نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

کمتریم کاری که میشه کرد توضیح قضیه سربازی، گرفتن وکیل مهاجرت و نوشته نامه به Sara و Dan هست. منتها کاری نیست که یک نفر انجام بده و تاثیری هم نخواهد داشت. باید چند نفر با شرایط مشابه یاهم اقدام کنیم.

دوستان، علی الحساب و برای اینکه بتونیم بهتر با هم در ارتباط باشیم،
    لطفا ایمیل و شماره تلفنشونو برای من از طریق پیام خصوصی بفرستن.
    ایمیل ها و شماره تلفن ها که به دست اومد، من یه ایمیل به همه میفرستم، تا همه ایمیل و شماره تلفن همه رو داشته باشن. خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram1234 نمایش پست ها
    به نظر شما اين تاريخ اپديت يعني چي؟ يعني واشنگتن تو اين تاريخ أعلام نظر كرده؟ من يادمه تو ايروان لعنتي تاريخ مصاحبه من ٢٥ جون بود و تاريخ اين اپديت ٢٠ جولاي
    دوباره ایروان را چک کن
    الان که چک میکنم میبینم تو کیس ایروان تاریخ آپدیت من رو نوشته همون تاریخ اعلام ریجکت یعنی ۲۳ اکتبر

بله خوب بعد از ريجكت براي من هم همون ٢٣ اكتبر شده . ولي به نظرم اون تاريخ اول ٢٠ جولاي زمان أعلام نظر واشنگتن بوده و بعد از اون تعلل سفارت.

اي بابا دوستاني كه با ما رفتن سفارت الآن ترم ٢ هستند و ماها در حال رمزگشايي سيستم ويزا . اين ترم كه از دست رفت من واقعا ديگه بريدم

Banned

بچه ها من نظرم رو عوض کردم. و اگر نامه ای با اشاره به مساله سربازی بچه های 306 ای نوشته بشه من هم امضا میکنم. به شرطی که در بخش دیگه ای از نامه اختصاصاً به بچه های 212 ای پرداخته بشه.
    جملاتی هم که پیشنهاد و مدنظرم بودن توی متن چند تا پست قبلی با فونت ایتالیک نوشتم.

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

سلام دوستان.
    من برای سال 2010 از یکی از دانشگاه های امریکا برای تحصیل در دوره دکترا پذیرش داشتم (فول فاند) و پس از اقدام برای ویزا در دوبی و 13 ماه انتظار، تو کلیرنس طبق بند 212 رد شدم (تو فروم خیلی در موردش نوشتم. یادش بخیر!) . الان دانشجوی دکترای مهندسی مواد تو علم و صنعتم (ترم 4). تو این مدت متاهل شدم و همچنین سوابق تدریس و مقالاتم بیشتر شده. پریروز استاد دانشگاه امریکا (که یه ایرانیه) باهام تماس گرفت و بهم پیشنهاد کرد که برای فرصت مطالعاتی برم اونجا (تمام هزینه ها پرداخت میشه). حالا دارم فکر میکنم که اصلا دوباره تلاش کردن برای رفتن به امریکا، اونم همون دانشگاه قبلی عاقلانه ست و میتونم ایندفعه کلیر شم یا نه؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه...
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

Junior Member

سلام
    بر و بچ موادیه غر غروووو.........
    زیاد شلوغش نکنید. هر وقت تونستید رکورد منو تو زمان مصاحبه بشکنید بیایید با من صحبت کنید!!!!!!!!!
    یکبار ریجکت از آنکارا (212) برای مکانیک فول فاند، یکبار دوبی(214) برای مواد و دو بار مصاحبه ایروان برای مواد که دومیش 120 دقیقه کامل با سه صفحه سوال اختصاصی از واشنگتن!!!!!!!!!!! و دو سه تا نیرو که دور و برتون میچرخیدن...........
    نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نشنیدم!!!!!!!! نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اونم تو یه اتاق دربسته و اختصاصی..........بساط قهوه و چای و آب معدنی هم براه بود...........
    دم در هم یه مامور عجیب غریب اومد پاسم رو گرفت و منو از یه در دیگه برد تو سفارت............
    اولش گفتم رفتم مستقیم گوانتامو (شاید هم کهریزک آقا!!!!!) ولی رفتار بعدشون مودبانه بود..................
    هنوز نفهمیدم اگه نمیخوان ویزا بدن خوب ندن این کارا دیگه چیه؟؟؟؟ کسی اگه توجیهی برای این کارا داره بمن بگه خوشحال میشم.
    سربازی هم معاف شده بودم که کارتم رو گرفت با کلی مدرک دیگه برد کپی کرد.
    شانس هم نداریم میگفت تو برای رتبه کنکور از سربازی معاف شدی بعد دولت شما بهت بورسیه نداده بیایی درس بخونی برگردی؟؟؟؟؟ اگه تو مملکت ما بودی ال میکردیم و بل میکردیم برات...... تو دلم گفتم شما همینو به باد نده نمیخواد تریپ فردین بذاری برای من..........شانسو ببین...........
    کلی از احساساتم نسبت به احمدی نژاد() گفتم تا باورش شد من ساندیس خور نیستم..........
    خلاصه کل مقالاتم رو زیر و رو کرده بودند و همکارا و اساتید رو هم کلا شناسایی میکردن............
    الان سه ماه گذشته ولی نه ریجکت کردن نه تایید...........

Junior Member

سلام
    من خانومم برای یکی از دانشگاههای آمریکا رشته مهندسی مواد ادمیشن داره و من به عنوان همراه میخوام با ایشان برم (آی بیست خانومم فکر کنم تا 10 روز دیگه به دستش برسه)
    از طرف دیگه من خودم از آلمان ادمیشن دارم و ویزامم گرفتم و برای آلمان خانومم به عنوان همراه است اما خانومم هنوز برای ویزا اقدام نکرده (وقت سفارت داره اما نمیدونیم که برای مصاحبه سفارت آلمان بره یا نه)
    سوالم اینه که آیا من که به عنوان همراه میخوام برم آمریکا و ویزای دانشجوبی آلمان (دکتری) دارم آیا این ویزای آلمان برای ویزای آمریکا مشکلی به وجود نخواهد آورد؟ (من 9 سال سابقه کار دارم به عنوان مهندس مواد)
    ممنون میشم اگر دوستان هر چه سریعتر بتونند جواب بدن

Junior Member

دوستان عزیز سلام،

این پیام رو نه برای انرژی منفی بلکه بعنوان یه تجربه باشما به اشتراک می گذارم. من 28ام جولای برای ویزای F1 اقدام کردم و 27ام فوریه نتیحه رو دریافت کردم. با بند 306 رد شدم. عزیزان، شرایطم رو اول لیست می کنم و بعد یه مقدار تحربه.

فوق لیسانس مهندسی مواد-متالورژی
    6تا مقاله ISI توی چندتا ژورنال خوب
    متاسفانه سربازی سپاه
    پوزیشن فول فاند (RA)

خوب حالا نصیحت: بعد از کلی برنامه ریزی و صبر و امید حالا به این نتیجه رسیدم که ای کاش به حرف دوستم گوش می دادم و نمی گفتم کجا سرباز بودم. واقعیت اینه که این ها هیچ دست رسی ندارن جز حرف های خودما (البته این استنباط شخصی من هست). کسانی رو می شناسم که گفتن سربازی جای دیگه بودن و به راحتی کلیر شدن. عزیزان تصور می کنم به همین خاطر هم هست که کل کارت ها یکسان شده. اما جو ایجاد کردن که راست بگید و این حرفا. ای کاش قبل از اقدام برای ویزا بیشتر تحقیق کرده بودم. نه برجام، نه قدم زدن آقای ظریف عزیز و نه صداقت، هیچ کدوم برای انتظار بیش از یکسال من (از گرفتن تایید استاد تا دریافت نتیجه ویزا) مفید نبود.

با بهترین آرزوهای قلبی برای تک تک دوستان و به امید نتیجه خوشایند برای همه شما.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)