌چی هستن. از همینا که ۱۱۰ و ۲۲۰ داره. اما باید یه Power Plug Converter هم بگیری. (یه نگا بندار به این عکس). اون اولا که اومده بودم یه دونه از اینا داشتم برای دو سه تا وسیله برقی .. وقتی این converter‌ گم میشد یه نیم ساعتی رو اعصاب بود!

دوستان با این وضع مالی...همه چیو بیارین..چمدون چرخ داره!! و زمان زیادی هم توسط شما حمل نمیشه !
    البته تا سقف مجاز
    مثلا من ریشتراشمو نیاوردم...اینجا شبیه اون 220دلاره !!گرچه اینجا تیغی شدم و راضیتر هستم !!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    ای بابا تو این تاپیک هنوز بحث بردن این وسایل هست!

این چیزا خـــــیلی ارزونه. آخه چرا باید یه سشوار رو از ایران‌ن‌ن به آمریکا ببرین؟ متر به متر فروشگاه های عظیم برای هر چیزی هست. چمدونو سبک کن یا به جاش دو تا آلبوم عکس خاطرات بیشتر ببر!

همون طور که گفتن بعضی از سشوارها هم dual چی‌چی هستن. از همینا که ۱۱۰ و ۲۲۰ داره. اما باید یه Power Plug Converter هم بگیری. (یه نگا بندار به این عکس). اون اولا که اومده بودم یه دونه از اینا داشتم برای دو سه تا وسیله برقی .. وقتی این converter‌ گم میشد یه نیم ساعتی رو اعصاب بود!
    براي اينكه سشوارواتو وسايلي هست كه يك خانم ازهمون روزورود بهش احتياج داره ،من هم احتياج به تبديل برق ١١٠ به ٢٢٠ دارم لطفا بفرماييدازكجا ميشه خريد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

اگر برای یه چیزی مثل سشوار می خواید، چون معمولا توان مصرفی اونها کم نیست (1000 تا 2000 وات یا بیشتر)، مبدل با چنین توان هایی سنگین و گرانقیمت هستن به همین شاید به قیمت همون مبدل (یا با احتساب هزینه وزنش) بتونید یه سشوار 110 اونجا بخرید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)