نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

Member
    رشته و دانشگاه
    UW-Milwaukee

Question وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

سلام دوستان هم رشته ای من
    لطفا اطلاعات دقیق در مورد دانشگاه قبولی، زمینه کاری، مقطع تحصیلی، شرایط فاند، مکان و تاریخ مصاحبه و در صورت کلیر شدن زمان کلیر و نوع ویزا(single or multiple) را اینجا با هم به اشتراک بذاریم تا بتونیم اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت کلیرنس مهندسی مواد داشته باشیم و تجربه خوبی باشه برای ایندگان که بدونن کجا برای مصاحبه بهتره وبتونن برنامه ریزی کنن
    پس منظریم
    شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت

Member
    رشته و دانشگاه
    UW-Milwaukee

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

پذیرش دکترا از university of wisconsin-milwaukee
    فول فاند
    زمینه کاری پلیمر
    تاریخ و مکان مصاحبه: دبی در 28 june
    در حال انتظار .....

سلاممنم مهندسی موادم. از 14 جون منتظرم. قبرس مصاحبه داشتم. با 5 سال سابقه کار. یکی از بچه های مواد با 8 سال سابقه کار که با ما بود 2 هفته ای کلیر شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    UW-Milwaukee

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani نمایش پست ها
    پذیرش دکترا از university of wisconsin-milwaukee
    فول فاند
    زمینه کاری پلیمر
    تاریخ و مکان مصاحبه: دبی در 28 june
    در حال انتظار .....
    دقیقا 42 روز بعد کلیر شدم

Banned

Lightbulb همفکری بین بچه های مهندسی مواد که در مرحله کلرینس ریجکت شدند

سلام به همه دوستان.
    طبق بررسی های من، در این فروم، از بین بچه های مهندسی مواد در سال 2012 فقط یک یا دو نفر موفق به گرفتن ویزای آمریکا شدن و مابقی همه ریجکت شدن. از همه بچه های موادی دعوت میکنم که نظرات و تجربیاتشونو اینجا بیان کنن، و اگر اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن دارند، اینجا با بقیه درمیون بذارن. همچنین از همه موادی هایی که میشناسند و شرایط مشابهی دارند، برای تبادل نظرات دعوت کنند.
    به نظر میرسه که در سال 2012، رشته ای که بیشترین درصد ریجکتی رو داشته مهندسی مواد هستش، که با توجه به جاه طلبی های نظامی ایران، تا حدودی طبیعی به نظر میرسه. من از همه تون میخوام که مختصری از وضعیت و بک گراند خودتو اینجا بیان کنین (دانشگاه لیسانس و ارشد، دانشگاهی که پذیرش گرفتین، تاریخ و محل مصاحبه، وضعیت خدمت، زمینه کاری و .......) و اگر هم راه حلی به نظرتون میرسه بگین.

Banned

پیش فرض پاسخ : همفکری بین بچه های مهندسی مواد که در مرحله کلرینس ریجکت شدند

کارشناسی: صنعتی شریف، سال ورود: 81، موضوع پایان نامه: کامپوزیت Al-SiC و متالورژی پودر
    کارشناسی ارشد: امیرکبیر، ورودی 86، موضوع پایان نامه: حافظه دار پایه مس و متالورژی پودر
    یک مقاله ISI، سه کنفرانس بین المللی، یک کنفرانس داخلی
    وضعیت خدمت: معافیت کفالت
    پذیرش: نورث تگزاس، بدون فاند (بعدن قراره فاند بگیرم) برای فال 2012
    مصاحبه اول: 20 جون، ایروان
    مدت انتظار کلیر: 120 روز، ریجکت در 15 نوامبر به دلیل بند 212a3Ai (جاسوسی، خرابکاری و انتقال تکنولوژی)
    مصاحبه دوم: 6 دسامبر، عشق آباد، هنوز منتظرم.

به نظر من رشته ما اصلی ترین دلیل برای ریجکت ما هستش، و البته دلایل دیگه ای مثل محل خدمت، زمینه کاری و .....هم میتونن موثر باشن. آفیسر عشق آباد به من گفت که تصمیم درباره رشته های حساس مهندسی در واشنگتون گرفته میشه و نه توسط آفیسر، بنابراین نباید خیلی امیدوار باشیم. من که از تغییر روند فعلی ریجکت در مرحله کلیربرای موادی ها کاملن ناامیدم، و فکر میکنم بهتره که تغییر رشته بدم یا به یه کشور دیگه فکر کنم....

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
    کارشناسی: صنعتی شریف، سال ورود: 81، موضوع پایان نامه: کامپوزیت Al-SiC و متالورژی پودر
    کارشناسی ارشد: امیرکبیر، ورودی 86، موضوع پایان نامه: حافظه دار پایه مس و متالورژی پودر
    یک مقاله ISI، سه کنفرانس بین المللی، یک کنفرانس داخلی
    وضعیت خدمت: معافیت کفالت
    پذیرش: نورث تگزاس، بدون فاند (بعدن قراره فاند بگیرم) برای فال 2012
    مصاحبه اول: 20 جون، ایروان
    مدت انتظار کلیر: 120 روز، ریجکت در 15 نوامبر به دلیل بند 212a3Ai (جاسوسی، خرابکاری و انتقال تکنولوژی)
    مصاحبه دوم: 6 دسامبر، عشق آباد، هنوز منتظرم.

به نظر من رشته ما اصلی ترین دلیل برای ریجکت ما هستش، و البته دلایل دیگه ای مثل محل خدمت، زمینه کاری و .....هم میتونن موثر باشن. آفیسر عشق آباد به من گفت که تصمیم درباره رشته های حساس مهندسی در واشنگتون گرفته میشه و نه توسط آفیسر، بنابراین نباید خیلی امیدوار باشیم. من که از تغییر روند فعلی ریجکت در مرحله کلیربرای موادی ها کاملن ناامیدم، و فکر میکنم بهتره که تغییر رشته بدم یا به یه کشور دیگه فکر کنم....
    سجاد جان منم روي متالورژي پودر كار كردم.....
    به نظرم اگه طرفاي بيومتريال و خوردگي و تريبولوژي بري اونم اروپا، شرايط براي ما راحت تر ميشه....
    من امريكا دانشگاه كليوند اپلاي كردم همون اول نامه اوباما خطاب به دانشگاه ها براي منع پذيرش دانشجوي ايراني در بحث انرژي رو فرستاند و ردم كردند!!!!!
    کربلایم آرزوست...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    به نظرم اگه طرفاي بيومتريال و خوردگي و تريبولوژي بري اونم اروپا، شرايط براي ما راحت تر ميشه....
    من امريكا دانشگاه كليوند اپلاي كردم همون اول نامه اوباما خطاب به دانشگاه ها براي منع پذيرش دانشجوي ايراني در بحث انرژي رو فرستاند و ردم كردند!!!!!
    احسان جان شما الان اروپا هستی؟ کی مصاحبه و ریجکت شدی؟ دلیل (سکشن) ریجکت چی بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اتفاقا من هم رشته ی مکانیک بودم وبرای دکترا (Direct)، برای دانشگاه کلیوند اپلای کردم که دور اول بعد از تقریبا 90 روز از تاشکند ریجکت شدم. ولی آمار ریجکتی مکانیکی ها خیلی خیلی بالا هست. البته دوباره از آنکارا اقدام کردم و هنوز منتظرم. تا ببینیم خدا چی می خواهد.

Junior Member

سلام دوستان منم لیسانس و ارشد مواد-متالورژی بودم دکترا برای مکانیک اقدام کردم الان هم منتظرم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad2009 نمایش پست ها
    اتفاقا من هم رشته ی مکانیک بودم وبرای دکترا (Direct)، برای دانشگاه کلیوند اپلای کردم که دور اول بعد از تقریبا 90 روز از تاشکند ریجکت شدم. ولی آمار ریجکتی مکانیکی ها خیلی خیلی بالا هست. البته دوباره از آنکارا اقدام کردم و هنوز منتظرم. تا ببینیم خدا چی می خواهد.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)