صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: تجربیات بیماری در خارج از کشور و درمان آن

پیش فرض پاسخ : تجربیات بیماری در خارج از کشور و درمان آن

دندانپزشکی هم با بیمه میشه داد؟
    روانشناس ومشاوره چی ؟پولش را با بیمه میشه داد؟

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    دندانپزشکی هم با بیمه میشه داد؟
    روانشناس ومشاوره چی ؟پولش را با بیمه میشه داد؟
    دندانپزشکی بیمه ی جدا داره.
    روانشناسی و مشاوره رو اکثر دانشگاه ها به صورت رایگان دارن ولی اگر بخواید جای دیگه ای برید] بله بیمه هزینش رو می ده.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member savama آواتار ها

متاسفانه خیلی فاکتور ها برای امتیاز به مجل زندگی مناسبه
    خیلی ها میان میگن آمریکا آمریکا آمریکا
    ولی آمریکا و کانادا با همه بزرگی اسمشون در موارد اینچنینی درمانی هیچ وقت به گرد پای بیشتر بیمه های اروپایی نمیرسن
    همینمورد درمان یه مسئله روزمره و بزرگ تو زندگی هر کسی هست
    همیشه میگن مریضی خبر نمیکنه
    ولی مثلا تو آلمان شما بابت مراجعه به پزشک مبلغی نمیدین
    تا پارسال برای هر سسه ماه باید ده یورو میدادید
    یعنی هر موقع که میرفتید دکتر ده یورو میدادید
    اون ده یورو تا پایان فصل و در واقع برای سه ماه بود
    از اول سال 2013 اون ده یورو هم برداشته شد
    بابت دارو های دولتی هم 5 یورو میدید
    برای بیمارستان هزینه با بیمه هست
    یعنی هر عمل جراحی که بکنید
    تا 28 روز اگر نیاز به بستری داشته باشید
    بابت هر روز ده یور میدید
    واگر بیشتر از 28 روز نیاز به بستری باشه دیگه پولی نمیدید
    برای بچه ها که همه چیز مجانی هست
    از ویزیت دکتر تا دارو و عمل جراحی و ..................
    دندانپزشکی هم با بیمه هست و هزینه ای نمیپردازید
    مگر در مواردی که بخواین برای زیبایی با رنگ سفید دندون های عقبی تون رو پر کنید
    یا ایمپلنت کنید

ولی آمریکا و کانادا با همه بزرگی اسمشون در موارد اینچنینی درمانی هیچ وقت به گرد پای بیشتر بیمه های اروپایی نمیرسن
    بیمه های امریکا به گرد پای بیمه ی ایران هم نمی رسن.
    بیمه ی درمانی امریکا واقعاً مزخرفه.... اگر دانشجو باشید بهترین بیمه رو دارید و اگر کارمند جایی باشید اینقدر حق بیمه بالاست یا دیداکتبل بالاست که خیلی ها از خیر بیمه می گذرن. من خیلی از امریکایی ها رو می شناسم که بیمه ندارن.
    دندون پزشکی رو که کلاً باید رفت ایران....چون اینجا با بیمه هم هزینش خیلی بالاست چه برسه بدون بیمه.
    یکی از دوستای من هز 6 ماه یه بار میره ایران. کارای پزشکی و دندونش رو انجام می ده بر می گرده. با اینکه بیمه ی اینجا رو داره به قول خودش برای مورد اورژانسی استفاده می کنه.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط savama نمایش پست ها
    متاسفانه خیلی فاکتور ها برای امتیاز به مجل زندگی مناسبه
    خیلی ها میان میگن آمریکا آمریکا آمریکا
    همینمورد درمان یه مسئله روزمره و بزرگ تو زندگی هر کسی هست
    همیشه میگن مریضی خبر نمیکنه
    ولی مثلا تو آلمان شما بابت مراجعه به پزشک مبلغی نمیدین
    تا پارسال برای هر سسه ماه باید ده یورو میدادید
    یعنی هر موقع که میرفتید دکتر ده یورو میدادید
    اون ده یورو تا پایان فصل و در واقع برای سه ماه بود
    از اول سال 2013 اون ده یورو هم برداشته شد
    بابت دارو های دولتی هم 5 یورو میدید
    برای بیمارستان هزینه با بیمه هست
    یعنی هر عمل جراحی که بکنید
    تا 28 روز اگر نیاز به بستری داشته باشید
    بابت هر روز ده یور میدید
    واگر بیشتر از 28 روز نیاز به بستری باشه دیگه پولی نمیدید
    برای بچه ها که همه چیز مجانی هست
    از ویزیت دکتر تا دارو و عمل جراحی و ..................
    پس با این حساب آلمان تازه از این نظر شده مثل کانادا. تبریک میگم! البته در کانادا همون روزی ده یورو برای بستری شدن در بیمارستان را هم نداره و مجانی است.

دوستان بیمه ی دندون پزشکی ای سراغ دارید که waiting نداشته باشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    بیمه های امریکا به گرد پای بیمه ی ایران هم نمی رسن.
    بیمه ی درمانی امریکا واقعاً مزخرفه.... اگر دانشجو باشید بهترین بیمه رو دارید و اگر کارمند جایی باشید اینقدر حق بیمه بالاست یا دیداکتبل بالاست که خیلی ها از خیر بیمه می گذرن. من خیلی از امریکایی ها رو می شناسم که بیمه ندارن.
    دندون پزشکی رو که کلاً باید رفت ایران....چون اینجا با بیمه هم هزینش خیلی بالاست چه برسه بدون بیمه.
    یکی از دوستای من هز 6 ماه یه بار میره ایران. کارای پزشکی و دندونش رو انجام می ده بر می گرده. با اینکه بیمه ی اینجا رو داره به قول خودش برای مورد اورژانسی استفاده می کنه.
    دوست عزیز ، اینکه میگید" اگه دانشجو باشیم بهترین بیمه را داریم "!!! کی اینجوره؟!..بیمه ما دانشجو ها اینجا (که UnitedHealthcare هست ) مزخرفترینه ! کلا بیمه ها دانشجویی (که ماکسیمم سالانه 1500 دلار هم دانشگاه بابتش نمیده ) اصلا جالب نیس ! واسه بیمه دندون پزشکی بدون انتظار هم من جایی را سراغ ندارم..بعید میدونم باشه..شاید بسته به ایالتم باشه. ایشالا درست بشه واستون همه چی.."کامل" درک میکنم...

ApplyAbroad Hero

من تجربه خودم را بگم من یه روز قبل کریسمس با دوچرخه خوردم زمین..با صورت محکم اومدم رو زمین..دست و زانوم هم زخمی...health center دانشگاه بسته بود !! معمولا خیلی وقت ها میبندن واسه تعطیلات ! دیگه رفیقام مجبور شدن من را ببرن بیمارستان...خودمم گیج و منگ بودم..اونجا گفتن احتیاط از سرت سی تی اسکن کنیم....اکس ری هم کردن از دست و زانوم ....یه دونه بخیه هم خورد رو صورتم ....الان تو سایت بیمه چک میکنم کل هزینه هاش شده 8100 دلار !!!! ..مواظب باشید از چرخ نیفتید زمین ....حالا ظاهرا بخش زیادیش را بیمه میده ولی اینجور که حساب کردم خوذم حدودا باید نزدیک 2000 تای بدم ( منم ندارم و نمیدم اگه قسطی نشه )...هزینه یه دونه بخیه 801 دلار ! هزینه ویزیت دکتر که زخم هام را دید و بگه نیاز به پماد داری و محلول و کرم واسه زخم هام تحویز کرد 899 دلار..سی تی اسکن 3600 دلار...و و و .....:'( اینجا معنیه سره گردنه را آدم کامل میفهمه.... ... ... من آلاباما هستم و بیمه م هم UnitedHealthcare.. .. ..
    التماس دعا..!

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، اینکه میگید" اگه دانشجو باشیم بهترین بیمه را داریم "!!! کی اینجوره؟!..بیمه ما دانشجو ها اینجا (که UnitedHealthcare هست ) مزخرفترینه ! کلا بیمه ها دانشجویی (که ماکسیمم سالانه 1500 دلار هم دانشگاه بابتش نمیده ) اصلا جالب نیس ! واسه بیمه دندون پزشکی بدون انتظار هم من جایی را سراغ ندارم..بعید میدونم باشه..شاید بسته به ایالتم باشه. ایشالا درست بشه واستون همه چی.."کامل" درک میکنم...
    انشاالله شما شاغل که شدید متوجه می شید بیمه های کاری چقدر مزخرف تر از بیمه های دانشجوییه. دیداکتیل 10 هزار دلار... با حق بیمه ی ماهی 120$. با کاوریج کم.
    بیمه ی دانشگاه ما blue cross هست و کاوریجش خیلی خوبه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    من تجربه خودم را بگم من یه روز قبل کریسمس با دوچرخه خوردم زمین..با صورت محکم اومدم رو زمین..دست و زانوم هم زخمی...health center دانشگاه بسته بود !! معمولا خیلی وقت ها میبندن واسه تعطیلات ! دیگه رفیقام مجبور شدن من را ببرن بیمارستان...خودمم گیج و منگ بودم..اونجا گفتن احتیاط از سرت سی تی اسکن کنیم....اکس ری هم کردن از دست و زانوم ....یه دونه بخیه هم خورد رو صورتم ....الان تو سایت بیمه چک میکنم کل هزینه هاش شده 8100 دلار !!!! ..مواظب باشید از چرخ نیفتید زمین ....حالا ظاهرا بخش زیادیش را بیمه میده ولی اینجور که حساب کردم خوذم حدودا باید نزدیک 2000 تای بدم ( منم ندارم و نمیدم اگه قسطی نشه )...هزینه یه دونه بخیه 801 دلار ! هزینه ویزیت دکتر که زخم هام را دید و بگه نیاز به پماد داری و محلول و کرم واسه زخم هام تحویز کرد 899 دلار..سی تی اسکن 3600 دلار...و و و .....:'( اینجا معنیه سره گردنه را آدم کامل میفهمه.... ... ... من آلاباما هستم و بیمه م هم UnitedHealthcare.. .. ..
    التماس دعا..!
    منم چند شب پیش اورژانش بودم چون دیداکتبل بیممون 300 دلاره همون 300 تا رو ازم گرفتن. وگرنه می دونم چقدر گرونه.
    سعی کنید یه کاری کنید که خود بیمه با بیمارستان چونه بزنه تا هزینه ی شما هم پایین تر بیاد. به احتمال 90% قسط بندی می کنن براتون. بگید ماهی 50 دلار می تونید بدید. هر چی کمتر بهتر.
    من هنوز قبض بیمارستانم نیومده ببنم چی به چیه اما میدونم بالای 5000 دلار شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    انشاالله شما شاغل که شدید متوجه می شید بیمه های کاری چقدر مزخرف تر از بیمه های دانشجوییه. دیداکتیل 10 هزار دلار... با حق بیمه ی ماهی 120$. با کاوریج کم.
    بیمه ی دانشگاه ما blue cross هست و کاوریجش خیلی خوبه.

منم چند شب پیش اورژانش بودم چون دیداکتبل بیممون 300 دلاره همون 300 تا رو ازم گرفتن. وگرنه می دونم چقدر گرونه.
    سعی کنید یه کاری کنید که خود بیمه با بیمارستان چونه بزنه تا هزینه ی شما هم پایین تر بیاد. به احتمال 90% قسط بندی می کنن براتون. بگید ماهی 50 دلار می تونید بدید. هر چی کمتر بهتر.
    من هنوز قبض بیمارستانم نیومده ببنم چی به چیه اما میدونم بالای 5000 دلار شده

با این حساب هزینه درمان خیلی خیلی بالاست و بیمه هم که کاری نمی کنه؟
    با این اوصاف اونجا چه جوری می شه زندگی کرد؟؟ بالاخره یه روزی کارمون به بیمارستان که می کشه. حالا کسی بخواد اونجا باردار بشه و بچه دار بشه چی؟یعنی کلا دوران دانشجویی و بعدش هم شاغل بودن هیچ کدوم جواب هزینه های درمان رو نمی ده؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)